Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja obsługi Nissan X-Trail (wersja ENG i PL)


slr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Wersję ENG instrukcji użytkownika miałem wcześniej już w PDF lecz szukałem wersji PL. Napisałem w tej sprawie zwyczajnie do centrali Nissana do Warszawy i dzisiaj przysłali mi plik 😀 Pewnie się komuś przyda zatem poniżej udostępniam wersję ENG i PL. Miłego czytania :). Pliki na Dropboxie i sprawdziłem mogą je też pobierać osoby bez konta tam i nie trzeba go zakładać nie trzeba się logować by pobrać pliki mimo że strona oczywiście będzie zachęcała do tego by zakłądać konto.

Wersja ENG:

- https://www.dropbox.com/s/vdbgnmeby1uxl6z/X-Trail Owner Manual EN.pdf?dl=0

Wersja PL:

- https://www.dropbox.com/s/qsa3sktuqjr7wu8/X-Trail Instrukcja PL.pdf?dl=0

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, doprze napisał:

czy mogę prosić o ponowne zamieszczenie linków. Poprzednie nie działają. Z góry dziękuję.

Może zerkniesz TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, doprze napisał:

czy mogę prosić o ponowne zamieszczenie linków. Poprzednie nie działają. Z góry dziękuję.

Pytasz o instrukcje zaraz pod moim wpisem z aktualnymi linkami do nich?? :) Właśnie sprawdziłem te linki i wszystko działa. Klikasz otwiera się Dropbox i dajesz pobierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, slr napisał:

Pytasz o instrukcje zaraz pod moim wpisem z aktualnymi linkami do nich?? :) Właśnie sprawdziłem te linki i wszystko działa. Klikasz otwiera się Dropbox i dajesz pobierz :)

Jestem w pracy, widocznie "wycieli" mi dostęp do dropboxa ;) pobiorę w domu. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 11:15, slr napisał:

Nie wiem dlaczego nie mogę edytować zatem nowe linki:

A może masz też na tym "Dropsie" instrukcję Pulsara PL:dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...