Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DYNO DAY - wjazd na hamownię 40zł <20 stycznia>


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki właśnie rozmawiałem z Maćkiem - specjalnie dla nas będzie o godzinę wcześniej czyli:

 

Jutro godzina 16:00 ul. mineralna 21, troche nas będzie więc pomiary będątrwały do 18:30 jak nic.

 

WPADAJCIE SMIAŁO ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno sie zjawie ale w celach czysto towarzyskich. mam 5 min do mineralnej

wlasnie dzisiaj skonczylem swap na 1,6 i wypadalo by sprawdzic ale NO $$$ :?

do zobaczenia jutro :wink:

ps. szkoda ze pogoda nie do sprintow... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie że Swap się udał !!

Na gaziku CI to chodzi ??

Stary warto było by to zmierzyć - pierwszy w klubie Swap z 1,4 na 1,6 wkońcu i to udany :)

 

Ps. mi kolega na hamownie dowozi laptopa zobacze czy uda mi się wywalczyć kilka dodatkowych KM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie że Swap się udał !!

Na gaziku CI to chodzi ??

Stary warto było by to zmierzyć - pierwszy w klubie Swap z 1,4 na 1,6 wkońcu i to udany :)

tylko i wylacznie na gaziku :D od jakiegos czasu nie mam w ogole instalacji benzynowej nawet zbiornika.

swap o tyle udany ze zrobiony za sume 300zl slownie trzysta zlotych polskich :shock: .(cena silnika robota ja sam)

jak sprzedam stary silnik jeszcze na tym zarobie :lol:

zmierzyc warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż o tym osobny temat w Nissan Power Teamie - bardzo ciekawa sprawa.

 

Kurcze spora grobka się szykuje, ja zaprosilem pare gości spaza klubu i przy okazaji zobacze co wskuram samemu bawiąc się w strojenie SMT6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem, złoma se zmierzyłem :lol: Wyszło circa about 138 KM i jestem zadowolony. Ludzi się zjechało całe mnóstwo, parkować nie było gdzie :shock: Jakieś hondy, seaty. Nissanów jak odjeżdżałem było maluuuutko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie 10 kucy zdechło :(.

Coobcio już nie wjechał na rolki było zbyt późno.

Pewnie teraz opracowuje wyniki i nedługo zapoda wykresy.

Aut faktycznie było zatrzęsienie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe było męsko do 22:00 siedzieliśmy fury meirzyliśmy, po wszystkim powsciekaliśmy sie moją po ulicy i troche jąpodstroiłem - dzięki chłopaki (Qwinto, Shogun) za pomoc - sam nie mogl bym prowadzić i patrzyć się w laptopa i poamiary AFR :D

 

Przejdzmy do rzeczy oto wykresy:

 

SHOGUN (P11 2.0 SRI) - Filtr Stożkowy, uszkodzona sonda lambda:

PRIMER-1.png

 

Qwinto (P10 1,6 niemiec) - całkowita serja:

qwinto-01.png

 

Czester (Silvia S12'86 1,8 8V Turbo) - T28 @ 1bar, mały FMIC, wydech 60mm przelot, większe wtryki - 370cc, SMT6:

SILVIA03.png

 

Mitch (P10 2.0 wielopunkt) - wałek ssacy z GT, zapłon na 18*, wywalona zwerzka z seryjnej puszki oraz EGR:

Mitch.jpg

 

Bannan (200Sx S14) - wydech 2,5" przelotowy by Grabowski, pompa walbro 255Hp Vs. Serja:

Bannan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak serio to ta s12 przynajmniej na papierze wyglada imponujaco - przy tym chyba 1100 wagi... NICE :roll: powinna juz zaginac niejedno calkiem mocne autko! oby wiecej takich nissankow :!:

zato im minus zdziwil mnie moment s14nastki - ze zmienionym wydechem jest nadal gorsza od serii. kolejne meandry polskiego tuningu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...