Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zastanawiam sie czy ktoś zamieniał oryginalne maskownice w aucie np.na drzwiach na te od kompletu z głośnikami,które moim zdaniem wyglądają o wiele ciekawiej.Sam sie do tego przymierzam,ale najpierw chciałbym poznać opinię innych użytkowników Nissana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reisto.. szczerz epowiedziwaszy ja sie przymierzalem aby na kieszenie nakrecic maskowanice od glosnikow al eprawde mowiac.. poztaym ze dodatkowo zgrubiasz te drzwi w tymjednym miejscu nic wiecej nie zyskasz.. co innego gdybys przerabiał kieszneie na nowe - wlasnej prdoukcj z 2 sredniotonowymi glosnikami ukierunkowanymi - ok wtedy mozna ładowac maskownice ale tak.. jak masz orginalną - zostan przy orginalnych.. i tak głośniki w micrach szybciej usłyszysz niż zobaczysz wiec nie ma sensu ich "pokazywać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem(mój błąd) ,że chciałem wyciąć te maskownice co są na stałe w tapicerce drzwi i w to miejsce założyć te od nowych głośników.Być może nie ma to sensu,ale nie wiem czy nie poprawi to brzmienia w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

coyot podsunąłeś mi niezły pomysł z pomalowaniem alusków.

 

Ja mam u siebie w Setce takie same co Ty w Micrze, z resztą moje też kiedyś były w Micrze i może sobie je tak prysnę.

Chociaż chyba poszukam sobie 15" bo na 14" Seta nie wygląda tak fajnie jak na 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż chyba poszukam sobie 15" bo na 14" Seta nie wygląda tak fajnie jak na 15".
im wieksze tym lepiej :diabel: 16 albo 17 by fajnie wygladalo ale przy 17 to juz bez ingerencji w blache by sie raczej nie obylo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widze ze temat troche podupadl odkad go przeniesli (wg. mnie nieslusznie) do ogolnego forum ...

 

Ja ostatnio nakleilem naklejeczki tuningowe i klubowe na drzwiach z obu stron.

Teraz czekam na polakierowania daszka na tylna klape, musze kupic klej i go zamontowac ...

Przyciemnilem tez tylne szyby tak jak mialem to w planach :)

 

Stoi poki co temat z pianka w bagazniku bo z tymi wypelniajacymi do okien temat nie wyszedl bo zrobila sie z bagazniku jedna wielka "kupa" wiec musze skolowac od jakiegos tapicerza normalna pianke taka co do kanap sie wklada albo cos i wtedy powycinam otwory na gasnice , trojkat itp.

Wazne zeby dobrze ja dopasowac.

 

Zaczelo mi halasowac i gruchac 3cie swiatlo stopu na tylnej klapie wiec musze sie tym zajac w najblizszym czasie.

Czekam tez na nowe silowniki to tylnej klapy bo te obecne juz sie do niczego nie nadaja i klapa jest ogolnie cala luzna i nie utrzymuje sie w gorze jak sie ja otworzy.

 

To tyle jesli chodzi o moja mala micre .

I will keep you posted :)

 

Cu i pozdruufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wreszcie ktos napisal to i mi sie przypomnial temat. , ja wrescie mam aluski moze nie new design , ale są:P halogeny mam tylko musze jeszce wiązke dokonczyc robic:P wszystko jest tlyko czasu brak:P;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na polakierowania daszka na tylna klape, musze kupic klej i go zamontowac ...

