Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie Coobcio Wozu i Subaru Impreza WRX'00


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cornholio78

jasne że może, ale opony musiałyby mieć o 10% większy obwód żeby licznik zaczął zawyżać, a ciekawe ilu z nas jeździ na za wysokich oponach? Raczej panuje tendencja do zakładania minimalnie niższych niż przewiduje producent. Dodam że nawet przy oryginalnej wysokości ogumieniu po kilkunastu tysiącach kilometrów wysokość opony się zmniejsza przez ścieranie bieżnika. I nawet najlepszy prędkościomierz jest ustawiony na wskazywanie zbyt dużej prędkości (właśnie powiększonej o możliwą odchyłkę), gdyż tego wymagają przepisy. Dodatkowo jeśli Coobcio posiada licznik napędzany linką, to każdy kto zna budowę takiego prędkościomierza wie że z czasem powiększa on błąd wskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wskazań swojego licznika który zawyrza o 5km/h przy realnych 182km/h - sprzedzane na hamowni by Grabowski.

 

Więc przy 160km/h tak liczyłem mam ok. 156km/h w Realu.

Co do pomiarów tradycyjych ze stoperem to myslę ze błędy pomiarowe nie przekraczają ok 0,5 sek - przecież osoba startująca mnie odlicza 3...2...1... i włancza stoper niezalerznie czy opóźnie start czy dokonam fall startu i do tego może dojść błąd odczytu ze wskazników.

 

Zresztą mniejsza o to... Osiągi ktore podawane są dla Subaru impreza są mierzone za omocą G-techa PRO dokłądnie takiego samego jaki wyslał mi WIELKI WAC więc o co tu się kłucić ?

 

PS. jak będzie taka okazja to z miłą chęcią sie ustawie z Subaru WRX tylko cięzko o seryjny taki egzemplaż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jak będzie taka okazja to z miłą chęcią sie ustawie z Subaru WRX tylko cięzko o seryjny taki egzemplaż :roll:

 

przyjedz do US. Tu mozna taka pozyczyc z salonu na probna jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj byly drzwi otwarte Subaru... wprawdzie nie dawali WRX na jazde probna, ale mysle za gdyby ktoregos pracownika salonu baaaardzo mocno poprosic to moglby sie sprawdzic na ulicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u was nei ma probnej jazdy kazdym autem :?: :shock:

 

Tutaj mozesz nawet w Carrere wsiasc i pojezdzic.

Pod warunkiem ze umiesz panowac nad taka maszyna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a kto to sprawdza czy umiesz?? :D Generalnie jak sie dobrze zagada i ma prawko dluzej niz 3 lata to raczej nie ma problemu... tylko rzedko kiedy w salonie jest akurat ten model co to bys chcial :) Ja gdzies tak z poltora roku temu wbilem sie na jazde probna nowym mini... kolezanka tam pracowala, jej szef do mnie zadzwonil zeby sie umowic na jazde, myslal chyba ze jakims yuppie jestem, jak mnie zobaczyl to byl tak zdziwiony ze nawet mi prawka nie sprawdzil :D jaki wniosek?? Jak sie chce to sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...