Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tuning optyczny


Gość GRZEGORZ36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze fajnie wygladalby spojler na plaskiej zabudowie w Navarce :one: Dodalby troche pikanterii calemu autu :diabel2: Do tego fajne fele, ale nie za duze bo wtedy nici z komfortu jazdy. Jakis ciekawy wlot powietrza na masce. Fajnie wygladaly by tez dwie sportowe koncowki wydechu pod tylnym zdechakiem. Nici z fajnego dzwieku gdyz Navara to w wiekszosci diesel, ale wygladaloby fajnie. Moze macie jeszcze jakies pomysly? Ja osobiscie nie planuje takich operacji w swojej Navarze, ale moze to fajnie wygladac. Pzdr :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bolą oczy i serce jak patrze na niektóre "tuningi" ale jakby nie było wygląd też jest ważny, inaczej przecież kupilibyśmy L200, no nie??? ;-)

 

Ja wrzuciłem chromy na lusterka (od modelu 2008 w standardzie), na klamki i progi. Dyskretne to, ale dodaje uroku. A na pewno nie szpeci, jak np. niektóre zabudowy (nie będę pokazywał moim ryżym palcem :one: ).

 

Panowie nie bójmy się tematu, ale też nie róbmy wiochy, bo to przyniesie ujmę nam wszystkim: navarowicz będzie się kojarzył z hmmm... "tunerem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36
Mnie bolą oczy i serce jak patrze na niektóre "tuningi" ale jakby nie było wygląd też jest ważny, inaczej przecież kupilibyśmy L200, no nie??? ;-)

 

Ja wrzuciłem chromy na lusterka (od modelu 2008 w standardzie), na klamki i progi. Dyskretne to, ale dodaje uroku. A na pewno nie szpeci, jak np. niektóre zabudowy (nie będę pokazywał moim ryżym palcem :one: ).

 

Panowie nie bójmy się tematu, ale też nie róbmy wiochy, bo to przyniesie ujmę nam wszystkim: navarowicz będzie się kojarzył z hmmm... "tunerem".

Myślałem właśnie o klamkach ale jedyna oferta którą znalazłem to około 600 zeta uważam że lekki przegięcie :<

Ponadto felgi 18 oryginały zakupione w salonie żeby niebyło że nie zalecane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Hehe no cóż domadm... za jakość trzeba czasem zapłacic wyglądem. A tak powaznie to można teraz kupić ARBa pod lakier, gładkiego. A poza wszystkim moja Navara dzięki takiej a nie innej budzie nie udaje kombi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie za nakładki na lusterka usłyszałem 700 złotych z groszami. Oczywiście podziękowałem. Za te pieniądze można polakierować lusterka i klamki lakierem w kolorze nadwozia co będzie wyglądać dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rzecz gustu....

Tuning w stylu Gangsta/Germany - chrom i totalna gleba....+ felgi 22"

W sumie jak już szli w ten deseń mogli usunąć znaczek z tylnej klapy i wymienić progi na coś w chromach, no i tarcze ta tył.

Ciekawe jak ta obniżona El Gallo śmiga po asfalcie? - oczywiście zgodnie z przepisami i tylko w miejscach dozwolonych i z zapiętymi pasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość jasiek25
Tuning w stylu Gangsta/Germany - chrom i totalna gleba....+ felgi 22"

 

totalna gleba ?? hmm.. to po co ternnówke kupowac ? chcesz po asfalcie jezdzic 350z sobie kup i totalna glebe zrób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiu- dziecko drogie....

to o tym stylu i totalnej glebie to było stwierdzenie zauważonego zjawiska a nie jego akceptacja czy wyraz uznania....

a 350Z pewnie że bym chciał.....a Ty nie?

a nawiasem mowiąc Navara to nie terenówka......

a Twój podpis o tym ze 2,5 dci daje radę ale mogło być lepiej nie świadczy o Twej tęsknocie do większej mocy i więcej Nm? A to "więcej" to niby po co ci? Żeby większą przyczepkę pociągnąć, wątpię.....

Boże, nic nie można napisać bo się ludzie podniecają.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25

dokładnie ten podpis o tym swiadczy ...ale spokojnie bedzie lepiej a wtedy zmienimy podpis ... Prosze Pana ...tak teraz bede sie zwracac do starszego skoro od dzieci mnie tu pojezdzacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten podpis o tym swiadczy ...ale spokojnie bedzie lepiej a wtedy zmienimy podpis ... Prosze Pana ...tak teraz bede sie zwracac do starszego skoro od dzieci mnie tu pojezdzacie ...

Hehe, tak jak mówisz, gdyby pierwszy sik w trawę nie poszedł to kto wie kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Ptasiek

obciach to te brewki ... hehehh ... sory ale nie moge sie powstrzymac ... nic personalnie do ciebie nie mam ... ale wiesz mnie to po prostu w oczy razi . ... i jeszcze taka wielka fotka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...