Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lalala... przygoda, przygoda kazdej chwili szkooda :) lalala


MKmario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masakra, widzę, że ogień poszedł gdzieś z kabiny, bo komora silnika nie bardzo ruszona. Współczuję. :029:

Czy gazik się czasem gdzieś nie rozszczelnił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

aż żal d..e ściska... tyle pracy włożone w auto, a tu sekunda i pogorzelec z niego się robi... współczuje i kondolencje, bo co można z niego teraz zrobić. złom :(

 

mnie to się zdaje z fotki że od paliwa ogień poszedł, bo tam z tyłu nieźle potopiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kanapa jakies zwarcie mi sie zrobilo, prawdopodobnie graty ktore tam byly kabel do przetwornicy napiecia uszkodzily, bezpiecznik byl za kanapa wiec przewod dalej byl pod napieciem... i sie zaczelo - taka moja hipoteza...

zaczelo cos smierdziec - zatrzymalem sie - szukalem skad to, odchylilem kanape a tam juz ogien, zamknalem zeby tlenu nie lapal, ale gasnice tam mialem, odchylilem zeby gasnice wyjac, zaczalem gasic ale to juz po ptokach bylo, gosciu podbiegl z druga gasnica to nawet jej nie odpalalem bo ogien juz sufitowke lapal... wytargalem z auta na szybko laptopa, telefon, kluczyki, kalacha paintbolowego i pozeglamen sie z autem - straz dogasila to co na fotce widac... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKmario, a jak z ubezpieczeniem w takim wypadku??

rozumie że przez zwarcie na normalnej instalacji nie ma problemów, a w takim wypadku jak u ciebie?? Będą się o to czepiać ??

 

Kurcze ja mam kilka dodatkowych punktów, na szczęście każdy bezpiecznik jest przy samej klemie akumulatora, teraz widzę że trzeba o to dbać.

 

Mam nadzieje ze wszystko z ubezpieczeniem będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze wszystko z ubezpieczeniem będzie ok.
bedzie na pewno - nie mialem AC :/

i radze wam poczytac swoje ogolne warunki ubezpieczenia AC i czy nie ma w nim zapisu:

 

PRZEDMIOT UBEZPIECZENIA

§3

3.1. Przedmiotem ubezpieczenia są montowane fabrycznie samochody

osobowe lub osobowo-ciężarowe o zamkniętej przestrzeni ładunkowej,

zarejestrowane w Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami prawa

o ruchu drogowym.

 

bo jesli tak, a z tego co sie dowiadywalem to jedynie PZU oferuje ubezpieczenie AC ktore obejmuje taki wlasnie przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwozie/rama, skrzynia, silnik do wykorzystania - no ale i tak nie sadze, zeby komus to podeszlo - wersja USA - jedynie lift calmini 3" bede wyciagal - jak ktos jest chetny do d22 to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za cieple slowa - teraz oczywiscie bez auta jestem, ale mam juz plan na PICKUPA oczywiscie :P i temat przygody w piaskach, blotkach, lasach bedzie przeze mnie ciagniety...

poki co taka teRENOWKA smigam ;)

 

20090620481.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam juz plan na PICKUPA oczywiscie i temat przygody w piaskach, blotkach, lasach bedzie przeze mnie ciagniety...

 

Zobaczysz, zobaczysz następne autko będzie jeszcze ładniejsze od poprzedniego.

I tego Ci właśnie życzymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKMario - dopiero dziś wróciłem, patrzę na forum a tu taka przykra sprawa: współczucia.

 

A powiem ci szczerze, że podobało mi się Twoje podejście do autka i zabawy. Kupuj kolejnego!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, choć nie zawsze sie dogadywaliśmy, to i tak teraz jestem z Tobą. Będzie dobrze, dobrze że Tobie i pasażerom się nic nie stało. Dla pocieszenia- wdoopiłem 30 tys w remont silnika Patrola. Także nie załamuj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

witam ponownie - z nissana zostal mi tylko kolega :D wiec wrzuce ostatnie nasze blocenie - zadziwil mnie jego frontier na szosowych oponach podczas tego wypadu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Gratuluję zakupu MKmario. Już jakiś czas temu widziałem na pickup forum twój zakup. A co do nissan mój też jest na szosówkach i całkiem dobrze sobie radzi w terenie. Chyba moc robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu MKmario. Już jakiś czas temu widziałem na pickup forum twój zakup. A co do nissan mój też jest na szosówkach i całkiem dobrze sobie radzi w terenie. Chyba moc robi swoje :)

no dokladnie - moc robi swoje mimo braku dobrych butow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...