Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Coś pięknego - lampy :)


Gość hot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widziałem na zlocie to nowe Almerki mają właśnie czarne wkłady lamp i gładkie szkła... pozatym wątpie bardzo aby diagnosta przy przeglądzie stwierdził czy światła są asy czy symetryczne. Jeśli już to sprawdzają czy świecą czy nie... kwestia z jakimi nam lepiej jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przeglad dalo by sie zalatwic :) ale jeszcze policja moze sie przyczepic. Do xenonow ponoc musza byc wycieraczki to prawda ?? bo np teraz nie mam wycieraczek na lampach i jesli chociazby wstawilbym HID-y to nie doczepia sie do tego ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na zlocie to nowe Almerki mają właśnie czarne wkłady lamp i gładkie szkła... pozatym wątpie bardzo aby diagnosta przy przeglądzie stwierdził czy światła są asy czy symetryczne. Jeśli już to sprawdzają czy świecą czy nie... kwestia z jakimi nam lepiej jeździć...
Z tego co wiem to diagnosta powinien sprawdzić na przeglądzie w jaki sposób ustawione są światła (tzn. gdzie świecą). Jeżeli już do tego sprawdzenia dochodzi to diagnosta odpowiednio ustawia urządzonko i zaglądając do niego sprawdza smugę świecenia naszych światełek. W przypadku gdy mamy zamontowane symetryczne światła wykryje to bez problemu. Z drugiej strony wiemy jak to na tych przeglądach bywa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już do tego sprawdzenia dochodzi to diagnosta odpowiednio ustawia urządzonko i zaglądając do niego sprawdza smugę świecenia naszych światełek

 

Dobrze napisane :D Bo z tego co wiem to tylko sprawdzają wzrokowo czy świecą mijania i drogowe

 

Jakiś czas temu był mój ojciec na przeglądzie swoim samochodem i powiedział diagnoście że mu słabo światła świecą i ten mu dopiero tym całym przyrządem na kółkach oblukał światło w reflektorach

 

 

Witam wszystkich klubowiczow i fnatykow nissana

 

To nieodpowiedni temat do powitań...

 

Do xenonow ponoc musza byc wycieraczki to prawda ?? bo np teraz nie mam wycieraczek na lampach i jesli chociazby wstawilbym HID-y to nie doczepia sie do tego ??

 

Jest gdzieś na forum temat właśnie o xenonach

a tak na szybciocha to wycieraczki nie są obowiązkowe, natomiast obowiązkowo gładkie szkło reflektora, spryskiwacze i układ samopoziomowania reflektorów. Co do soczewki to sam nie wiem czy jest obowiązkiem bo jak w tym temacie widać i z resztą na ebayu można kupić ładniutkie reflektory do primy z xenonem bez soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
A czy z ktoś z szanownych kolegów nie orientuje się czy były w ogóle produkowane lampy do kombiaków z takimi właśnie białymi kierunkami? Ta fotka poniżej to mój lekki remake :D

ObrazekObrazek

Raczej nie bo te lampy byly w primach z 1997 roku a wtedy kombi jeszcze w tej budzie nie robili. Jak zaczeli robic WP11 to juz sie nazywalo WP11.120 czyli z nowymi lampami (nie bialymi).

 

Niekoniecznie: http://carview-img01.bmcdn.jp/ecrm/stock/1073533_3.jpg

To jest Camino, G20 chyba nie było w nadwoziu Wagon (czy Traveller jak kto woli - czyli kombi).

Co więcej: można takie lapmy załatwić: http://f13batchimg.auctions.yahoo.co.jp/us...08111800042.jpg

 

http://f13batchimg.auctions.yahoo.co.jp/us...08111800043.jpg

 

Jak ktoś zainteresowany - walcie śmiało. Spróbuję ustalić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akie male OT czy mi sie wydaje czy ta primka jest na LPG czy japonce takie dziwne wlewy paliwa maja? :P

To mi wygląda na fabryczną instalację lpg - europejskie primy też miały zawór montowany w tylnym błotniku.

Będzie ktoś chętny na lampy? Mogę załatwić też przednie, na razie ustalam jak odwrócić kąt padania światła na nasz ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maile, ceny postaram się podać jutro. Nie wiem czy będą to ceny ostateczne, bo lampy będą sprowadzane z Japonii, a jak wiadomo, kurs walut ciągle skacze. Co do czasu oczekiwania, też postaram się podać niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Wiem tylko, że przednie lampy byłyby dosyć drogie - coś około tysiączka za komplet :/

 

600x450-2009021000045.jpg

 

Co do tylnych - mam nadzieję, że jutro poznam szczegóły.

 

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 18:48 ]

Jeszcze nie poznałem cen lamp tylnych. Wiem za to, że dostawa trwa około trzech tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie jest realne. Co do kaski - wciąż czekam na odpowiedź od człowieka z Władywostoku. Dowiedziałem się, że wymieniać należy cały komplet - lampy zewnętrzne (te z błotników) i wewnętrzne (z klapy) - ze względu na inną strukturę plastiku w kloszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jakas fotka tylnich lamp ??

 

Mówimy na razie o lampach do kombi, któryh nie można de facto nigdzie upić, nawet na e-bayu. Jak ktoś chce kupić lampy do liftbacka to nie ma z tym większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...