Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik światła


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na maila to chyba jakby troche duzo ... 11MB ...

 

zapraszam: http://www.navara.wad.pl/

 

 

 

tak przy okazji ... dla sledzacych watek ...

 

zalozenie przekaznika nic nie da ... bo ten przekaznik jest chyba tylko dla faktu instnienia ... wyjalem i nic to nie zmienilo ... dalej bylo jak wczesniej ... jak bedzie lepsza pogoda to jeszcze z bezpiecznikami powalcze ... ale wydaje mi sie ze to tylko kwestia komputera ...

 

mysle ze w serwisie powinni sobie z tym poradzic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

gumis sciagnalem ale ni cholery nie wiem jakim programem go otworzyc??wytlumacz mi bo ja w swiecie komputerow jestem"lajkonikiem"narazie gdy probuje to pojawia mi sie zdaje sie ze po chinsku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to pdf

adobe acrobat reader

znajdziesz tu: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

 

[ Dodano: Pon 19 Mar, 2007 15:44 ]

no widze ze jednak najpierw musisz rozpakowac czyms co rozpakowuje rar'y

instalke znajdziesz tutaj: http://www.rarlabs.com/download.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie przekaznika nic nie da ... bo ten przekaznik jest chyba tylko dla faktu instnienia ... wyjalem i nic to nie zmienilo ... dalej bylo jak wczesniej...

 

A mógłbyś zobaczyć czy jest różnica w jasności jak uruchomisz silnik ze światłami na OFF a potem przełącz na ON (nie AUTO). Jeżeli jest różnica to powtórz to bez przekaźnika i zobacz czy teraz się pali tak samo jasno na OFF i ON. W/g mnie przekaźnik jest po to by światła paliły się na 50% + DTRL=ON. Innaczej tryb AUTO nie ma sensu. Jeżeli mam rację to AUTO podbija u Ciebie światła na 100% jasnośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptas .. mozesz mi wcisnac na maila ... skrzynka 250GB :-)

 

navara ... to manual .. po polsku .. sm jest tez pod tym linkiem .. ale bardzo niebezpieczna zabawka ... dzis mi sie nudzilo wiez ryslem ustawienia ECU ... a razie brak efektow ubocznych .. na pozytywy to pewnie trzeba bedzie poczekac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navara ... to manual .. po polsku .. sm jest tez pod tym linkiem .. ale bardzo niebezpieczna zabawka ... dzis mi sie nudzilo wiez ryslem ustawienia ECU ... a razie brak efektow ubocznych .. na pozytywy to pewnie trzeba bedzie poczekac ...

 

.....jak tak dalej pójdzie to otworzymy ASO w Wadowicach :diabel:

 

W niektórych innych miastach też już jest blisko do tego :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie przekaznika nic nie da ... bo ten przekaznik jest chyba tylko dla faktu instnienia ... wyjalem i nic to nie zmienilo ... dalej bylo jak wczesniej...

 

A mógłbyś zobaczyć czy jest różnica w jasności jak uruchomisz silnik ze światłami na OFF a potem przełącz na ON (nie AUTO). Jeżeli jest różnica to powtórz to bez przekaźnika i zobacz czy teraz się pali tak samo jasno na OFF i ON. W/g mnie przekaźnik jest po to by światła paliły się na 50% + DTRL=ON. Innaczej tryb AUTO nie ma sensu. Jeżeli mam rację to AUTO podbija u Ciebie światła na 100% jasnośći.

 

no wiec bez roznicy ... swiatla po uruchomieniu silnika dzialaja normalnie ... na pelnej mocy ... i tak samo bez przekaznika ... i to bez roznicy czy OFF czy AUTO ...

 

od razu sprawdzilem ten czujnik przy lusterku ... zakrycie go reka powoduje wlaczenie podswietlania licznikow po kilku sekundach ... (w trybie auto u mnie siwca sie swiatla ale nie wskazniki) - tylko uwaga na reke bo ten badziew od razu reaguje z wycieraczkami ... i tu prawdopodobnie pies pogrzebany jesli chodzi o naklejke ... bo po primo .. moze sie okazac ze wycieraczki zostana wlaczone tak jak swiatla - all time ... a nawet jeasli nie to przy pracy wycieraczki zwina naklejke ... zostaje komputer i modyfikacja DTLR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w ASO i spytałem o OFF i AUTO to gość zrobił głupia minę i powiedział, że jestem pierwszym klientem który o to pyta.

A na hasło, że żeby mi przestawił OFF tak żeby światła się nie zapalały po uruchomieniu silnika powiedział, że musi sprawdzić i odpowie jak będę nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Byłem wczoraj w ASO i spytałem o OFF i AUTO to gość zrobił głupia minę i powiedział, że jestem pierwszym klientem który o to pyta.

A na hasło, że żeby mi przestawił OFF tak żeby światła się nie zapalały po uruchomieniu silnika powiedział, że musi sprawdzić i odpowie jak będę nastepnym razem.

 

Do którego ASO jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w ASO i spytałem o OFF i AUTO to gość zrobił głupia minę i powiedział, że jestem pierwszym klientem który o to pyta.

 

 

nie martw sie ja bede nastepna.... głupia mina zostanie mu na zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasko jak wroci pewnie tez ich odwiedzi ... coby pamietali ze nie mozna sobie jaj z klienta robic ... a jemu sie akurat DTRL przyda ...

 

przy okazji ... wczoraj czarne chmury zawisly nad paplandem (doslownie nie w przenosni) a zegarki mi sie nie zaswiecily ... stad moje zdanie ze ten czujnik auto to lekka kiszka jest ... musi byc juz troche ciemnawo zeby zadzialal ... znaczy mowie o takim deszczowo snieznym krajobrazie .. bo jesli chodzi o pory dnia .. to nawet dosc to dziala .. ale jak o 16 robi sie pochmurno ... to troche dziwnie to dziala .. wszyscy juz na swiatlach jechali a mi zegary dalej sie nie swiecily ... chyba ze to wlasnie jest efekt tego przekaznika ... ze musi byc ciemniej zeby zegary podlaczylo ... nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Będzie obowiązywał jak go w Dzienniku Ustaw wydrukują i napisza od kiedy ma działać.

Musze podesłac te wyjaśnienia chłopakom z ASO i niech mi zrobią porządek z furą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak koledzy z czujnikiem świateł - jest jakieś rozwiązanie software'owe ? , żebyb się te światełka zapalały czy trzeba inwestowac w hardware np.:

 

http://www.allegro.pl/item176706301_automa...taz_okazja.html

 

BTW czy ustawodawca napisał , że trzeba jeździć na mijania czy na dziennych ?

 

Zastanawiałem się czy nie wywalić przeciwmgielnych z przodu i tam wstawić do jazdy dziennej . A zamontowac pałąk z przodu i na nim wstawić p/mgłowe i dalekosiężne :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...