Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prosze Wasze zdanie - upiekszanie maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Psujaut !!!

NO kolego jak poszedles montowac do samochodu te pierscionki, to Cie nie ma i nie ma ..........chyba nie masz zamiaru dzisiaj patrzec cala noc na zegary :P :grin:

czekamy na foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sie zgubil. albo polamal pierscienie ehhe

 

Faktycznie juz sie zaczynam martwic, ostatnia wiadomosc jaka od psujaut dostalem, tp wlasnie ze wklada pierscienie i leci do samochodu montowac ....i mialy byc foty...a tu nic :sad:

 

Mam nadzieje ze przyczyna tego ze sie nie odzywa jest brak netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zaraz pokażę :grin: tylko fotki się załadują do albumu

:lol: a wczoraj to przy okazji wyjęcia zegarów to prowadziłem doświadczenia z podświetlaniem i zmieniałem kolory jednak ostatecznie doszedłem do wniosku,że diody jakimi dysponowałem za słabo świecą (zbyt mdłe światło) i powróciłem do standardowych żaróweczek i tu dopiero zaczeła się jazda :? żaróweczki przepalały się jedna za drugą a żeby było śmieszniej to dopiero po zamontowaniu konsoli i tak rozkręcałem i skręcałem 5 :lol: razy :roll: ale teraz mam super jasne zegarki :twisted: mimo to jak kupię jaśniej świecące diody to zrobię podświetlanie na niebiesko z czerwonymi wskazówkami 8)

 

[ Dodano: Pią 10 Lis, 2006 21:24 ]

no dobra załadowało :D

http://s22.photobucket.com/albums/b318/psu...p;addtype=local

 

[ Dodano: Pią 10 Lis, 2006 21:28 ]

:? nie są najlepszej jakości ale po podwójnym upadku aparat tylko takie robi :evil:

najlepiej wypadło to :

PB090056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO fajnie wyszlo ...ale przyznaj sam ze w "realu" lepiej wygladaja.

 

zdecydowanie się z Tobą zgadzam :D

ps.a co do GG to zwykle jestem ukryty ale jak ktoś pisze to odpowiadam -o ile sam siedzę przy kompie ;) ostatnio wskakuję na chwilkę piszę ,czytam i znikam - niesamowicie mało czasu a dużo zajęć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacu wreszcie sie juz dokladnie dowiedzialem o ta przesylke do USA

 

Przesylka Poczta Polska:

 

Zwykla 57,00zł...... niestety nie potrafia przewidziec czasu w jakim dojdzie( dziwne troche) :shock:

 

Priorytet 81,00zł ...... czas dostarczenia 6dni roboczych

 

I ewentualne ubezpieczenie paczki to 1zł za podana wartosc 50zł( trzeba liczyc 2zł za ubezpieczenie) i 2,5 za zapakowanie ( ponoc oni sami zabezpieczaja jeszcze paczke)

 

Generalnie mowiac ubezpieczenie i zabezpieczenie to 4,5zł.

 

Decyzja nalezy do Ciebie :)

 

P.S jeszcze jest mozliwosc ze odbierzesz osobiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze priorytetem, bez ubezpieczenia

Podlicz mnie i daj znac

 

Wacu jak mozesz to wrzuc na forum albo bezposrednio do mnie na skrzynke zdjecie swojej listwy....to sobie jeszcze rzuce okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze priorytetem, bez ubezpieczenia

Podlicz mnie i daj znac

 

Wacu jak mozesz to wrzuc na forum albo bezposrednio do mnie na skrzynke zdjecie swojej listwy....to sobie jeszcze rzuce okiem

 

nie mam zadnego foto a aparat gdzie k**wa posialem.

ale wyglada tak samo jak twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to tak :

 

Listwy 110zł = przesylka 81zł :shock: razem 191zł , chyba ze jeszcze bys sie zdecydowal na ubezpieczenie to doszlo by 4,50zł .....razem 195,50zł.

 

na h... mi ubezpieczenie

przelicz na zielone i wysylam ci kase. powiedz tylko jak ci ja wyslac. Western union" czy paypal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOles z Czewy robi te cacka...... :P Jak chcesz to taka przyjemnosc cale 50zł + przesyleczka.

Psujaut -owi juz zalatwilem i jest chyba zadowolony :)

 

Maxi-dyla ....nie ma problemu ....... jutro bede w Radomsku to jak cos to bym z checia spojrzal jeszcze na te wasze plastki w wersji USA.

 

Jak ktos jeszcze chetny na listwy to pisac ....to by sie za jednym zamachem zrobilo !!!

 

Wacu Tabela A kursów średnich walut obcych

Tabela kursów nr 224/A/NBP/2006 z dnia 2006-11-17

 

Nazwa waluty :arrow: Kod waluty :arrow: Kurs średni

dolar amerykański :arrow: 1 USD :arrow: 2,9761

to wychodzi jakies 64 USD

Konta na Paypalu nie mam.... ale rozmawialem z Butrynem i powiedzial ze mozesz do niego na paypala przelac.

 

Oczywiscie jak ktos chetny na ramki do zegarow to tez moge zalatwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzisiaj te listwy plastikowe w maximie Maxi-dyla..... sa faktycznie identyczne. W poniedzialek sie Butryn z Toba skontaktuje....... nierdzewke juz mam........ w poniedzialek lub wtorek zaczne dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzisiaj te listwy plastikowe w maximie Maxi-dyla..... sa faktycznie identyczne. W poniedzialek sie Butryn z Toba skontaktuje....... nierdzewke juz mam........ w poniedzialek lub wtorek zaczne dzialac :)

 

ok to ja czekam teraz na Slawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOles z Czewy robi te cacka...... Jak chcesz to taka przyjemnosc cale 50zł + przesyleczka.

SUPER :D Możesz dać do niego namiary?

Założyć jest trudno? Nie robiłem tego jeszcze :cry: Trzeba zdjąć szybkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOles z Czewy robi te cacka...... Jak chcesz to taka przyjemnosc cale 50zł + przesyleczka.

SUPER :D Możesz dać do niego namiary?

Założyć jest trudno? Nie robiłem tego jeszcze :cry: Trzeba zdjąć szybkę?

 

trzeba zdjac wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...