Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tuning optyczny


Gość GRZEGORZ36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu wyglądają tak sobie ( delikatnie mówiąc ;) , ale z boku super ( to moje odczucie oczywiście ), idę myć auto to zrobię fotę z boku i wrzucę zamiast tej. Pośmiejecie się przynajmniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło boziu, ja myślałem, że to tylko te brewki kolega zapodał. Widzę, że z tyłu też coś jest :D Może jeszcze duża naklejka "OFF-ROAD" :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło boziu, ja myślałem, że to tylko te brewki kolega zapodał. Widzę, że z tyłu też coś jest :D Może jeszcze duża naklejka "OFF-ROAD" :diabel2:

Nie używam jej do jazdy w terenie ( nie licząc 200metrowego dojazdu do domu ;) więc ta naklejka byłaby nie na miejscu :D

P.S. Ale mam polewkę z Waszych komentarzy....a Wy pewnie z mojej nyski :P

 

[ Dodano: Sro 12 Mar, 2008 17:53 ]

Właśnie dostałem opier......cz od mej Pani, Pawliko wiesz coś na ten temat :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

hahahahaha :diabel2:

czemu masz polewke? xD

To ja mam polewke z tego jaki traktor zrobiłeś z samochodu :)

 

[ Dodano: Sro 12 Mar, 2008 20:14 ]

Ło boziu, ja myślałem, że to tylko te brewki kolega zapodał. Widzę, że z tyłu też coś jest :D Może jeszcze duża naklejka "OFF-ROAD" :diabel2:

Nie używam jej do jazdy w terenie ( nie licząc 200metrowego dojazdu do domu ;) więc ta naklejka byłaby nie na miejscu :D

P.S. Ale mam polewkę z Waszych komentarzy....a Wy pewnie z mojej nyski :P

 

[ Dodano: Sro 12 Mar, 2008 17:53 ]

Właśnie dostałem opier......cz od mej Pani, Pawliko wiesz coś na ten temat :?: :?: :?:

Yyyyy.... nie, nie miałem z tym nic wspólnego :)

Myśleliśmy z twoją żoną nad sposobem spędzania przez Ciebie czasu podczas twojej nieobecności w chałupce :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze duża naklejka "OFF-ROAD"

 

A propos naklejek... Czy można gdzieś kupić takie duże naklejki z napisem"4x4" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakbym miał kupić twoją navkę buli, to już chyba wybrałbym mitsu L200 :<

Przynajmniej mógłbym zwalić winę że to japoński gust a nie z wąchocka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z Wąchocka lecz z Kłodawy :P Powiem tak, to moje zdanie oczywiście, co bym nie wycudował to i tak będzie to bardziej do zaakceptowania niż Navka w kolorze innym niż jedynie słuszny. Bez urazy dla Tpirata-Tomka i posiadaczy nie-czarnych Navek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja wybrałbym znów czarny, lecz masz rację, bordo jest też ładny. Ostatnio pojawił się na parkingu gdzie staję TITAN w kolorze bordo. Fajnie wygląda :) Jakby tak dopasować mu zabudowę jak u nas to już wypas byłby. Ale dla mnie ( 170 ) byłby raczej za wielki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem dzisiaj krwistoczerwoną Navkę, nówka była...

Myślałem że to Straż Pożarna.....

Luk - a gdzie chcesz przykleić to 4x4?

Tak na szybko to możesz kupić w papierniczym kalkomanię i wybrać literki 4x4. Pewnie z cyframi będziesz musiał kupić 2 sztuki bo będzie tylko jedna szt. "4" :D

 

A ja to bym sobie chętnie usunął wszystkie znaczki Nissana...Nawet już się 2-gi tydzień zbieram żeby zerwać napis Navara z tylnej burty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, i naklej sobie Tarpan :D A jasnokrwistoczerwona to faktycznie obciach ( tak jak moja z dodatkami prawie ), ale bordo czemu nie :) Suma sumarum kolor jedynie słuszny jest faktycznie jedynie słuszny , i obciachowe czarno-srebrne dodatki nawet pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie... a który naklei sobie naklejkę Nissanklub.pl ?

To przecież podstawa... proszę poszukać odpowiedniego działu i zamówić sobie, bez tego nie ma jazdy!

 

Edit:

Dla tych co nie wiedzą jak:

064372f49a7ac003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...