Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prosze Wasze zdanie - upiekszanie maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eno za***iste listwy :P ,tylko dobry klej naruchac ,....a silikonu w zadnym razie niedawaj ,,,,z czasem pusci .....to trzeba jaki dwuskladowy klej ,,,,,jak bedziesz mial czas to podjedziemy do HOME DEPOT ,albo LOWE'S ,,TAM MAJA ROZNE KLEJE I DOWSZYSTKIEGO TO SIE DOBIERZE ODPOWIEDNII//... :)

 

hehe dobre. to co robisz jutro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No panie jutro kasiore pasuje natrzepac " " tylko dobry klej naruchac "

Hehe Wojtek ! dobrze ze nie jestes "polskim politykiem" bo by Cie za te slowka w gazetach opisywali :D

A slyszeliscie jaki jest teraz nowe haslo Samoobrony ?

Ruch.ć, jeb.ć, NIC SIĘ NIE BAĆ !!!

Sory za malego OT

A co do klejenia listw to proponuje taki klej coby sie w razie czego dalo listwy oderwac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do klejenia listw to proponuje taki klej coby sie w razie czego dalo listwy oderwac

a ja już chciałem zaproponować klej do wklejania szyb czarny i jak skleji to na dobre --klejiłem listwt boczne do auta i za nic nie chciały się oderwać :diabel2:

na przykład :

 

http://www.allegro.pl/item150236596_klej_d...lko_.html#photo

http://www.allegro.pl/item150760173_klej_d...ych_.html#photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem klej dwuskladnikowy. przykleilem i oto efekty. jeszcze nie na aucie bo mi sie leciec na dol nie chcialo hehe

 

DSC01958.jpg

 

DSC01959.jpg

 

PS. podziekowania dla szalonego za listwy (masz pw i odpisz mi please) i dla wojtka przy doborze kleju i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PIEKNIE to wyglada !!! :one:

Teraz w stanach to bedzie tylko jedna Maximka jezdzila z tak pieknymi progami :D

Wacu Czytalem pw ...wieczorem Ci odpisze jak wroce z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wojtus szybki jestes ;P chcialem pierwszy cos napisac :D

Faktycznie pieknie wygladaja....a zmatowiec napewno nie zmatowieja bo sa z dobrej nierdzewki...jedyne co to trzeba uwazac zeby nie wycierac w nie butow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdziw: łooowwww super naprawdę masz talent Szalony no i Wacu teraz w stanach zasłynie a Ty Szalony zrobisz kokosy jak się zamówienia posypią :diabel: :sylwester:

 

[ Dodano: Sob 30 Gru, 2006 11:30 ]

:diabel2: ale zobaczcie w stanach też mają dziury w jezdni :diabel2: :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iscie to wygląda, powaga, ja chyba nie będe czekał aż będe w Częstochowie tylko zapakuje w jaką paczke swoje stare nakładki na progi i wysyłam do Marcina, na wzór, też takie chce mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: dzieki chlopaki dzieki :)

 

Wacu teraz w stanach zasłynie a Ty Szalony zrobisz kokosy jak się zamówienia posypią :diabel: :sylwester:

 

licze na to :D

 

ja chyba nie będe czekał aż będe w Częstochowie tylko zapakuje w jaką paczke swoje stare nakładki na progi i wysyłam do Marcina, na wzór, też takie chce mieć ;)

Nie ma sprawy Jacku....przyslij mi jak mozesz zdjecia swoich listew, to sobie obczaje.

Jak przyslesz mi to zlapie sobie wymairy i zrobie model i Ci na drugi dzien moge odeslac ....no chyba ze nie bedzie Ci zaleazalo to wysle juz z nakladkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacu teraz w stanach zasłynie a Ty Szalony zrobisz kokosy jak się zamówienia posypią :diabel: :sylwester:

 

licze na to :D

To może ja sobie szczelą u siebie?? dało by radę i cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze ktos kupowal dywaniki z allegro do maximki? mozecie kogos polecic?

(czasem sprzedawcy sprzedaja uniwersalne i niechcialbym sie rozczarowac)

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 22:16 ]

Jeszcze jedno male pytanie, jak Wam sie podoba taki grill?

http://allegro.pl/item158503154_atrapa_gri..._1995_2000.html

 

moze ktos takowy posiada i ma fotke?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nad nim kiedys myslalem ...ale kupilem na ebayu ...moim zdaniem ciekawszy ;)

 

Jak tylko paczka dojdzie to sie pochwale :D

 

A jesli chodzi o dywaniki, to mozesz sobie moje przymiezyc, mam 2 komplety ...letnie i zimowe :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...