Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik światła


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak... Ale mnie co innego dziwi, a mianowicie że jak dzisiaj jeździłem po Szczecinie to światła mi się na AUTO nie zapaliły chociaż było szaro i napewno nie jak w dzień. Ten czujnik ustawiony jest na całkowity mrok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwirek, napisz prozę jak te światła się zachowują w poszczególnych pozycjach (on, off, auto...). I kiedy podświetlona jest tablica rozdzielcza - czy zawsze, czy po zmierzchu? I w jakich pozycjach?

 

Zasada działania jest taka sama jak opisał Krathor .

 

Dziś wpadłem na suszarkę i obsługujący suszarkę stwiedził że powinien mi zabrać dowód rejestracyjny za taki sposób swiecenia światłami (chodziło mu o to że świeci tylko przód) tłumaczę mu że reszta dopala się jak się z ciemni , a on swoje .

Na razie nie zabrał dowodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie wydaje żeby mógł zabrać dowód za takie świecenie światłami. Przecież na żądanie (testowanie) można pokazać że samochód jest sprawny. Inna sprawa że w najbliższym czasie w ASO będą mi przestawiali świecenie na przód i tył. :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jesteśmy jedynym krajem, gdzie w dzień muszą być właczone światła tylne . :kosci: , których w dzień i tak nie widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w dzień muszą być właczone światła tylne

widac widac, szczegolnei w przy przejadach przez las itp..tylko nie mow ze z checia bys wylaczyl bo spalisz 0,00004 litra mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w dzień muszą być właczone światła tylne

widac widac, szczegolnei w przy przejadach przez las itp..tylko nie mow ze z checia bys wylaczyl bo spalisz 0,00004 litra mniej :)

 

Nie chodzi o spalanie. Jak gamonie coś uchwalają albo "rozporządzają" niech będzie to zgodne z przepisami innych Państw - w szczególności UE :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis78

a ja sprawdzilem i u mnie tyl sie swieci w dzien w kazdym trybie (chyba, bo nie wpadlem zeby na OFF zerknac) - moze to byc kewstia wlasnie tego przekaznika co go mam ale to musial bym sprawdzic ... tylko ze w dzien to dopiero w sobote do poludnia bo po poludniu znowu bedzie "w gaznik" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...