Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też trochę niepokojąca sytuacja z siłownikami.Zamówiłem ostatnią parę do J11 i nie wiem kiedy będą następne w hurtowni.Gostek nie przewidział ,że tak mu zejdą.

Co do J10 siłowniki gdyby te na 500 spasowały też jest jedna para ,puścił mi po po 20 zł sztuka,następne prawdopodobnie bedą droższe,określił się na poziomie 43-48 zł.Jak patrzałem w ofertę Krosna to faktycznie tak cenowo stoja.


Fergul ,może być za duża siła,a to spowduje,że za późno będzie hamował i klapa będzie szarpana,a to jest nie do przyjęcia.

Poza tym ode mnie do Tychów to jest 30km :D

Gdyby gostek miał takowe  L-520 skok 210-230mm Siła 280-300N  jestem skłonny gonić po nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do J11.Troszkę zeszło panowie ,ale tak to jest.nie rozerwę się.Mam na gotowo 4 komplety i wydrukowane instrukcje.Jutro mogę wysyłać.Wysyłka 10 zł. Polecony priorytet.

 

jako 5 na liście muszę się uzbroić w cierpliwość ;) czekam w takim razie na sygnał Jacko29 gdzie i kiedy ma wysłać $...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520 skok 200 siła 350  http://allegro.pl/fiat-brava-95-01-teleskop-silownik-klapy-tyl-i4817161668.html

520         220       360  http://allegro.pl/peugeot-206-98-12-teleskop-silownik-klapy-tyl-hb-i4821102508.html

520        ---          304  http://allegro.pl/amortyzator-teleskop-silownik-klapy-peugeot-206-i4825955271.html

520         200       360  http://allegro.pl/fiat-brava-95-01-teleskop-silownik-klapy-tyl-nowy-i4828610632.html

520         200       360  http://allegro.pl/silownik-gazowy-bagaznika-fiat-brava-i4838357352.html

520         220       360  http://allegro.pl/silowniki-teleskop-klapy-tyl-peugeot-206-98-09-hb-i4861212702.html

 

 

Kiepsko z tymi parametrami co podałeś , najbardziej zbliżony jest ten do peugota 206 bez podanego skoku , ale świta mi w majakach gorączkowych że 1kg to 9,8N w najgorsztm przypadku te 360N to raptem 5,5kg więcej niż 300N ? 


Rozrzut cenowy też mają konkretny , czasami 2x tyle ,szok ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz! Te siłowniki które kupowałem do J11 niektórzy mieli po 50zł!!!

Warto zainteresować się tym do peugeota.Zadzwonię do gościa ,żeby mi podał skok.

Kurde,nie mam pod ręką J10! a byłoby git.Bedę miał na 500 długi i byłby na 520 coś by musiało spasować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem na alledrogo , to po wpisaniu samej długości siłownika ,520 mm znalazło tylko 66 pozycji , wiele się powtarzało , wiele miało siłę wyrzutu ponad 500 a nawet 650 !

Te zbliżone wkleiłem powyżej , a najciekawsze że jak wpisałem długość 500mm to pokazało 3 ech :)  sprzedawców .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni są , prefix 61 .... to jaki to rejon Polski ?

Założyłem temat z prośbą o kontakt z Tobą kto ma J10 w okolicy , czuję że admin mnie .....no nie będzie zadowolony :) 

Ale zobaczymy czy będzie jakiś odzew na prośbę i później się go usunie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61 jeśli się nie mylę Wielkopolska,poznańskie

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej JACKO29 - wprawdzie mieszkam w K-ach, ale pal licho; mogę podjechać jutro w godzinach przedpołudniowych i spotkalibyśmy się pod Auchan na Zuzanny , to byś sobie pomierzył, Wprawdzie będę jutro również o 16.30 na Braci Smółków w Czarcim Młynie ( robimy z kumplami imprezkę )ale żona mnie tylko podrzuci ja wysiadam a ona wraca do domu, no i może już byłoby za ciemno ?

Chyba że mieszkasz od strony Katowic, i wolisz koło Reala naprzeciw Mercedesa ?Jak co - to napisz mi na priv, to możemy umówić się na inny dzień

castoro

Edytowane przez castoro
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już gonitwa przedświąteczna ,że nie ma kto podjechać ? Wydawało mi się ,że Wy wszyscy na Śląsku mieszkacie razem- koło siebie:) . Tam nie trzeba jechać z miasta do miasta - jedziesz i tylko zmieniają się nazwy miejscowości. Nie ogarniam już tego i dziwię się ,że jeszcze (a może i dobrze) nie jesteście jedną wielką metropolią ?  Nie wiadomo byłoby gdzie ma być stolica ?

   Castoro - Chopie masz plusa bo już ja się wybierałem ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Sosnowiec to Gorolewice nie Śląsk  :whistle: ale to Wasze wewnętrzne sprawy coś jak od Kraków i dalej na północ to już cepry ? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno ino ja!

Sosnowiec to po inszymu Sin City :D

Sosnowiec przed wojną należał regionalnie do Małopolski.Tak również było i po wojnie.Ale po reformie administracyjnej Sosnowiec przyłączono do Katowickiego.

 


Aha! Koledzy  5 sztuk do J11 wysłane!

