Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 15'' ale 195/45 i moge jezdzic bez problemu.

 

potwierdzam :diabel: katalogowo jest 195/45/15 wiec pasuje ... 50 jest za duza chyab ze cos sie zrobi z nadkolami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 15" ale jak masz J6 i zalozysz 195 to opona wystaej od brzegu felgi o 1,5 cm z kazdej strony i do tego jest tzw balon efekt - przycieranie nadkoli przy skretach i nieciekawe dzwieki przy 2 osobach z tyłu

z kolie 15" 6j z oponami 165 (165mm - 6j) efekt jest taki ze kolo wcale nie ociera o nadkola i mozna jezdzic z 2 osobami z tylu . wiem bo przeyzwalem to.

obecnie mam 15"/6" z oponami 15"/165/65 i jest w sam raz i nic nie trze

 

ale faktycznie jesli ktoś chce mieć na micrusku kapcie 195 to aby nic nie tarlo musi profilem opony zejsc poniżej 50mm

wariant 195/45 - fany wyglad, szeroki kapeć, dobre trzymanie - spalanie tragedia - osiagi tragedia

wariant 165/65 - wyglad niezmienny (srednica koła) kapeć węższy ale w micrze to i tak wygląda szeroko - trzymanie nadal w normie a moze i ciut lepsze od standardu -spalanie niezmienne - osiągi - prawie niezmienne (silnik musi sie napracowac aby przekręcić 15 cali)

 

 

a tak swoja drogą czy ktoś pytał nas o zgode na przeniesienie do innego działu ?? przeciez teraz ten temat "zdechnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest temat micrusowy tam został założony,i tam powinien byc , ludzie z micr mniej zagladaja do tunigu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant 195/45 - fany wyglad, szeroki kapeć, dobre trzymanie - spalanie tragedia - osiagi tragedia

co do spalania ... narazie litr wiecej na tych laczkach mi pali :diabel:

przyspieszenie ... tragedii nie ma ... :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umrze ... nie damy ;)

 

a co nowego zrobilem no to fele na biało pryśnięte:P;]

foty daj jakies ;)

 

ja u siebie dorzucilem owiewki ... praktyczny bajer i nawet ladnie wyglada ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dopiero bede ja zakładał bo schną:P a owiewki gdzie kupowales ?:P w motoryzacyjnym jakims?:P;] i za ile , bo bym do k10 moze poszukał;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
ADEX napisał/a:

RZĄDAMY POWROTU NA DZIAŁ MICRA !!

 

POPIERAM!!!

 

Napiszcie PW do Bombla, Szymqa albo Strangera żeby go tam spowrotem wrzucili i tyle, myslę że jak dobrze to umotywujecie chociażby wspomnianą śmiercią tematu w tym dziale to przeniosą go na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO MNIE PRZYŁATWILI :( A RACZEJ MÓJ POST..

NAPISAŁEM PW DO BOMBLA ZOBACZYMY CO ON NA TO ??

moze przeniesc go do działu "wazne tematy?" bo jak widze znalal on tu szeroki zainteresowanie?? :diabel:

 

 

A tak na marginesie, mysle ze ten temacik przypadł wam do gustu?! oraz pomógl w wielu sprawach zwiazanych z bajerkami i dodatkami do naszych micrusi a nikt nie dał jeszcze SOG-A(pomógł) Benetowi :)

Pozdrawiam Benet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, mysle ze ten temacik przypadł wam do gustu?! oraz pomógl w wielu sprawach zwiazanych z bajerkami i dodatkami do naszych micrusi a nikt nie dał jeszcze SOG-A(pomógł) Benetowi

Pozdrawiam Benet

Nie możemy :/ tylko Ty w tym poście możesz dać (pomógł).

