Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwona nie bedzie miała się czego wstydzić nawet w ENERGY GAZ, ale po doświadczeniach Bodka bijemy do Kreatora ;) Ja osobiście bardzo lubię mineralną ;) Proponuję zbiórkę o 16.30-17.00 pod Coobcio Garage. :fuckyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona nie bedzie miała się czego wstydzić nawet w ENERGY GAZ, ale po doświadczeniach Bodka bijemy do Kreatora ;) Ja osobiście bardzo lubię mineralną ;) Proponuję zbiórkę o 16.30-17.00 pod Coobcio Garage. :fuckyou2:

Co do doświadczeń Bodka to wypadek losowy. Ja przyjeżdżająć z partyzanta, zawsze czekałem max. kilka minut, ale zawsze załatwiałem sprawe tylko z szefem. Proponuje nie trzewić złej opinii na temat tej hamowni, bo może nam się skończyć rabat. W kreatorze, w cenie Energy tylko jeden pomiar :/ . Ja wpadnę towarzysko, zobacze co tam u was wyjdzie.

 

[ Dodano: Pią 12 Cze, 2009 10:05 ]

Czerwona nie bedzie miała się czego wstydzić nawet w ENERGY GAZ, ale po doświadczeniach Bodka bijemy do Kreatora ;) Ja osobiście bardzo lubię mineralną ;) Proponuję zbiórkę o 16.30-17.00 pod Coobcio Garage. :fuckyou2:

W kreatorze już chyba nie mamy rabatu, więc 100 zł za pomiar, żenada :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka żenada bo w większości firm tunerskich standardem jest ~150zł i więcej za pomiar. Jest tania hamownia, cieszmy się i jeździjmy właśnie tam :)

Co do Energy Gas to żadnej rozruby nikt nie robi. To było niezrozumienie w ich szeregach.

Dzisiaj kilka hamowań będzie i może być całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka żenada bo w większości firm tunerskich standardem jest ~150zł i więcej za pomiar. Jest tania hamownia, cieszmy się i jeździjmy właśnie tam :)

Co do Energy Gas to żadnej rozruby nikt nie robi. To było niezrozumienie w ich szeregach.

Dzisiaj kilka hamowań będzie i może być całkiem fajnie.

bodek żenda cenowa wobec Energy, 50 zł różnicy, Energy 2 pomiary, Kreator 1 pomiar. Masz racje że inni hamują dużo drożej, ale jak na Warszawę to taniocha. Czekam na wynik twojego wozu, niezależnie gdzie będzie, kończmy OT u tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio odwołał dzisiaj :029: Trzeba się na nowo poumawiać. Bez Niego nie ma sensu mordować czerwonej. A miało być 220 :diabel2: Parę zdjatek z I rundy WST na osłodę, nareszcie dupcia wysoko :P :

 

f0194f1a321b89f6med.jpg 4d98c123e4a4349amed.jpg

a578e51e9782dd72med.jpg dc4276ac11d2185amed.jpg

zdjątka by cegła i Wojciech Marcinkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz będzie?.... Musicie przemyśleć dobrze sprawę czy kupować nową budę, czy może pójść w mocne Sunny? Z modowanymi autami jest trochę słabo jak jest szkoda całkowita. Ciekawe jak to w linku policzą... Ciężki temat z dzisiejszego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę deszczu+chińskie opony 50 m od hamowni. Szkoda gadać, katastrofa. Jak ktoś ma zdjątka to niech walnie, bo mnie się bluetooth też rozpirzył. :zly: Musi być nowa buda. Zresztą i Junioorowi też się trochę oberwało. :(: Już drugi raz czerwona zarobiła w kufer od klubowicza. Dokładnie półtora roku od poprzedniej przygody w drodze do Słupska na sylwestra u Pomorzan. Trochę mi się pomerdało z czasem, kiedy to było. Do Borska pojechała czarna, bo "nowy SR20DEH" zdechł po 100o km. Jakieś fatum, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorownia, zawiecha, wydech, inne graty O.K. Ale z budą nic już się nie da zrobić. Nie można jeździć składakiem/spawakiem z 200 kuńmi pod machą. Dzięki za wyrazy sympatii dla naszej bidulki. Będą zdjątka, ale później. No chyba,że ktoś kolegów wrzuci wcześniej. Ja mam spieprzonego bluetootha i nic z telefonu nie mogę bez kabelka zamieścić. Serce boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszając to każde zmiany są zmianami ku lepszemu. Buda już wcześniej cierpiąca zostanie wymieniona. Gorsze to, że całe zajście uziemia wóz i plany na jakiś czas. Miejmy nadzieję, że nie stracicie na tym wszystkim a nawet zostanie coś w kieszeni na extra diwajsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to auto "dostało drugą młodość"wiem że dla Tomka i Karola to było "oczko w głowie". Widziałem je po zdarzeniu, nic sensownego nie da się z niego wyczarować, bo to nieopłacalne. Tomek pewnie coś kupi z czasem i przełoży graty, blacharsko idzie jeszcze pare elementów opchnąć. :////// . Musimy mu pomóc, w poszukiwaniach tylko nie wiemy co on konkretnie zamierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w podpisie........pure P10 forever :D , a z oliwą zobaczymy. Może się jeszcze przyda ;)

Z brudną oliwą nie wypada nową karocą jeździć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki dam jutro, szukamy P10 rocznik 95-96' full opcja ... najlepiej z zepsutym silnikiem, ale blacha musi byc extra. Poczekamy na wycene i bedziemy wiedziec w jakim przedziale sie obracamy. pozdrawiam i licze ze powstanie kozak JDM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za słowa pociechy. Wiecie co, ale żeby 2 Primery VE załatwić za jednym razem, to trzeba mieć talent :diabel2: Pozdrawiam całe NKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie wielka szkoda, aż posmutniałem dziś w pracy jak się dowiedziałem o zajściu. Trzymam kciuki żebyście szybko wskrześili serce w nowej budzie. Dla mnie kozak JDM byłaby P11 sportline taka jak miał PMW z VE pod maską. Ale P10 też będzie robić robotę. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda sprawa z angolami. Czy można je zarejestrować po przekładce? Które modele bez problemu przejmą zawiechę i motor czerwonej. Co z automatami. Całe bebechy mamy do dypozycji. Czy trzeba będzie przerejstrować samochód na nowe tablice? Baardzo się przyzwyczaiłem do starych. Zeby nie rozdmuchiwać tematu, podpowiedzi proszę na PW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...