 

Nie ty jeden czekasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wreszcie ktos napisal to i mi sie przypomnial temat. , ja wrescie mam aluski moze nie new design , ale są:P halogeny mam tylko musze jeszce wiązke dokonczyc robic:P wszystko jest tlyko czasu brak:P;]

 

podziwiam wiele serca i lakieru wlozyles w swoja k10 , naprawde wyglada ladnie , podziwiam jak moge, naprawde tak wyszykowac auto to naprawde godne podziwu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mialem tego na razie wplanach ale dzis w rece wpadl mi zestawik stozkowy K&N do Micruska i zlapalem okazje :)

 

oto taki: link link link

 

jak nie dam rady sam to sąsiad Coyot mi pomoze zalozyc bo on juz taki ma :) :diabel:

 

------------------

ps. koles od ktorego kupuje filtr ma jeszcze do sprzedania:

 

- skrzynie pod subwoofer zrobiona specjalnie pod micre (wchodzi nad lewe nadkole w bagazniku)

 

- sprezyny obnizajace o 35mm

 

- wzmacniach JBL 60.4 (za niego wraz ze skrzynia chce 350zl)

 

- slupki przednie pod glosniczki wysokotonowe

 

jak ktos cos chce to niech da znac to podam do niego kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davenam, ale to CI niec nie da. Bys musial zrobic porzadny dolot

 

No dolot to moze kiedys...

W "AG Tuning" chca 700zl za zrobienie dolotu ... wiec narazie mnie nie stac.

 

A ten zlot ogolnopolski to gdzi ei kiedy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie dam rady sam to sąsiad Coyot mi pomoze zalozyc bo on juz taki ma

nie ma problemu :) jakby co to pisz [ja mam torceh inny zestaw :diabel: ]

 

W "AG Tuning" chca 700zl za zrobienie dolotu ... wiec narazie mnie nie stac.
to jestem ciekaw co tam zrobia za 700 zl ... ja swoj zalozylem w 20 min .... niezla stawke maja :kosci:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot a skad powietrze na stozek u Ciebie leci??

narazie to ... eeee ...zza akumulatora ... tak jak bylo ze standardowa pucha pozniej sobie jakas rure doprowadze...spokojna glowa :D do tego stozek po zimie jest czysty - zaden syf tam nie dolatuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamontowalem juz spojler na tylna szybe :)

 

i zamontowalem juz stozek K&N :)

 

wydaje mi sie ze wszystko dobrze podlaczylem, ale Coyot mi sprawdzi jak sie gdzies zobaczymy na spotkaniu ... :P

 

powietrze dolatje do niego z rury ktora idzie zza klaksonow az do samego stozka no i z drugiej strony z oryginalnej rury doprowadzajacej zza akumulatora.

 

po zamontowaniu oddczuwam wyraznie jakby silnik odetchnal pelną piersią i wg. mnie lepiej przyspiesza - zdecydowanie widac to od 2500-4500 obrotow - no i jest zdecydowanie glosniejszy jesli chodzi o odglos z silnika ... (co akurat nie wiem czy uznac za zalete bo ogolnie mam glosny przez Ulter NSR z tylu :P )

 

w kazdym razie zrobie fotki i wstawie :D

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
Hmm ten stozek wogole tam nie pasuje Pomysl o jakiejs rurze i niech bedzie blizej nadkole czy cos. Pozbedziesz sie tez tych obrzydliwych rur po standardowym dolocie.

 

Dokładnie. Stożek w tym miejscu cały czas jest podgrzewany i nawet ta rura z kitu K&N dużo nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten stozek wogole tam nie pasuje Pomysl o jakiejs rurze i niech bedzie blizej nadkole czy cos. Pozbedziesz sie tez tych obrzydliwych rur po standardowym dolocie.

 

Dokładnie. Stożek w tym miejscu cały czas jest podgrzewany i nawet ta rura z kitu K&N dużo nie pomaga.

 

No wiec, ja zrobilem wszystko tak jak w instrukcji tego zestawu montazowego K&N , ale sprobuje - jak znajde odpowiednie czesci - pociagnac rure na przod tak jak idzie teraz ta czarna K&N, na koncu ktorej dam ten stozek. Wywale wtedy klaksony gdzies indziej i tam go dam.

 

A nic nie mowicie na moje przyciemnione niedawno szybki i daszek nowiutki :027:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...