Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Coś pięknego - lampy :)


Gość hot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na jakieś info :)

Mam nadzieje że temat nie umarł ... jest dużo chętnych na te lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde widziałem właśnie fajna sprawa zresztą samochód zaje...y :)

Ale co z tego nić się w temacie nie ruszyło... :!!: :!!: :!!: :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość suchylodz

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-Infi...sspagenameZWD2V

 

nie sa az takie drogie tylko pytanie czy to wejdzie do P11 z 97 roku? zaczynam myslec nad takim cudem

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Nissan-...bayphotohosting

 

albo tansza wersja standard i wrzucic do tego jakis zestaw xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-Infi...sspagenameZWD2V

 

nie sa az takie drogie tylko pytanie czy to wejdzie do P11 z 97 roku? zaczynam myslec nad takim cudem

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Nissan-...bayphotohosting

 

albo tansza wersja standard i wrzucic do tego jakis zestaw xenon

 

O matko !!!

Cudowne !!!

Ale najpierw trzeba mieć kontakt w stanach żeby taniej wyszła przesyłka ;) a raczej żeby była pewna że dotrze.

Ale teraz to mi ślikna pociekła, moja srebrna Primerka aż prosi o zmianę lamp :)

Dzięki za linka.

 

Ej właśnie, Panowie a może ktoś to będzie ściągał ?? Jeżeli tak, to kiedy ktoś planuje zakup ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeden, bardzo intymny problemik... te wersje świateł produkują na japoński lewostronny ruch.

 

E tam problemik :one:

A tylne do kombiaka też są? :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkalem mc temu na skrzyzowaniu w Gdyni primerke z takimi wlasnie swiatlami, zanim zdarzylem zawrocic juz go jej nie bylo. jezeli ktos ja spotka zatrzymajcie ja i zapytajcie kierowce gdzie je zdobyl i czy mial problem z dostosowaniem -jak ja spotkam na pewno zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

wieshaq tego to juz nie wiem trzeba by zadzwonic do stacji kontroli pojazdow,z tego co mi sie wydaje to nie powinno byc problemow.Tu w UK widzialem juz niejedno auta z tymi naklejkami(na promie jak sie do UK plynie je sprzedaja w wersji dla aut europejskich i w wersji dla angoli jadacych do europy),raz nawet mercedesa na ktorym juz te naklejki az zzolkly,wiec chyba dlugo jezdzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A czy z ktoś z szanownych kolegów nie orientuje się czy były w ogóle produkowane lampy do kombiaków z takimi właśnie białymi kierunkami? Ta fotka poniżej to mój lekki remake :D

ObrazekObrazek

Raczej nie bo te lampy byly w primach z 1997 roku a wtedy kombi jeszcze w tej budzie nie robili. Jak zaczeli robic WP11 to juz sie nazywalo WP11.120 czyli z nowymi lampami (nie bialymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

mozesz sprobowac psiknąć lampy na czerwono specjalnym sprajem ja tak zrobilem u siebie wiem ze nie jest to ten sam efekt jak z bialymi kierunkami ale przynajmniej wstretny pomarancz znika, moj diagnosta to poldaltonista wiec dal sobie wmowic ze jest bardziej pomaranczowe niz czerwone :) i podbil pieczec w dowodzie. Jak chcesz to na priv przesle ci fotke jak to wyglada u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nie przejdą, bo w USA mają światła symetryczne, a w Europie asymetryczne.

 

No chyba, ze ktoś załatwi "lewy" przegląd i będzie oślepiać wszystkich z przeciwka :!!:

 

a jak to można wytłumaczyć? Czyżby w Amerykanie mieli inaczej soczewki oczne ustawione. tzw. wada Stwórcy?

Angliki to wiadomo, ale w USA jak i w Europie jeździ się tak samo. Dlaczego u nas będ ą oslepiać a w USA niet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy z USA(symetryczne) nie oślepiają jadących z przeciwka tylko "nie doświetlają" prawego pobocza(to właśnie ta asymetria). Niemniej jest to powód do negatywa przy przeglądzie, ponieważ asymetria jest wymagana przepisami w naszej RP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co wiem, Zell od nas miał w Almerze lampy od angola z czarnymi wkładami, jakoś mu się udało je tak ustawić, że nie robili mu problemów na przeglądzie, może z tymi amerykańskimi też tak się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...