Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prosze Wasze zdanie - upiekszanie maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

psujaut sam zakladal i zajeloby mu to pare minut ale zaczal sie bawic z diodkami :D

Najlepije jakby on wam wszystko opisal !

Namiar na goscia wam moge dac ale przypuszczam ze powie wam wiecej niz 50zł...... bo wiem ze do innych samochodow bierze 59zł...... jak wieczorem bede w domu to dam Wam namiar

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ...moze ktos sie orientuje czy zegary w Maximce kolegi Pawla maxi '95 3,0 kanada sa takie same jak w moje i psujauta ??

 

Wacu ...nic sie nie martw ...ja juz Swoje robie ........a Butrynowi jutro przypomne zeby sie z Toba skontaktowal.

Niedlugo wrzuce fotki z postepami :)

 

P.S

kurde fajne te napisy na progi ,ale za***iste adidaski ,,ile takie stoja na alegro.. :wink: :) ,,

 

WOJTUS......sa bezcenne :) ale wiesz na znak naszej klubowej przyjazni, moge dorzucic Wacowi do paczki i beda Twoje :grin: ....... Jaki Ty nosisz rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: teraz to juz bede pamietal ze masz Kanadyjczyka ;)

Niedlugo kolega Pawel bedzie sie bawil ze swoimi zegarkami, rameczki juz leza u mnie na biurku.....jutro wysylka.

Psujaut !!!!! Ty juz masz chyba najlepsza wprawe ze wszystkich w rozkrecaniu zegarow. :D .JAKI jest Twoj najlepszy czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ciekawa konkurencja na zloty :lol: propozycja jest a czy ktoś to podchwyci :roll: no i trzeba by te same modele (kilka w jednym miejscu) bo w primierze to troszkę inaczej się ściąga :D ale też mogę startować bo już rozbierałem :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mierzyłem ale robię to naprawdę szybko łącznie z rozkręceniem zegarów na części pierwsze

A możesz zapodać trochę wskazówek, najbardziej interesuje mnie zdjęcie szybki i sam montaż na tarczach? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaz jest prsciutki .......jak juz dostaniesz sie do zegarow i wyciagniesz szybke( to pokaze Ci psujaut na fotkach) bedzie tam taki plastik z otworami .....w ktore wlasnie wkladasz kazdy z pierscieni( 2 duze , 2 male ;) ) Pirscienie sa dwustopniowe. Wcisniesz od przodu.....jak dojdzie do konca, to z tylu bedzie wystawal kawalek pierscienia o tej miejszej srednicy. Wtedy np. srubokretem zaginasz i cala robota :D Zreszta na opakowaniu jest rysuneczek, na ktorym bedziesz widzial jak to jest. Tyle ze na rysunku jest jeszcze pokazane zeby skleic klejem, ale to Cie nie dotyczy. Nasze ramki sa juz po liftingu i nalezy je tylko zagiac :)

NAJWAZNIEJSZE jest zeby nie dotykac ramki paluchami. Najlepiej wkladac przez jakas szmatke........co prawda sa one zabezpieczone specjalna pasta , ale lepiej nie dotykac .

 

To tyle wskazowek z mojej strony :)

Powodzenia przy montazu ;)

 

[ Dodano: Wto 28 Lis, 2006 16:57 ]

Wacu !!! Przeslij mi na priva dokladny adres do przesylki! Listwy juz mam prawie skonczone...mysle ze jutro powinienem wyslac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| przepraszam ale fotek nie umieszczę bo aparat się zozpie...ył i nie robiłem :zly:

ale tak jak pisał Szalony to naprawdę dziecinnie łatwe i do tego jasno i zrozumiale jest na obrazkach razem z pierścieniami :)

raz jeszcze przepraszam za brak fotek (jak koleś coś zrobi z aparatem to w przyszłości będę pstrykał) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

NO ciesze sie ze doszly :) teraz tylko dobry klej i beda sie pieknie prezentowaly na progach. Jak bys chcial monowac na tasme dwustronna , to beda nieco odstawac......no chyba ze spilujesz te wystajace progi, to wtedy bedzie lux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac ......ja u Siebie pierwszy raz zamontowalem na silikon ..... i zaczal pusczac !

Sam widzisz jakie to jest sliskie .... noooo moze u Was jest lepszy silikon :P Ja na Twoim miejscu poszukalbym kleju elastycznego :)

I pamietaj zwroc uwage przy tych krotkich listwach !!!! bo sa rozne tzn. prawa i lewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

eno za***iste listwy :P ,tylko dobry klej naruchac ,....a silikonu w zadnym razie niedawaj ,,,,z czasem pusci .....to trzeba jaki dwuskladowy klej ,,,,,jak bedziesz mial czas to podjedziemy do HOME DEPOT ,albo LOWE'S ,,TAM MAJA ROZNE KLEJE I DOWSZYSTKIEGO TO SIE DOBIERZE ODPOWIEDNII//... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...