Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja map w J11


Ryszard48
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mapy są z 2013 roku, to chyba nawet jak będą aktualne na 2020 to będzie duży plus. :) I tak głównie jeżdżę z telefonem. Denerwują mnie alerty "ostrego zakrętu" jak już dawno w danym miejscu nie ma zakrętu itp. a czasem od wielkiego dzwonu też odpalę navi samochodową żeby mnie prowadziła z jakiejś niedalekiej trasy do domu jak nie chce mi się szarpać z telefonem - a droga u mnie była remontowana jakoś w 2016 i obecna wersja mapy nie widzi w ogóle mojego adresu i mnie prowadzi pół wsi dalej. Wystarczająco irytujące żeby te 100 zeta wydać.

Nie chcę przekombinować z instalacją nowego radia, ostatecznie telefon z nawigacją na uchwycie nie jest aż tak irytujący żeby za pozbycie się go ryzykować utratę oryginalnej funkcjonalności (kamerki, wyświetlanie różnych funkcji na komputerze między zegarami itp)

6 godzin temu, Bilunia napisał:

W necie też trzeba uważać od kogo się kupuje, bo masa oszustów - co innego deklarują, a co innego na karcie. Jedynie co mogę Ci doradzić, to sprzedawcę od którego ja (i kilka innych osób) kupiłem kartę NC3 v7:
Dramp-Expert

Dzięki, zagadałem i polecili jakieś mapki. Na dniach pewnie będę sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Biskup napisał:

U mnie mapy są z 2013 roku, to chyba nawet jak będą aktualne na 2020 to będzie duży plus.

Ty to jesteś optymistą - te z 2013 roku jak będą aktualne na 2010 to byłby sukces. Tyle się w ostatnich latach zmieniło w infrastrukturze drogowej, że jak kupiłem świeżynkę NC3 V7, to w wielu miejscach "gnałem polami", bo nie widziała nawet oddanych w ostatnim czasie S-ek:dribble:

Przemyśl sprawę, czy nie rozsądniej będzie kupić za ok. 100 zeta/rok apkę AutoMapa. Możesz korzystać on-line, lub off-line, masz kilka aktualizacji w roku, a oprócz tego masz bieżący traffik. Jak kupisz przez Google Play, to na twoje dane rejestracyjne możesz zainstalować i legalnie używać na kilku fonach. Dodam, że jest też opcja pobrania za free i przetestowania (bodajże przez tydzień) bez zobowiązań.

Edytowane przez Bilunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czekałem cały czas na aktualizacje i nic. Na złość Nissanowi nie kupie więcej już ich samochodu. Olewają mnie (nas) to oleje ich również. To jedyny sposób aby sie im odwdzięczyć. Namawiam tez innych. 

Edytowane przez karoln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karoln napisał:

Czekałem cały czas na aktualizacje i nic. Na złość Nissanowi nie kupie więcej już ich samochodu. Olewają mnie (nas) to oleje ich również. To jedyny sposób aby sie im odwdzięczyć. Namawiam tez innych.

Popieram
Nie tak dawno pisałem nawet do centrali Nissana w Warszawie i prosiłem o jasną deklarację, kiedy udostępnią do NC3 nowsze mapy od V7.
Ich odpowiedź można porównać do odpowiedzi diabła, którego ktoś zapytał, kiedy będzie mógł opuścić piekło - NIGDY.
Nissan zakończył aktualizację map do NC3 i pozostajemy przy starociu V7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze zrobił Hyundai. Mam służbowego i30. System multimedialny obsługuje Android Auto / Car Play, a nie ma w nim wbudowanej nawigacji. I nikt się nie denerwuje, że producent olał aktualizacje map.
Co do Nissana do wiele razy używałem na Forum określenia, że jest to produkt "nawigacjopodobny". I chętnie bym dopłacił przy zakupie nowego auta, żeby tej nawigacji tam nie było.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Robert_B napisał:

I chętnie bym dopłacił przy zakupie nowego auta, żeby tej nawigacji tam nie było.

:zwyciestwo2::laie_67:
Dlatego też dawno temu zainwestowałem w Modekoma SX-7.1 + AutoMapę i wiem, że dojadę do celu bez niespodzianek i mam program który jest coś wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bilunia, ja na szczęście mam już obsługę Android Auto, więc jedynie w co zainwestowałem to w subskrypcję TomTom GO. Google Maps mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Robert_B napisał:

więc jedynie w co zainwestowałem to w subskrypcję TomTom GO

Pobierz sobie apkę AutoMapa z Google Play - dają 7 dni testów za free full wersji. Jak Ci się spodoba, to roczna subskrypcja EU z bieżącymi aktualizacjami o ile dobrze pamiętam poniżej 100 zeta. Mnie przypadła do gustu, ale skoro mam AM na Modekomie (7", WinCE), a w NC nie mam Android Auto, więc nie było sensu płacić za apkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automapę jak najbardziej znam. Jednak przyzwyczaiłem się już do TomToma. TomTom rocznie na cały świat kosztuje 58 zł. To już w moim przypadku tylko kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...