Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Romanha edytuj tabele i wpisz siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Lista chętnych 


 


J10                                                                                              J11


 


- 1 Fergul11                                                                                  Tu Mikołaj już był   


 


- 2 Fortan                                                                                     mikolaj3d.gifemot39.gif


- 3 Bili5                                                                                          


- 4 deny9                                                                                      


- 5 nowy2011                                                                                


- 6 Michalmiko


- 7 WuWojtas


- 8 Jacekvi


- 9 Romanha


Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins racja , dzięki za czujność , narobiłbym roboty Jacko29 .

...a wszystko przez to ,że zainteresowani samodzielnie nie uaktualniają listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna,czekam na te siłowniki i czekam a kurw...iera nie ma.

Na jutro umawiam się z kolegą Billim i robimy przymiarkę.Oby siła siłowników była OK!

Bo do J11 już są jaja,takie same jak moje ,a szarpią,tak jakby nie miały hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko , obiło mi się o uszy właśnie z tymi siłownikami , aż sprawdziłem w mitsu i pod maską mam dwa po 530N każdy !

A próbowaliście zamienić góra dół ? Może to model bez hamulca ? Różne dziwne pomysły przychodzą do głowy gdy wszystko jest "to samo", a działa inaczej :(

Jak się zrobiło przez chwilę w okolicy 0*C i (-) to siłowniki tylnej klapy nie chciały unosić tak żwawo jak dotychczas . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Jacko29, przed chwilą zamontowałem siłowniki (montaż bajka)

ale niestety otwierając klapę następuje niebezpieczny wyrzut maski i dopiero pod sam koniec siłownika delikatnie otwiera do końca... za pierwszym razem byłem w lekkim szoku że urwie mi klapę :D

 

w dół trzeba trochę siły ale uważam,że idzie znośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysyłać do mnie! Coś jest nie tak!!! Wszystkie są tego samego rodzaju co moje.

Już do mnie dotarły siłowniki od WuWojtasa,założyłem do siebie i ....nie chcę tu powtarzać co powiedziałem.

Albo moje (choć takie same)są uszkodzone ,albo cała partia które wy macie jest do dooopy.


Jutro jadę do hurtowni,najpierw do jednej,powiedzieć im czym handlują,a później do drugiej.Może by tam mieli dobry towar i to co chcemy.gdyby tak było jeszcze jutro wysyłał bym do Was.


Fergul,jutro Billi przyjeżdża do mnie i testujemy.Trzymaj kciuki co by się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane i choć trzepie przy otwieraniu to wielkie podziękowania dla JACKO za 

1. pomysł

2. wykonanie

3. podzielenie się

4. profesjonalnie przygotowanie ( instrukcja i specjalny klucz )

ze zdjęć które widziałem nastawiałem się na wcześniejsze polakierowanie uchwytów ale...przyszły polakierowane ,dziękuję.

ze swojej strony dodałem kapturki na śruby, ale pomysł jest twój JACKO . dzięki  :)

post-83656-0-78312000-1418755151_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dzięki! O nie ,maja nie trzepać.Jadę jutro do innej hurtowni  i bedę szukał takich samych.Bo te prawdopodobnie sa wadliwe.Mają mało oleju i nie hamuja jak należy,wobec czego trzepia klapą.Jak by były wyślę wam nowe,a te do zwrotu!!!

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, i tak dzieki, a co do siłowników, czy Wam Koledzy też tylne jakoś tak same nie chcą podnosić tylnej klapy?bo u mnie jak podniosę tak klapa zostaje, strach co będzie jak będą mrozy, może by coś samemu dobrać? JACKO, dowiedziałbyś się czy mają takie jak na tył ale mocniejsze?jeśli to nie zbyt droga impreza to może sam bym zmienił bo ASO pewnie nie zobaczy problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tył jak był nowy to dźwigał idealnie.teraz zauważyłem,że zrobił się leniwy.Trzeba  podnieść klapę,do połowy ,dopiero leniwie rusza w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij silowniki ,podnieś.Będziesz wiedział co skrzypi.Jak zawiasy to oliwa.jak siłowniki to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysyłać do mnie! Coś jest nie tak!!! Wszystkie są tego samego rodzaju co moje.

Już do mnie dotarły siłowniki od WuWojtasa,założyłem do siebie i ....nie chcę tu powtarzać co powiedziałem.

Albo moje (choć takie same)są uszkodzone ,albo cała partia które wy macie jest do dooopy.

Jutro jadę do hurtowni,najpierw do jednej,powiedzieć im czym handlują,a później do drugiej.Może by tam mieli dobry towar i to co chcemy.gdyby tak było jeszcze jutro wysyłał bym do Was.

Fergul,jutro Billi przyjeżdża do mnie i testujemy.Trzymaj kciuki co by się udało.

Witaj JACKO29

Jeszcze raz pragnę podziękować za trud włożony w rozpracowanie tematu. Instrukcja montażu profesjonalna, nawet dołączony specjalny klucz do montażu- wielkie dzięki.

Założyłem dziś siłowniki u siebie. Montaż 15 minut. Mam wrażenie, że brakuje tych hamulców bo silnie otwierają maskę do góry jakby dalej ją pchając bez opamiętania. Domykanie natomiast jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko - jestem pod wrażeniem jak zapakowałeś przesyłkę, dbałości o detale (śrubki i "łopatka" na nakrętkę), pomalowania blaszek  i instrukcji.

Normalnie pełen profesjonalizm.

 

Jeszcze nie montowałem bo postanowiłem najpierw pomalować blaszki na kolor nadwozia, mam biały i czarne trochę rzucają się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko - jestem pod wrażeniem jak zapakowałeś przesyłkę, dbałości o detale (śrubki i "łopatka" na nakrętkę), pomalowania blaszek  i instrukcji.

Normalnie pełen profesjonalizm.

 

Jeszcze nie montowałem bo postanowiłem najpierw pomalować blaszki na kolor nadwozia, mam biały i czarne trochę rzucają się w oczy.

Co do malowania zgadzam się ,nie pomyślałem,sorry.

Co do przymiarki w J10 ,kaplica.

Siłowniki za długi mają skok,rozkminiam teraz krótsze siłowniki ,,z krótszym skokiem.Znalazłem od Hyundaia ,ale też i siłę maja mniejszą.Ciężko coś spasować.

Krótsze są po ok,45zł za sztukę.Wysłałem maila i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...