Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tuning optyczny


Gość GRZEGORZ36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co ty - ty nie jeździsz? Przecież się wyprzedzać w deszczu nie da..... :diabel: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam 4h zapinam dopiero jak sie slisko zaczyna robic, no i w terenie oczywiscie... pickup to nie wyscigowka, ma sobie radzic z ciezarem na pace, a nie przeciazeniami w zakretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony firmowej WWW.xxxxxxxxxx.pl

Moją specjalnością są wszelkiego rodzaju akcesoria do nissana navary d40.

Trochę stary przegiąłeś z tą reklamą, nie do tego to forum służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a tak w szczególe panowie kto podpowie gdzie kupie diodowe lampki nie wliczajac kolegi z usimport ?? bo jak dla mnie to tam złodziejskie ceny i jeszcze zalecany montaz płatny .... lipa ...

 

ehh... i nie pytam o allegro .. moze ktos wie kto jeszcze ma takie rzeczy ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek-Ania

Kurcze , to ja jednak tunning optyczny tO , zderzak ARB . albo cos dyskretniejszego tylko nie plastikowe , i coś bym chciał zrobić , żeby prześwit był większy 2-4 cm.- niby nic a jednak się przydaje :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w szczególe panowie kto podpowie gdzie kupie diodowe lampki nie wliczajac kolegi z usimport ?? bo jak dla mnie to tam złodziejskie ceny i jeszcze zalecany montaz płatny .... lipa ...

 

ehh... i nie pytam o allegro .. moze ktos wie kto jeszcze ma takie rzeczy ?

 

pozdrawiam

 

Takie lampy sprzedawane są na ebayu. Koszt zestawu xenonów z soczewkami i diodami to około 250 $.

 

Wpisz w wyszukiwarce www.ebay.com słowo frontier (amerykański odpowiednik navary), a zobaczysz ile tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w necie carryboya rumuńskiego jeśli się nie mylę, tam jest ta nakładka w większym zdjęciu, wydawało mi się że nie jest tak dobrze zrobiona jak ta mniejsza z tej serii, szczególnie w miejscu tych halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja jest ok, trzeba tylko blaszki na których umocowane są halogeny dogiąć, co by halogeny ładnie przylegały, z przodu wygląda to ładnie, od tyłu mniej, odległość od zderzaka i grila jakieś 5-10cm, więc od tyłu raczej widoku ni ma, od przodu ok, no ale nie widok najważniejszy, ochrona przodu jakaś jest, tym bardziej że ten element bardzo elastyczny jest, przy delikatnym puknięciu ( na światłach np. ) powinien przejąć na siebie całą energię.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

A nie macie może namiaru gdzie można kupić przedni grill bez znaczka Nissan?

Podejrzewam że wystarczy tylko sam plastik pomiędzy chromami wymienić.

Mam na myśli taką opcję, żeby całe środkowe pole było w czarną kratę bez znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HugoOrmo
Ta moja jest ok, trzeba tylko blaszki na których umocowane są halogeny dogiąć, co by halogeny ładnie przylegały, z przodu wygląda to ładnie, od tyłu mniej, odległość od zderzaka i grila jakieś 5-10cm, więc od tyłu raczej widoku ni ma, od przodu ok, no ale nie widok najważniejszy, ochrona przodu jakaś jest, tym bardziej że ten element bardzo elastyczny jest, przy delikatnym puknięciu ( na światłach np. ) powinien przejąć na siebie całą energię.Pozdrawiam.

 

z tego co mi sie wydaje to jest to carryboy cb730...to orurowanie jest takie samo dla wszystkich pickup'ow tzn Nissan, Toyka i Mitsu...rozni sie tylko mocowaniem...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zapytać skąd i za ile te progi ? też o czymś takim myślę. Oryginalne progi to nieporozumienie. Samochód ma przejechane 22 tys km a lakier miejscami wygląda tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...