Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przy jakiej minimalnej temperaturze....... ??


snakeee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy jakiej minimalnej temperaturze uruchomiliscie bez problemu swoja primerke ??

 

Prognozy pogody przewiduja na przyszly tydzien -25 stopni ( a przynajmniej onet tak prognozuje) i zastanawiam sie jak bedzie z uruchamianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-9 stopni bez problemu,a tak nawiasem mówiąc to po co ruszać samochód przy -25 stopniach?Łyżwy albo sanki i do przodu :wink:

 

Nie wolno u nas na lyzwach po moscie jezdzic zeby nawierzchni nie niszczyc :D

 

-9 to w ciagu kilu sotatnich dni i u mnie bylo i palil bez problemu, ale ciekawe co bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtej zimy w Bieszczadach po nocy przy -29 i ogrzaniu starego akumulatora przy kaloryferku moja p-10 zatrybiła od razu, tylko popychacze terkotały trochę dłużej bo olej to chyba był gęsty jak masło. To autko daje rady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niecałego tygodnia jestem posiadaczem P-11 kombi 2.0 TD. I mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie przy mrozach. Poprzednio jeździłem - 15 letnią toyotą cariną 2.0 D. i nigdy nie było problemów, odpalała przy -20 po pierwszym przekręceniu kluczyka. Teraz wypada poczekać do przyszłego tygodnia i sprawdzić jak się zachowa nissan. Dzisiaj nad ranem termometr wskazał -11 (ale pewnie oszukuje) i odpalił bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano odpalałem przy -9, a późnym wieczorem przy -15 i załapał od razu... :D Zobaczymy, co będzie w następnych dniach... :wink: Fakt, że ostatnio sprawiłem sobie nowiutki akumulator BANNER Power Bull... :twisted:

 

yans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 4-tym pietrze jest juz -22, tak wiec na dole okolo -25-27. Heh zobaczymy czy dieselek rano zapali, ale cos to czarno widze, bo akumulatorek moze nie dac rady.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś z moim TD przy -24 st były problemy - już myślałem że się nigdzie nie ruszę.

Odpalił dopiero z 5-tym kręceniem, ale niestety nie chciał jechać (tracił moc, dławił się, gasł , a przy tym check zapalał się) - ewidentny problem z paliwem (tankowałem wczoraj na Shellu - nie popisali się z jakością ON)

 

Wróciłem się do domu, zostawiłem go na kilka minut na chodzącym silniku, dolałem Skyyd'a (dotatek do ON który obniża temp. zamarzania) i powoli, powoli moje autko złapało oddech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka sama temperatura jak u Dżodzo bo to blok po sasiedzku i to samo piętro -22 no i jestem bez problemu w pracy. Hał hał i od pierwszego :lol: Troche tylko wspomaganie popiskiwało przez jakieś pierwsze 10 sek po odpaleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje nismo nie dało dziś rady, rano było -24 (akumulator ma ponad 3 lata, do pracy mam 2km, więc alternator nie ma kiedy go doładować). Kolega mnie pociągnął 5m i już chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-22 i odpalil.(a ja mam kondensator iF) :lol:

 

http://www.jtp.ldc.pl/JTP/car_audio/oferta...mp;prod_id=1164

cyt.

"KONDENSATOR WSPOMAGA RÓWNIEŻ CAŁA ELEKTRYKE W NASZYM AUCIE CO JEST PRZYDATNE ZIMA KIEDY DO URUCHOMIENIA SAMOCHODU JEST POTRZEBNA WIĘKSZA ILOSĆ ENERGI POPROSTU ON PRZESYŁA ENERGIE TAM GDZIE JEST AKURAT POTRZEBNA."

 

mrozu sie nyska nie boi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...