Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prosze Wasze zdanie - upiekszanie maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie orientuje czy beda pasowaly :sad: ale skorzystam z okazji i sie pochwale

Ja mam w A32 cos takiego:...........tylko nie patrzcie na zasmiecone dywaniki i dziurawego buta :D

Maxima065.jpg

Maxima063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo qr**.

ja szukalem do swojej i za grzyba nie moglem dorwac.

gdzie to kupiles??

maja kolor bezowy badz jasna kawe??

 

[ Dodano: Nie 05 Lis, 2006 ]

Amerykanscy bracia - orientujecie sie moze czy to bedzie pasowac http://www.nissan-parts.com/Merchant2/merc..._Code=A33-769B3 do europejskiej A33? Z gory dzieki za info :]

 

Pozdrawiam.

 

moze nie pasowac.

jesli szukasz czegos do swojej maximki na amerykanskich stronach to patrz na infiniti I30 (rocznik 00+) i I35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to byly buciki na sezon letni :D Sami przeciez wiecie ze lipiec w tym roku byl goracy, wiec musialem zrobic dodatkowa wentylacje.

kolor tylko taki jak u mnie.... jest to nierdzewka. Kupic to ciiezko bylo....dlatego sam zrobilem model pozniej koles mi to wycial , a napis jest wypiaskowany. Calosc kosztowala mnie cos ponad 100zł za 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo qr**.

ja szukalem do swojej i za grzyba nie moglem dorwac.

gdzie to kupiles??

maja kolor bezowy badz jasna kawe??

 

A juz wiem chyba Wacu o co Ci chodzilo z tym kolorem.

Myslales ze to jest cala listwa razem z plastikiem ??

 

To jest sama blacha.....pozniej je kleilem klejem elastycznym do orginalnych listw tych plastikowych.

 

Pewnie ze da rade zalatwic ........ zorientuje sie ile to bedzie kosztowalo i dam znac

Tyle ze nie wiem ile by Cie przesylka kosztowala.

Musimy jeszcze sprawdzic czy ta plastikowa listwa jest tak sam w wrsji EURO i USA.

Butryna Maxima jezdzi 40Km od Czestochowy, wiec z tym nie bedzie problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo qr**.

ja szukalem do swojej i za grzyba nie moglem dorwac.

gdzie to kupiles??

maja kolor bezowy badz jasna kawe??

 

A juz wiem chyba Wacu o co Ci chodzilo z tym kolorem.

Myslales ze to jest cala listwa razem z plastikiem ??

 

To jest sama blacha.....pozniej je kleilem klejem elastycznym do orginalnych listw tych plastikowych.

 

Pewnie ze da rade zalatwic ........ zorientuje sie ile to bedzie kosztowalo i dam znac

Tyle ze nie wiem ile by Cie przesylka kosztowala.

Musimy jeszcze sprawdzic czy ta plastikowa listwa jest tak sam w wrsji EURO i USA.

Butryna Maxima jezdzi 40Km od Czestochowy, wiec z tym nie bedzie problemu :D

 

ksztalt wyglada tak samo. jednakze moje nie maja gladkiej powierzchni

 

btw. dowiedz sie ile za listwy i za wysylke. kasa gotowa juz czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psujaut !!! Ty juz pomalu bierz sie za wykrecanie licznika, mam nadzieje ze pierscionki beda pasowaly ;)
:grin: :grin:

nic się nie martw jak tylko dostanę to rozkręcę i po wszystkim zrobię fotki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. no niezle to wyglada aczkolwiek bardziej bym obstawial za tymi z US Maxi. Zlobienie bardziej mi lezy;)

 

Wacu, ciekawe czy I30 ma takie same wymiary jak Maxi. Bo na cholere mi napis INFINITI na progach skoro jezdze Nysa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jzu wiem o co biega.

ja bym sie pisal na cos takiego ile kolega by chcial za kolejny komplet 4szt??

 

komplet 4szt 110zł ....jeszcze tylko sie musze dowiedziec o przesyke do USA. CHyba ze ktos sie orientuje ?? (Bede za chwile rozmawial z Butrynem ....moze on cos wie :)

 

Jesli chodzi o napis, to mozemy zrobic jaki chcesz.

Jesli ktos jeszcze chetny to pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu tylko musimy wymiary sciagnac z Twojej Carismy :)

A tak powaznie mowiac to kupilbys jakiegos Nissana, najlepiej oczywiscie Maxime to nie byloby problemu z napisem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...