Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tuning optyczny


Gość GRZEGORZ36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sido!

 

Bardzo przyjemnie to wygląda i widzę, że fele też masz niestandardowe. Ale jak wygląda sprawa przeglądu techn.? nic nie powinno wystawać za obrys pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik niewystaje.. może troszke bok opony..

przeglad jeszcze nieprędko.. najblizszy za 2 lata.. wypada pod koniec zimy wiec na zimówkach pojade a tam mam standardowe rozmiary felg i opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sido a jak sie auto zachowuje z tymi felgami na polskich drogach? bo dzieki profilowi 65 przy standardowych nie trzeba znacnie zwalniac przed np. przejazdami kolejowymi a przy wiekszych felgach jak komfort? mocno sie traci? i co ty tam masz dokladnie?

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sido a jak sie auto zachowuje z tymi felgami na polskich drogach? bo dzieki profilowi 65 przy standardowych nie trzeba znacnie zwalniac przed np. przejazdami kolejowymi a przy wiekszych felgach jak komfort? mocno sie traci? i co ty tam masz dokladnie?

 

Pozdro!!

 

zeby nie koleiny to by same plusy były tych opon.. na koleinach troche nosi ale jak droga dobra to auto duzo pewniej sie trzyma drogi jest cichsze na asfalcie..

 

Opony 275/45/R20

 

Jak sie wjezdza na krawęznik to czuć twardość ogólnie stał sie twardszy ale ja głownie jezdze po asfalcie więc nieodczuwam pogorszenia jakości jazdy wręcz przeciwnie.

 

FOTO1

FOTO2

FOTO3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boliniak
sido a jak sie auto zachowuje z tymi felgami na polskich drogach? bo dzieki profilowi 65 przy standardowych nie trzeba znacnie zwalniac przed np. przejazdami kolejowymi a przy wiekszych felgach jak komfort? mocno sie traci? i co ty tam masz dokladnie?

 

Pozdro!!

 

zeby nie koleiny to by same plusy były tych opon.. na koleinach troche nosi ale jak droga dobra to auto duzo pewniej sie trzyma drogi jest cichsze na asfalcie..

 

Opony 275/45/R20

 

Jak sie wjezdza na krawęznik to czuć twardość ogólnie stał sie twardszy ale ja głownie jezdze po asfalcie więc nieodczuwam pogorszenia jakości jazdy wręcz przeciwnie.

 

FOTO1

FOTO2

FOTO3

 

Pozdro, widzę, że fura różni się od tego jak ją ostatnio widziałem....

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter182, peter182, Przodzik, jaki ma Buli kupiłem tam, gdzie i on. Wejdź na www.pickupdiablo.pl. Nie mam jeszcze fotek, bo dopiero mam brykę i zbieram do niej ozdoby choinkowe. Tam tez zamówiłem owiewki i podkładki podwozia. Sprawdź sobie, można z nimi fajnie pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest jedyny słuszny kierunek Tunungu :one: :one:

 

PS. Ten bagażniczek to tylko na oponkę i halogeny? Bo maławy troszkę, ale fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Franke, też mi się podoba pod warunkiem że działa jak wygląda ;-)

Z przodu to ARB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zderzak to ARB, bagażnik na dach jak najbardziej sie sprawuje choć będzie jeszcze troszkę modyfikowany no i jeszcze tylko zawiech +2,5" i winda z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce namiary to robiłem to w firmie BEK-POL. Panowie mają tam złote rączki i wyczarują wszystko :) stronka ich to

www.bek-pol.pl

 

Ja w BEK-POL'u zakladalem zabudowe paki i rozniez jestem zadowolony ;) Potrafia zrobic wszystko szybko i nie drogo. Wprawdzie mam do nich 430km, ale oplacalo sie jechac :one: Pozdrawiam Panow z BEK-POL'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość power_max

ja swoją robiłem w Tarczynie www.pucenter.pl mam do nich blisko - 2kroki Też bardzo fajna obsługa, duży wybór akcesori do pickupów. Montaż gratis!! Zakupiłem u nich platformę wysuwaną i wcześniej budę i orurowanie z norma. Dostałem jeszcze rabat- po sąsiedzku:) Polecam..

Sido masz fajne progi od steelera w Tarczynie też mają ich oferty wiec sobie zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa, jaki koszt takiej platformy? muszę porozmawiać z moim magikiem to może zrobi coś podobnego w przyzwoitej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość power_max

taka platforma kosztuje 3900zł z blatem z tworzywa. na wysuniętej platformie na maxa utrzyma ciężar 250kg. w tym pucenter.pl są tez tańsze ale bardziej z przeznaczeniem na lekkie skrzynki, ja wolałem tą co mam jest bardziej towarowa. super sprawa. Nie trzeba sięgać czegoś ciężkiego z końca paki tylko wusunąć. Montowali mi 2 godz i za free!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem autko i od razu zamontowałem orurowanie poliuretanowe CB-739

 

 

Zdjęcie jak to wygląda, wykonanie ok, panel dolny niby a aluminium ale koło aluminium to to nie leżało :-)

 

img5008jjv8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliuretan jest miękki więc ten plastik chyba bardziej pasuje niż alu, w razie delikatnego puknięcia powinien się łatwo poddać, alu byłoby od razu pogięte, chyba zastosowanie w tym przypadku tego plastiku kosztem alu ma sens. Też mi sie na początku to nie spodobało ale po głębszym namyśle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliuretan fajna sprawa .. ostatnio w szczecinie przez przypadek popchnołem cytrynke C5 na parkingu pod hotelem .. i ani jemu ani mnie nic . dopchneło odkształciło sie doparło do zderzaka i c5 pojechała na biegu jakies 5 cm :) lakier cały u mnie i pana w C5

 

poliretan rulezzz :) hehe naprawde goraco polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliuretan fajna sprawa .. ostatnio w szczecinie przez przypadek popchnołem cytrynke C5 na parkingu pod hotelem .. i ani jemu ani mnie nic . dopchneło odkształciło sie doparło do zderzaka i c5 pojechała na biegu jakies 5 cm :) lakier cały u mnie i pana w C5

 

poliretan rulezzz :) hehe naprawde goraco polecam .

 

prawda jest dosyć miękki jak gąbka, ja swoje orurowanie kupiłem z tego względu że rurki ze stali nierdzewnej posiada dużo aut w mojej okolicy a ja mam coś oryginalnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż nierdzewka bardziej podkreśla desing samochodu. Minus to właśnie to że podczas puknięcia naprawa boli....

 

dokładnie, zderzak + 1000zł w plecy, ciekawe jak by ta moja gąbka wyglądała po spotkaniu z innym pojazdem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...