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych 


 


J10                                                                                              J11


 


- 1 Fergul11                                                                                  Tu Mikołaj już był  


- 2 Fortan                                                                                     mikolaj3d.gifemot39.gif


- 3 Bili5                                                                                          


- 4 deny9                                                                                      


- 5 nowy2011                                                                                


- 6 Michalmiko


- 7 WuWojtas


 


To zostaliśmy jeszcze my biedne żuczki :) 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,jak ja chciałem coś innego zamiast tej ich navi to nic nie oferowali.

Fergul,wracajac do Twojego posta 34.To że chinole zrobili kawałek blachy dość wysoki i ugniata uszczelkę być może da się obejść.

U mnie to ucho jest mniejsze,ale za to o gr 3mm.

No cóż...jest Was juz trzech,jutro bedę zamawiał następne siłowniki,to i zamówię do Was na 520mm :D

Witam nie ponieważ mam dopiero dostać swego QQ z roku 2011. Jęzeli by była możliwe to bym podjechał do Sosnowca i czy tam był by możliwy montaz od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul...za***iste :D

Romanha.na razie nie mam siłowników i ...brakło w hurtowni.Może bedą jeszcze w tym roku,a jak nie to po nowym.Osobiście bedę szukał u innych sprzedawców.

panowi,koledzy od J10,dobre wieści.Po ogledzinach z kolegą Castoro wszystko wyjaśnione.Uchwyty w klapie muszą zmienić delikatnie wymiar ale to jest pestka.Ważne że długość siłowników jest ogarnięta I właśnie zamówię na próbę pierwszy komplet,tylko niestety wysyłka i kurier.Ale to zobaczymy.jak przyjdzie w poniedziałek to na wtorek umówiłbym się z kolegą Bilim na próbny montaż i jak będzie gitt,toooooo....Jedziemy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uchyl rąbka tajemnicy , te 520 mm to było ok ?  A ten uchwyt maski to przez tą "półkę" z podszybia czy uszczelkę z gąbki ? 

Zaczynam przebierać nogami jak indianin przy ognisku któremu chce się siku :)

Widać .weryfikacja "na żywo" przydała się 12_7_29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29 to jak bedzie coś to daj znać chętnie taka parkę siłowników zainstalowałbym w swoim QQ. POzdrowienia i super pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku,tam gdzieś z tyłu jest lista :D wpisz się tam :D

Romanha,jak najbardziej mam na uwadze,bo już mam wkoło siebie dwa następne do zrobienia i jak zwykle na wczoraj. :D

Fergul,525 to jest to.Mam zamówiony komplet.Otworami wszystko pasowało jak należy(w końcu nie pierdoła miary brał),problem był tylko z szerokością górnych uchwytów,ale już jest opanowane.na razie mam materiał na 5 sztuk myślę ,że w poniedzialek pokończę uchwyty( jak mnie żonka nie przegoni z chałupy :D).I liczę na to że w poniedziałek przyjdzie para siłowników a we wtorek da się zamontować i będzie ok!.Jeżeli by tak było,to we czwartek można by było wysyłać :D


Lista chętnych 

 

J10                                                                                              J11

 

- 1 Fergul11                                                                                  Tu Mikołaj już był  

- 2 Fortan                                                                                     mikolaj3d.gifemot39.gif

- 3 Bili5                                                                                          

- 4 deny9                                                                                      

- 5 nowy2011                                                                                

- 6 Michalmiko

- 7 WuWojtas

- 8 Jacekvi

 

To zostaliśmy jeszcze my biedne żuczki  :) 


Ok! Jacku dopisałem sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko, mam nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli, bo nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku,tam gdzieś z tyłu jest lista :D wpisz się tam :D

Romanha,jak najbardziej mam na uwadze,bo już mam wkoło siebie dwa następne do zrobienia i jak zwykle na wczoraj. :D

Fergul,525 to jest to.Mam zamówiony komplet.Otworami wszystko pasowało jak należy(w końcu nie pierdoła miary brał),problem był tylko z szerokością górnych uchwytów,ale już jest opanowane.na razie mam materiał na 5 sztuk myślę ,że w poniedzialek pokończę uchwyty( jak mnie żonka nie przegoni z chałupy :D).I liczę na to że w poniedziałek przyjdzie para siłowników a we wtorek da się zamontować i będzie ok!.Jeżeli by tak było,to we czwartek można by było wysyłać :D

Lista chętnych 

 

J10                                                                                              J11

 

- 1 Fergul11                                                                                  Tu Mikołaj już był  

- 2 Fortan                                                                                     mikolaj3d.gifemot39.gif

- 3 Bili5                                                                                          

- 4 deny9                                                                                      

- 5 nowy2011                                                                                

- 6 Michalmiko

- 7 WuWojtas

- 8 Jacekvi

 

To zostaliśmy jeszcze my biedne żuczki  :) 

Ok! Jacku dopisałem sam :D

dzięki,nie bardzo wiedziałem jak się dopisać :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak a

 

dzięki,nie bardzo wiedziałem jak się dopisać :unsure:

l

 

dzięki,nie bardzo wiem jak sie dopisać ale na komplecik do qashqaika z 2011 roku to też reflektuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...