Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co z bagażem na pace..


Gość loopa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jest 9 sztuk. Co powiecie na zamknięcie zamówień w poniedziałek wieczorem? przez weekend może ktoś się jeszcze znajdzie i będzie 10 szt.

 

Proszę o potwierdzenie rozmiaru i koloru na priv. Oraz dane kontaktowe (adres i tel. mile widziany). Jeżeli jest opcja wysłania większej ilości w 1 paczce wiadomo, koszty przesyłki się zmniejszą. Polecam zebrać się w okoliczne grupy, dla mnie też będzie łatwiej to rozesłać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogę się dołączyć do zamówienia to dla mnie siatka z wycięciem na nadkola dzemik dopiszesz mnie ??

 

Dzemik ,prosze dopisz info ze dla mnie z siatka bez wyciec na nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, chodziło mi o godzinę 24:00 czyli wtorek do północy.

Ale jeśli o mnie chodzi, parę dni nie sprawi mi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie

Dzisiaj o północy zamykam listę na 10 szt. i jutro złożę zamówienie.

Żeby nie było jakiś nieporozumień to zamówienia bez określenia rozmiaru i koloru będzie w standardzie czyli:

srebrna z wycięciami na nadkola.

Jak ktoś zdeklarował np. kolor czarny lub prostokąt to taka będzie dla niego zrobiona.

 

Jak ktoś nie złożył zamówienia a będzie chciał kupić taką przegrodę to wiem, że człowiek chce zrobić 2-3 sztuki więcej i wystawi na Allegro jednak w cenie zbliżonej do 1000 zł.

 

[ Dodano: Sro 13 Lut, 2008 14:26 ]

Zamówienie złożone 10 szt.

Jak dostanę info o wykonaniu napisze do osób które mi nie wysłały danych do wysyłki o kontakcik i podam nr. konta.

:one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKmario, a jak ta przegroda jest mocowana?
z boku do burt przykrecasz mocowania, sa tak pomyslane ze bez problemu wyciagasz cala przegrode z auta w 3 sekundy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przegrody są gotowe. Jutro sprawy formalne, czekam na dane adresowe, rachunek jak ktoś chce i nr. konta na priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przegrody są gotowe. Jutro sprawy formalne, czekam na dane adresowe, rachunek jak ktoś chce i nr. konta na priv. :)

 

Juz wyslalem do Ciebie dane. Zapomnialem poprosic o nr.konta. Dziekuje za realizacje i pomysl:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na mnogość maili gdzie często zmieniały się koncepcje zamawiających podaję stan na dzień dzisiejszy. Jeżeli coś źle rozpisałem proszę o info. tel. 509142744

Nr. konta do wpłaty znajdziecie pod tabelką. Koszt przesyłki i ewentualną dopłatę do rachunku w/g informacji w tabeli.

 

Niestety nie mogę załączyć zdjęć....

Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum.

Jak tylko limit będzie zwiększony wstawiam tabele z danymi...

 

W linkach znajdziecie Listę oraz zdjęcie gotowych przegród:

http://83.13.55.218/navara/GOTOWE.JPG

http://83.13.55.218/navara/lista_na_przegrode.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, jutro ( wtorek ) robię przelew. Dzięki z góry za szybką wysyłkę.Tomek.

 

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2008 20:06 ]

Tomasz , kasa juz wysłana, jutro ( wtorek ) powinna być już u Ciebie na koncie. Pozdrawiam. Buli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tpirat

U mnie coś się namieszało. Zamawiałem czarną bez wycięć, a w tabeli mam srebrna z wycięciami :?:

 

Jack182, zobaczę czy kolega ma czarną bez wycięć. Możliwe, że dałem ciała, jeżeli tak to sorry, może uda mi się go namówić, aby dorobił jeszcze jedną. Miałem spory sajgon ze wszystkimi mailami i może coś pokręciłem. Jutro wyjaśnię sprawę.

 

[ Dodano: Wto 26 Lut, 2008 14:37 ]

jack182 masz szeroką czarną. Czekam na kasiorke i dane do wysyłki. Przypominam piszcie w przelewie nick !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wczoraj dane i kasiorkę, czekam więc na info o wysyłce.

I jeszcze raz dzięki za Twój wkład w załatwienie sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...