Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Coś pięknego - lampy :)


Gość hot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A akie male OT czy mi sie wydaje czy ta primka jest na LPG czy japonce takie dziwne wlewy paliwa maja? :P

To mi wygląda na fabryczną instalację lpg - europejskie primy też miały zawór montowany w tylnym błotniku.

1073533_3.jpg

Panowie, przecież to jest elektrycznie wysuwana antena teleskopowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to jest elektrycznie wysuwana antena teleskopowa

:one:

 

Coś się chyba ruszyło z martwego punktu. Natomiast ze wstępnych ustaleń wynika, że komplet takich lamp będzie przeznaczony dla prawdziwych nissanmaniaków chcacych za każdą cenę upiększyć swoje furki. Chodzi o cenę. Na razie poznałem przybliżoną cenę zakupu w Japonii, czekam na ustalenie ceny końcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ronin763
Nie ronin763, watek jest o lampach tylnych do primery kombi.

 

ups... no to sorki,,wszystko przez to ze mi sie te foty 1 watku nie otwieraja,coffee skad u Ciebie takie skandynawskie klimaty?tez mi sie tam podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coffee-l

Ano, tak sie na razie składa ,że życie mnie tu przyniosło. Norwegia to rzeczywiscie piekny kraj :) Ronin gratuluje spostrzegawości. Ty chyba z tego co widzę to w przeciwnym kierunku, co? Hiszpania albo Włochy, tak myslę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ronin763

Zgadza sie coffee obecnie mieszkam w Hiszpanii ale sporo czasu spedzilem w Szwecji i bardzo mile wspominam ten kraj,zreszta cala skandynawia jest super(na pewno jeszcze tam pojade),jako anegdote powiem ze jak przyjechalem do Hiszpanii i im mowilem ze mieszkalem w Szwecji to sie smieli ze pewnie szukalem pracy w Szwecji i przez pomylke trafilem do Sueca(po hiszpansku to szwedka :D ),dobra starczy tych pogaduch bo nas admin stad popedzi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

A więc. Cena kompletu lamp tylnych do kombi, a'la Camino (4 sztuki: 2 do klapy bagażnika + 2 w błotniki) to 1050 zł z dostarczeniem do Warszawy. Dostarczenie do Warszawy w ciągu miesiąca. Na tę chwilę jest możliwość dostarczenia 4-ch kompletów. Kto pierwszy ten lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coffee-l

No fragles- troszkę kaski za to jest:) nie są zbyt tanie rzeczywiście dla nissanmaniaków:) a tak w ogóle to jest róznica w tylnich lampach z p11.144 a p11? czy to są takie same lampy. Wiesz cos o tym?

 

A tak nawiasem mówiąc mam pecha bo własnie parę dni temu dostałem kamieniem w przedni reflektor i poszła rysa na 10 cm. juz widzę krople z woda wewnątrz. idealnie byłoby wymienić je teraz na te zajefajne lampki co była mowa o nich w temacie, ale cóz nie są dostosowane do naszych dróg:( muszę coś z tym zrobic

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13
No fragles- troszkę kaski za to jest:) nie są zbyt tanie rzeczywiście dla nissanmaniaków:) a tak w ogóle to jest róznica w tylnich lampach z p11.144 a p11? czy to są takie same lampy. Wiesz cos o tym?

 

A tak nawiasem mówiąc mam pecha bo własnie parę dni temu dostałem kamieniem w przedni reflektor i poszła rysa na 10 cm. juz widzę krople z woda wewnątrz. idealnie byłoby wymienić je teraz na te zajefajne lampki co była mowa o nich w temacie, ale cóz nie są dostosowane do naszych dróg:( muszę coś z tym zrobic

Pozdrawiam

 

 

Lampy w 120 i 144 wyglądają identycznie, ale czy są identyczne - za to głowy nie dam. Niech się wypowie ktoś kto ma taką wiedzę.

Co do przednich lamp, na niemieckim forum jest gostek, który ma takie lampy w swojej P11-a'la G20: http://www.nissanboard.de/artikel_nissan_4...ate-S.200-.html

Jak ktoś dobrze zna niemiecki to niech poczyta forum albo zapyta się go jak to zrobił. Jak się okaże, że wszystko ok, to chyba szykuje się przedniolampowa rewolucja.

 

[ Dodano: Pią 08 Maj, 2009 10:38 ]

Pierwszy - lepszy - zamawiam !

Napisz proszę jak formalnie mogę je zamówić . Dostawa do Szczecina .

Pozdro

 

Poszło na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przednich lamp, na niemieckim forum jest gostek, który ma takie lampy w swojej P11-a'la G20:

Są dostępne na e-bayu jako do G-20 i P11 p&p.

Jedyny minus że są symetryczne na rynek U.S. i Japan czyli u nas zero szans na legalny przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13
Ale pomimo tego że tyyyyyyyyyylu chętnych to mogę liczyć na to że zamówisz mi te lampki ? Czy czekamy do grudnia aż ktoś sie zgłosi ?

 

Podany koszt jest wyliczony z uwzględnieniem rozłożenia kosztów transportu na 4 komplety lamp, tak więc jakbym miał zamawiać jeden komplet, to koszt transportu wzrośnie czterokrotnie. Prosta kalkulacja - im większe zamówienie, tym niższy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...