Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co z bagażem na pace..


Gość loopa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na razie 4 wpłaty. Jutro pojadę na pocztę. Sprawniej byłoby gdyby wszyscy wpłacili. Nie bardzo mam w tym interes, żeby wystawać kilka razy w kolejce na poczcie...

 

Propozycja dla osób z Gorzowa. Jestem w piątek niedaleko Gorzowa i mogę tam podjechać, będzie okazja spotkać się i osobiście przekazać im Przegrody. Co Wy na to?

 

buli107 dziękuję za info....

WAŻNE

Proszę aby w przelewie był nick, tak Was identyfikuję :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gorzowie mogę być ok godz. 18tej. odwiedzę przy okazji znajomych ze studiów :) Tak więc rozsądnie będzie łapać się na tel.

 

 

WAŻNE

W niedzielę wyjeżdżam na narty i tydzień mnie nie będzie. Tak więc spóźnialscy z wpłatami będą musieli poczekać do mojego powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Czekam zatem na "strzałkę" lub tel. Moje namiary....607-775056....Najlepiej byłoby grubo po 18-j, prawdopodobnie bede musiał do pracy zajechać między 17-ą a 18-ą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, rach. został w samochodzie... kolega wyśle pocztą :)

Fajnie było się spotkać osobiście.

Zdaj relacje z montażu przegrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, moje doszły, tyle że zostały na poczcie bo pani listonosz jeździ maluchem i nie dała rady zabrać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, moje doszły, tyle że zostały na poczcie bo pani listonosz jeździ maluchem i nie dała rady zabrać ;-)

 

Mogła założyć na dach... byłby dwupłatowiec :D

 

... i tak dobrze , że nie jeździ "komarkiem" .... strach pomyśleć , jakby te przegrody wiozła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeździła komarkiem, a kobita była ze 130 kg żywej wagi :!!:

Ile to myśmy jej pod szkołą jabłek do tłumika powpychali... :D:D:D

 

[ Dodano: Sro 05 Mar, 2008 14:34 ]

Ok, przegroda zamontowana, ale mówiąc szczerze jest problem z montażem w przypadku wykładziny na pace, u mnie ledwo dało się włożyć mocowania w szyny, z tyłu nie dało rady, na szczęście weszły z przodu.

Poza tym przegródka jest fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

dotarła i do mnie:)

 

Jutro zamontuję .

 

Tylko rachunek też się gdzieś zapodział :) .

 

Tpirat podeślesz?

 

Wielkie dzięki jeszcze raz za sprawną akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przegroda zamontowana, ale mówiąc szczerze jest problem z montażem w przypadku wykładziny na pace, u mnie ledwo dało się włożyć mocowania w szyny, z tyłu nie dało rady, na szczęście weszły z przodu.

 

Ja musiałem odkręcić tylną część szyny , inaczej wózki nie wchodziły ... Wykładzina paki blokowała.

 

Wg mnie elementy z wózkami mogłyby być o 4 cm krótsze , nie byłoby problemu z montażem.

 

Ale jest git - mam zamontowane dwie kraty- jedna pod szybą - tam mam wszystkie graty : łopata, liny , wyciągarka i inne szpeje - mozna i koło zapasowe wozić .

 

A przed klapą jest druga krata, gdzie są różne rzeczy potrzebne szybko - np. krata z piwem itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest git - mam zamontowane dwie kraty- jedna pod szybą - tam mam wszystkie graty : łopata, liny , wyciągarka i inne szpeje - mozna i koło zapasowe wozić .

 

A przed klapą jest druga krata, gdzie są różne rzeczy potrzebne szybko - np. krata z piwem itp :D

 

Sprytnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość osiemzero

Ja jeszcze nie wiem co tam będę woził, ale jestem pewny że reklamówki z Tesco się zmieszczą i dzięki przegrodzie jajka i piwo się nie potłuką heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz trochę teflonowe kółka spróbować przesmarować - np. WD40, albo wyczyścić szyny wewnątrz z kurzu, brudu( u mnie trochę pomogło).

 

A generalnie trzeba trochę kółka potraktować siłowo - bo mają trochę naddatku , który się zetrze - tutaj słowa pochwały dla konstruktora, nie stuka i pasuje do wszystkich szyn.. :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...