Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350Z przegrzewa się


BlackSugar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zetke posiadam od 7 lat, obecnie mam nastepujący problem. Po nagrzaniu samochod utrzymuje temperature jak sie jedzie obojetnie jaka predkoscia. Po zatrzymaniu lub zwolnieniu do 20 km/h wlaczaja sie wiatraki i samochod sie nagrzewa. 

- Nie ma wyciekow, pompa sprawdzona , wiatraki sie wlaczaja, termostat podobno tez dziala (tak twierdzi mechanik), cylindry i uszczelka pod glowica cala.

Nie ma spadku mocy i nie pali sie check engine. 

Kapituluje :/ . w srodku dmuchawy dzialaja dziwnie. raz grzeja raz nie. raz bardzo grzeja. 

gdzies wyczytalem ze moze byc uklad zapowietrzony. Moze ktos ogarnia w Wawie takie rzeczy. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zetke posiadam od 7 lat, obecnie mam nastepujący problem. Po nagrzaniu samochod utrzymuje temperature jak sie jedzie obojetnie jaka predkoscia. Po zatrzymaniu lub zwolnieniu do 20 km/h wlaczaja sie wiatraki i samochod sie nagrzewa. 
- Nie ma wyciekow, pompa sprawdzona , wiatraki sie wlaczaja, termostat podobno tez dziala (tak twierdzi mechanik), cylindry i uszczelka pod glowica cala.
Nie ma spadku mocy i nie pali sie check engine. 
Kapituluje :/ . w srodku dmuchawy dzialaja dziwnie. raz grzeja raz nie. raz bardzo grzeja. 
gdzies wyczytalem ze moze byc uklad zapowietrzony. Moze ktos ogarnia w Wawie takie rzeczy. 
Pozdrawiam.
Pewnie każdy ogarnie kto ma min. wiedzy.
Sprawdź jeszcze raz , bo może jeden z wiatraków nie chodzić i będziesz miał podobny problem , gdzie temperatura podniesie się na postoju. (Obydwa powinny pracować jak włączysz klime)
Pewnie silniki wiatraka do przeczyszczenia,choć mogą być też to wymiany. Klasyka. Ale jeśli chodzi o pracę grzania, to zazwyczaj jeśli jest układ zapowietrzony, i jest za mało chłodziwa to zacznie grzać przy wyższych obrotach pompy, jak dotłoczy je do nagrzewnicy. Przy niskich obrotach silnika nie będziesz miał ogrzewania wnętrza.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...