Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V MAX


Gość brachu_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje sobie z tego sprawę i wiedziałem, że w końcu padnie to pytanie :P mnie tez zdziwienie dopadło, bo naczytałem sie wiele złego o strumienicach(ale już po fakcie, przynajmniej mi mechanior obliczył gdzie ma być,spec z Liberca w Czechach,serwis nissana). Jedno do drugiego i tak sie poskładało :P Nie mam jak tego dowieść zatem rozumiem brak wiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuras jak masz wprowadzone mody to możesz opis wrzucić do działu "Projekty i Prezentacje".

 

Ok johny_fellow , jak tylko znajdę kanał to zrobię fotki i opiszę co i jak i zamieszczę w odpowiednim dziale :) Teraz pracuje nad zawieszeniem i układem kierowniczym - ściąga trochę na prawo... :)

 

Skuter27 tak, rura jest poszerzona,nieznacznie ale efekt jest, różnica w charakterystyce jazdy jest odczuwalna, hałas wzrósł, ale jest to dla mnie raczej przyjemny basik i nie przeszkadza mi w dłuższej trasie, a często jeżdżę na wycieczki :D ostatnio z pewną piękną i miłą panią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale...

A ja się pochwale, że wszystkie starty na 1/4 przegrałem z Lawiną, bo musiałem ścigać się na LPG :zdziw: Jedynie łep w łep szedłem z mariuskiem ale on miał rękę w gipsie :D...i auto było bardziej dociążone :D:D:D

Co do prędkości maksymalnej...gdy wyjechałem z Chemnitz (wracając do domciu po zakupie mojej micruni) pierwszy raz na autostradę...czwóreczka, 60 km/h i gaz do oporu... i nic, zero przyspieszenia. Auto było masakrycznie zamulone (jedyny właściciel rocznik 1928 :zdziw: ), ale zanim dojechałem do granicy, postarałem się odmulić autko i też ku mojemu zdziwieniu wskazówka wypadła poza skalę, czyli licząc, że licznik u mnie przekłamuje o 10 km/h (mierzone GPS) to jest to i tak zadziwiająca prędkość maksymalna dla takiego małego, miejskiego toczydełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22
A ja się pochwale, że wszystkie starty na 1/4 przegrałem z Lawiną, bo musiałem ścigać się na LPG :zdziw:

To ja z Lawina wygralam :one: i Seba, i Dragomirem i Mackiem78 ;)

 

[ Dodano: Sob 29 Wrz, 2007 01:28 ]

Gratulacje przyjmuje na gg i pw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 km/h na niemieckiej autostradzie i to było przy 5,6 tys obrotow o ile pamietam..a max to 6.200 podobno :D A po drogach krajowych jade 120-130 jako predkosc podrozna..no chyba ze prosto i czysto to na rasie nr1 but w podloge i 165 km/h ale to w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22
no ale wstyd dac sie b....e :P

poruta chopy :P poruta... :P

a tobie niewiniatko22 gratuluję!!!!

Ja dziekuje za gratulacje, a chlopcy dzielnie walczyli ;)

Ale nie da sie ukryc, kto byl szybszy :one:

Nastepny do przykurzenia sie szykuje ABT, ma Micre k11 1.3, ale troche sie przestraszyl, jak powiedzilam,ze Dragomir z taka Micra polegl :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje cudeńko rozbujalem do podobnej predkosci jak na focie tylko raz odrazu po zakupie auta razem z moja kobieta musielismy dojechac z poznania do warszawy a tam jak wiadono jest nawet spoko droga 'austostrada" :P , szafa zamknieta a ona jeszcze sie rozpedzala , wspaniale uczucie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...