Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ALU DO MAXIMKI


Gość Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel, mój ojciec ma na sprzedaż alufelgi 16" ze swojej Maximy.

 

Jak chcesz to mogę wysłać Ci więcej fotek.

 

Jaka to firma i jaki rozmiar :) :?: Oczywiście jak możesz prześlij fotki :D

 

No i jeszcze jedno - jaka cena :shock: :!: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz drugi rok jezdze na 18 i jakos nie narzekam, nawet jka zmienilem teraz na zime na 15 to nie czuje zadnej roznicy. Jestem pewien, ze gdyby komus zmienic z 15 na 17 czy 18 nic nie mowiac to tez nie zauwazylby roznicy

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

NO to mnie stary zaskoczyles.......moze Ty juz zawieszenia nie masz i dlatego nie czujesz roznicy miedzy 15 a 18 !

Przyjedz na zlot 2007, bo jestem cholernie ciekaw

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model felg to ATU Titan. Przynajmniej tak je zidentyfikowałem w internecie.

Wymiary 7Jx16, 5x114.3, a o ET dowiem się. W każdym bądź razie Maxima jeździła na nich długi czas więc na pewno pasują :)

Fotki i cenę wyślę Ci na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja tam juz drugi rok jezdze na 18 i jakos nie narzekam

 

A tak w o ogóle to zarzekałeś się w innym temacie odnośnie felg, że zrobisz foty swojej konfiguracji... jakoś roczek minął a fotek nima... Czyżbyś jeździł na wyimaginowanych 18tkach? ;) Coraz wiecej na to wskazuje... Bo skoro nie czujesz różnicy między 18" a 15" to cholernie podejrzane masz te felgi.

Wyprowadź mnie z błędu.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, ze gdyby komus zmienic z 15 na 17 czy 18 nic nie mowiac to tez nie zauwazylby roznicy w jak to niektorzy mowia "twardosci".

Bardzo ciekawe to jest :one:

Kiedyś na próbe założyłem 18 przejechałem jakieś może paredziesiąt km (już gdzies na tym forum pisałem) i szybciutko zmieniłem na swoje 15

mój ojciec ma na sprzedaż alufelgi 16" ze swojej Maximy. Razem z samochodem wyglądają tak:

http://img138.imageshack.us/img138/1440/3ze4.jpg

Bardzo mi sie podoba tył tej Maxi, świetnie wygląda jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba tył tej Maxi, świetnie wygląda jak dla mnie

Jak dla mnie to też, za to ojciec jest bardziej konserwatywny i wolałby standardowe...

Może ktoś by chciał się zamienić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi bardzo się podobają felgi z szerokim rantem... niestety nie mogę takich znaleźć do mojej maximy, jakby ktoś przypadkiem takie 16 zauważył to koniecznie niech napisze. Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, mianowicie czy ktoś wie jaki koszt byłby odnowienia tych felg zakładając że nie są pogięte http://moto.allegro.pl/item151042643_felgi...we_5x114_3.html

i czy ładnie by wyglądały na maximie??

 

paskudnie maxi bedzie z tymi felami wygladac.

jakbym byl na kupnie kol to szukalbym felg w stylu G35, altimy 3.5SE, SER, badz maxima 02+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie pasuja do Maxi ....ale to oczywiscie rzezcz gustu :)

A jesli chodzi o koszt odnowienia to mysle ze za 4 sztuki od 150-200.....zeby bylo ladnie i TRWALE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Powiedzcie czy 17stki niebędą zaduże do maxi 1997 usa?

8Jx17H2 5x144,3 opony 225 x 45 x17

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zdecyduje. Boje się tyko że te oponki mają 45. No i jeszcze ktoś pisał że felgi włoskie są słabe. Czy tak jest naprawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...