[center:8e1b139baf]Post powinien wrócić do MICRY :!: :!: :!: [/center:8e1b139baf]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi ze jestesmy tylko w kregu micra..Bombel spokojnie nikt sie nie zamyka nie bagatelizujmy :) poprostu temat dotyczy typu auta micra i jak wiadomo jestesmy tam czesciej niz w dziale tuning a z tego to wzgledu iz niewiele jest rzeczy (części) do przeróbek ww modelu auta..

nic niech bedzie jak ma byc.. trudno :)

Damy rade ;)

dzieki za odp. Bombel

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cojot zgadza sie to jest k11 z przed liftu co mozna zauwarzyc po standartowych kieszneich bocznych oraz budzi elicznika i konsoli srodkowej.

masz wiecej fotek ?? zatsanwialem si ena puszczeniu czesci wyposarzenia wnetrz w kolorystyce szarosrebrnej i widze ze tam ciekawie zostalo roziazane drzwi - panel + czesc obicia. ale jesli chodzi o umocowanie przełacznikow do szyb - tragedia - tez o tym myslalem ale strasznie nie wygodne miejsce :|

snafu .. do k10 nic nie ma ?? jak to nie .. a chociazby czesci od wersji SUPER lub SUPER S ??

ja rozumiem ze do k11 nie ma.. zastaw jaki jest na alegro ospojlerowania to standardowy wzro i wynmieniana wkladka zderzaka ( taki sam znalazlem do corsy i bmw)

ja sam rzezbilem swoje zderzaki (choc fadnie nie wygladaja dumny jestem z nich bo stworzyłem je wlasnymi rękoma tak jak chciałem a nie tak jak ktos wymyslił (top samo tyczy sie lotki dachowej))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ospojlerowanie to do micry robi fajne east bear:

http://www.e-aero.jp/aeroparts/march/index.html - do kupienia tyle ze hektary od nas ...

co do fotek ... akurat z tej micry nic wiecej nie mam .... wogole to mi wyglada na oryginalny licznik ... :P ...

 

co do innych wnetrz to mam takie

[wszystko na stronach o micrach wiec pewno niektore znacie]:

christianmicrak11200506cn4.jpg

kanagawa05034lc0.jpg

kanagawa05078yx6.jpg

kanagawa05140gx6.jpg

kanagawa05145cx4.jpg

fajne nakladki maja ze schowkiem i miejscami na kubki :) tylko ze wszystko na ruch lewostronny - akurat nie na fotkach :zly:

 

z bajerow ... niezle lampki :diabel2:

kanagawa05105zy4.jpg

kanagawa05104yg3.jpg

kanagawa05191im9.jpg

 

cos czego nie moge nigdzie znalezc ...

kanagawa05070yx2.jpg

 

no i rozne style .... :diabel: co kto lubi:

13643bu8.jpg

kanagawa05131cq2.jpg

normal5759nv8.jpg

normal5760yi1.jpg

normal13650ln7.jpg

normal15551vl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziłem ostatnio z astry do micry fele 15 na gumach 195/50 R15, ktoś pisał że ma takie, ale chyba jeździ w lini prostej, bo za dużych skrętów nie da rady zrobić.
tak,ja cos takiego pisałem,wsadziłem 15 205/50 ale szybko je sciagnałem,bo widziałem jak opada wskazowka od paliwa no i max to 2 osoby bo juz obcierały o nadkole. a tak to wygladałohttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89de1536faf8c1c9.html]89de1536faf8c1c9m.jpg[/url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c94a2c599180934f.html]c94a2c599180934fm.jpg[/url]

 

[ Dodano: Nie 01 Kwi, 2007 13:34 ]

podłapałem pomysł i kupiłem sobie diody zeby zrobic podswietlenie na nogi. do lampki po sufitem przylutowałem kable i poprowadzilem w dol.na koncu zalozylem koncowki od swiatel pozycyjnych chyba od muloneza i wsadzilem diody.efekt jaki jest na zdjeciach nawet troche nie pokazuje tego jak to wyglada.ale zaje...e mi sie to podoba.ponizej kilka zdjec

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3ddbcb380c5f910.html]d3ddbcb380c5f910m.jpg[/url]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6862244b13316149.html]6862244b13316149m.jpg[/url]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e4f9c9146f71269.html]6e4f9c9146f71269m.jpg[/url]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/025b7d6aaa94805b.html]025b7d6aaa94805bm.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...