Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik światła


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi gość tłumaczył , bo pytałem czy będą grzebać w sofcie czy jakis dodatkowy moduł wkładają. Też nie wiem dlaczego częsciowo- ale będzie działać zawsze. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym wolał jednak mieć jeszcze taki master-switch, kiedy np. chcę w nocy po ciemku gdzieś podjechać żeby nie płoszyć zwierzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze możesz światła przełaczyc z trybu auto na off i możesz gnać po ciemku, tylko na noktowizor.

 

Tak to ma działać. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Jasny gwint to na jaką zwierzynę polujesz Domadm? I jak po ciemku chcesz po lesie jeździć :P:D :D :D na dotyk :P ?? I pamiętaj, że od dwóch lat kaczki są pod ścisłą ochroną... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze możesz światła przełaczyc z trybu auto na off i możesz gnać po ciemku, tylko na noktowizor.

 

Ale właśnie u chłopaków co mają włączone NA STAŁE, jest rzeczywiście NA STAŁE, tzn. jak pracuje silnik to świecą światła i nie ma zmiłuj się, nie da się wyłączyć. Zdaje się że Gumiś tak opisywał swoją wersję.

A to mi właśnie nie odpowiada. OFF to ma być OFF, a pozostałe niech są jak chcą byle świeciło :)

 

GregMar, no niestety ta "zwierzyna" to wredne ludziska. :/

I bardzo mi tu nie odpowiada dyrektywa UE że rury z przodu mają chronić pieszych ;))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja byłem w ASO i będą to robić tak:

 

OFF - nie świecą

ON - świecą

AUTO - świecą zawsze po uruchomieniu silnika, częsciowo wyłączony czujnik zmierzchu.

 

Odbędzie się tylko za pomocą zmian w sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO, no to takie coś mi pasuje :)

To napisz z kim można się umówić, to czas temat zrealizować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolek76

Gumis78, Witaj. jestem tu poraz pierwszy. wczoraj nabylem NAVARKE ale najgorsze ze instrukcje otrzymalem w jezyku francuskim. i lipa. kiedys sledzac forum znalazlem informacje ze posiadasz instrukcje w jezyku polskim w pdf. czy byla by mozliwosc zebys mi przeslal na emaila: biuro@electricsystem.com.pl

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolek76

ŁukaszP Wysłałem Ci instrukcję na emaila, gumiś nie mam twojego emaila.

Poszukuję budy do navary ale bez bocznych szyb. z tego co widze to mało jest takich na polskim rynku. Czy moze ktos wie gdzie taką mozna zdobyć??????, moze być używana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać w fabryce w której robią moje, czy przygotowaliby ci taką wersję. Pytać?

Zawsze też możesz wywalić szyby i wstawić blachę, pomalować i będzie jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolek76

Zapytaj zapytaj. wolał bym mieć orginalnie zrobiona pake niz cos kombinowac z przerabianiem. zapytaj takze ile bedzie kosztowala. oczywiscie przy okazji, nie ma presji:) i wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zwirek, napisz prozę jak te światła się zachowują w poszczególnych pozycjach (on, off, auto...). I kiedy podświetlona jest tablica rozdzielcza - czy zawsze, czy po zmierzchu? I w jakich pozycjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj w ASO ustawili światła żeby się świeciły czały czas. Po uruchomieniu silnika światłą świecą się cały czas w pozycji OFF i AUTO. Ale tylko światła przednie, tylnie włączają się po zmroku na AUTO lub po włączeniu na gałce. Podświetlenie kokpitu działa tak samo jak światła tylnie. Mówili mi że tak jest OK, bo przepisy mówią że włączone trzeba mieć światła pozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...