Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

układ wydechowy - jak go prawidłowo wykonać?


Gość Pablo's
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialem troche dac odetknac samochodowi wiec postanowilem wyciac kata i wstawiac tlumik przelotowy zeby glosno nie bylo.

Chialem tez wywalic koncowy tlumik bo slyszalem ze tez stawia duzy opor. Wyczytalem ze mozna jakis tlumik przelotowy wstawiac dedykowany do innych samochodow. Bo tlumiki koncowe typu Mugen itp to troche za glosne sa. Da sie jakis dopasowac do QG15 ??

Ja brałem od tego gościa:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2165247 .

Jeżdżę na nim już prawie rok i jest ok :)

Tłumik przychodzi bez mocowań, aby go założyć, trzeba też trochę przemodelować część rury wchodzącej do tłumika (oryginalnie z boku tłumika, tu na środku). U tłumikarza cała operacja będzie Cię kosztowała pewnie ze 30PLN. Do wyboru 3 poziomy głośności ;)

 

o własnie o to mi chodzilo :) dzieki wielkie :one:

a jaki wybrales sobie poziom glosnosci?? bo tak zastanawiam sie nad tym lekkim basem tylko jak lekki on jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to chyba na niego sie skusze :diabel2:

 

A jeszcze jedno. Czy jak wstawie ten tłumik to czy warto wydawac kase na tlumik srodkowy zamiast kata?? Czy poprostu wspawac rure tam??

 

Ps

 

Zauwazylem ze u siebie nie mam 2 katalizatora. Sprawdzilem w Bosal a tam takie cos http://www.catalogue.bosal.com/pages/exh_s...B&year=2003

To byly produkowane almery z drugim katem i bez??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...