Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V MAX


Gość brachu_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vmax 155 :diabel:

 

Papuuugaaa :D żabsko rozbujane do 155 na A4 w piatek ....jakbym pojechała jeszcze z wciśniętym pedałem w podłogę to po 10 minutach by sie rozbujała do 160 albo odleciała :diabel:

P.S. 5-tka zamuulaa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 1.3 4 bieg blisko 190

 

no ciekawe jak już dawno odcina przy około 175/h na tym 4 biegu, a 5 nie chce iść dalej. I nie mówię to tylko na podstawie swojej micry ;)

 

no t ozapraszam go gdanska to ci udowodnie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no t ozapraszam go gdanska to ci udowodnie

 

nic mi nie musisz udowadniać ;) leciałem tyle i mogłem licznik zapełnić, ale to nie była prosta tylko zdrowo w dół jak na obwodnicy trójmiasta w wielu miejscach;) i nie 4 bieg ale 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją poleciałem 160 z górki+ 4 osoby na pokładzie , aby nie odleciała :) na autostradzie , to nie był dobry pomysł bo strasznie nie pewna jest wtedy , prędkość przelotowa to max 130 , potem wystarczy coś i dachowanie gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no t ozapraszam go gdanska to ci udowodnie

 

nic mi nie musisz udowadniać ;) leciałem tyle i mogłem licznik zapełnić, ale to nie była prosta tylko zdrowo w dół jak na obwodnicy trójmiasta w wielu miejscach;) i nie 4 bieg ale 5

 

bedziesz w gdansku, zabierz kamerke, wsiadziesz ze mna i zobaczysz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje byście podawali jeszcze rozmiary opon na jakich uzyskujecie swoje rekordy :) moja K10 też zamykała budzik ale miałem troszkę mniejsze gumki by frajda z jazdy po mieście była większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzis znow poczynilem dalsze testowanie mojej 1.3, dzis tj niedziela. w miare pusto bo godzina 8-9. ABT, wiec dobra nie jechalem 190, odciecie wg licznika km nastepuje po 195KM/h, odciecie mam przy 7054obr/min i pisze tu o 4biegu, kola 14 opony 175x50x14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gnothi_Seauton

Bardzo podobnie jak kolega bosman73, również 2 osoby na pokładzie i prawie 150 km/h na autostradzie A1. Opony... nawet nie pamiętam na jakich zimówkach ja tam teraz śmigam.

 

Z zapartym tchem patrzyłem na wskazówkę prędkościomierza czy przesunie się te 2 milimetry na pełne pole 150 km/h.... może innym razem (i gdy będzie z górki :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawdzałem z 2 samochodami i teoretycznie nie oszukuje...

czyli "praktycznie" trzeba więcej niż 10 km/h odjąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byla roznica licznik gps rowne 10km/h

aha swoim takie predkosci robilem (znaczenie pewnie ma) na pelnym przelocie+ dolot + wypruty caly tylny srodek z odelzonymi niektorymi czesciami (chodzi o 1.3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświerzę nieco temacik. Dziś w drodze z pracy autostradą A4 jechałem około 168km/h ;). Pojechałbym szybciej, ale mam opony z indeksem do 160, a są nowe więc nie chce ich szybko zurzyć. Na dodatek przy tej prędkości strasznie trzęsie mi się tył autka. Muszę go dociążyć na następny raz o jakieś 80 kg. Mam nadzieję, że będzie nieco stabilniejszy. Myślę, że na letnich oponkach i lepszym paliwie (teraz leję tylko PB95) z przekroczeniem 170km/h nie będzie problemu. Wiecie... widok ludzi w jakiś golfach czy beemkach jak ich wyprzedzam jest niesamowity :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość PrInGeLs

to ja tez sie wypowiem... lecialem micrą w/g licznika 180km/h i wiecej nieda rady... mam 1.3 silnik i niema mozliwosci jechac szybciej. to było na 4 biegu bo 5-tka od 150km/h jak sie ją wrzuci to utrzymuje swoją predkość a się nie rozpędza(przynajmniej u mnie) na 4 pod odcinke juz jakies 6800 obrotow bylo 180km/h licznikowe a na nawigacji pokazało się 172km/h max wiec 190 to nie realne musi ostro licznik kłamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrInGeLs, kreciles kazdy bieg do odciecia ;) bo odciecie jest 7050obr ;) wiec do licznikowych 190 dokrecisz przy tych 250obr ktorych nie dokreciles. z wiiiiielka checia nakrecil bym kamera ktora udalo mi sie dorwac ale auto juz sprzedalem. moze wezme za to czarna 1.0 i nakrece co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K12 z wypożyczalni, najsłabsza wersja 1,2 (65HP) 170km/h licznikowo i więcej nie chciała :D przebieg 11tyś może jeszcze nie dotarta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŻonkaMaFII

moja maks 130km/h , teraz juz nie wiem ile jezdze bo mam niestety licznik z obrotkiem od diesla, obrotomierz dziala dobrze ale moja predkjosc maks wynosi ok/ 70km/h przecietnie jezdze 40km/h hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...