Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za rady, szkoda że Coobciowy zestaw bez dystansów się nie zmieścił. Próbowaliśmy kiedyś. Zostało parę dni, może ze wszystkim zdążymy :D

 

Ten sam problem miałem z zaciskami ze skyline'a... :(

Planuję chyba też wrzucić jakieś pierścienie dystansowe, żeby podszedł mi zestaw z 350Z lub właśnie ze skyline, ale to jescze nie teraz... za duża inwestycja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się Coobcio nie będzie czepiał :P Nadkole już jest założone. Przez przypadek zostało prawe przednie z czarnej. Nic nie trzeba było kupować. Jak dobrze pójdzie to hamulce i wałki będą w czwartek. I fruu do Ułęży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się Coobcio nie będzie czepiał :P Nadkole już jest założone. Przez przypadek zostało prawe przednie z czarnej. Nic nie trzeba było kupować. Jak dobrze pójdzie to hamulce i wałki będą w czwartek. I fruu do Ułęży.

 

A robisz w końcu dystanse, żeby weszły hamulce tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zadecydujemy, to będzie sądny dzień dla czerwonej. Nawet jeśli nie, to i tak powinna dać radę. Zwłaszcza, że nareszcie jest klasa Profi N/A :D Brejki P11 powinny wejśc bez dystansów ;) Poprzednia nieudana próba była z S14 jeżeli dobrze pamiętam. Po wałkach powinno być 220KM/230Nm, a ET sprawdzimy na komórach w Ułęży, a nie na G-techu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wałkach powinno być 220KM/225Nm,

Strasznie optymistycznie to wygląda :D

Osobiście obstawiam jakies 215KM i tyle samo Nm - co będzie to będzie, na pewno szybciej :)

W czwartek wchodzimy z poprawką hebli przednich a po weekendzie zadbamy o zastrzyk mocy :D

 

Ps. ciekawe jakby wyglądał pojedynek jakby zaangażować w niego seryjną taką P10 GT :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazł dobry stożek JR na fi 80/ niebieski, odchylony bezpiecznie

w górę o 20 stopni i parę innych drobiazgów. To może, ale nie musi,

zwiększyć moc/moment o około 7%. Więc optymistycznie by dało

204 KM i 215+ Nm. Zmierzymy po strojeniu i limiterze.

No i stało się. Dobrze policzyłem ;) Jest 205,4 KM / 214 Nm.

Tak było jak liczyłem poprzednim razem. Mam nadzieję, że nowe wyliczenie też się sprawdzi. :diabel2: Może nawet po +15 w KM/Nm. :P Może tym razem Coobcio się odrobinkę myli. ;) Stawiam na 220KM/230Nm. Powtarzalny moment na obu hamowniach daje do myślenia. :)

P.s.

Coobcio wreszcie pozbył się brejków z P11. Czerwona zyskała sporo. Różnica w hamowaniu jest bardzo odczuwalna. xkarol teraz maluje zaciski na czerwono, co by było bardziej bojowo. :D Lewy przód wreszcie odhamowany, ale... dolny prawy wahacz trzeba wymienić. Zdjątka wieczorkiem, jak dobrze pójdzie. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Profi to wygląda !!

Ps. już się trochę dotarły heble, bo ja troszkę tam je podmęczyłem tym zwalnianiem z dwóch pak - ale musiałem być pewny że nic nie bije...

 

Jeszcze robota tyłu czeka i będzie jak ta lala !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz docieramy :)

 

wyszlo ladnie ...

 

Czym malowałeś te zaciski?

Ja mam w planach zestaw od SkyLine... ponoć w niezłych pieniądzach da się kupić. :) Do mojej felgi idealnie wchodzi, więc to najlepsze rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Special red spray do zacisków kupiony w Feuvert-cie :) Starcza na 4 kółka. Tylko trzeba dobrze odtłuścić przed malowaniem.

 

[ Dodano: Czw 23 Kwi, 2009 20:58 ]

Kurde Profi to wygląda !!

Ps. już się trochę dotarły heble, bo ja troszkę tam je podmęczyłem tym zwalnianiem z dwóch pak - ale musiałem być pewny że nic nie bije...

 

Jeszcze robota tyłu czeka i będzie jak ta lala !!

Śmierdziało jak cholera, ale faddingu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. szczotka druciana

2. cos do odtluszczenia

3. do zabezpieczenia elementow tasma aluminiowa (mega kozak do tego zadania) formujesz ja jak ci sie podoba i wchodzi w kazda szczeline

4. lakier wysoko temp.

Wszystko domowa robota na parkingu ...

Ogolnie oczekiwalem gorszego efektu, ale wyszlo naprawde ok ...

teraz tylko felge oddac do zrobienia i pomalowac, tylko pytanie

 

 

 

na czarno ? / na bialo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna ( na dodatek z tak niską oponą z przodu) zginie w nadkolu :zly: . Na biało powinno być ok. Ja bym takie zostawił i nie malował, bo w końcu wszyscy będą mieli białe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biało powinno być ok. Ja bym takie zostawił i nie malował, bo w końcu wszyscy będą mieli białe

ja tu bym widział Gun Metal a najlepiej Sport Bronze ale nie do tej felgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie, finansowanie projektu w moim przypadku nie jest takie proste. Do oczyszczenia i odtłuszczenia użyto środka niedostępnego na rynku, pod nazwą MEK. Powinno być O.K. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro zmagania równoległe - masz już chętnego co stanie z tobą na kreskę :> ??

Civic club będziemy zwalczać, a poza tym będzie niespodzianka :diabel: Może nie na kreskę, ale stanie w szrankach. A TY.... nie ma Cię na liście startujących. Jak pojedzies 1,6 VE to mam Cię z głowy :D Nie ta klasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek, nie zapomnijcie nabić tylnych opon na przynajmniej 3 bary...

Ps. zbieżność zdążyliście ustawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek, nie zapomnijcie nabić tylnych opon na przynajmniej 3 bary...

Ps. zbieżność zdążyliście ustawić ?

d*pa, prawy dolny wahacz i nic już nie zdążę :zly: opony nabiję, trochę czasu zabrakło, bo jakby weszły wałki..... to satysfakcja gwarantowana. W Ułęży będzie xkarol, bullitt, cegła, ja i .....?

 

[ Dodano: Sob 25 Kwi, 2009 21:38 ]

xkarol ze zwalonym sprzęgłem 14,9 YES,YES,YES , brawo czerwona :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...