Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NISSAN MURANO !!!


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prędkość powyżej 200km/h faktycznie przydaje się rzadko ale jak to się mówi lepiej mieć i nie mieć potrzeby niż nie mieć i mieć potrzebę :) czasami latam po niemczech ( mieszkam pod samą granicą ) ale też i w polsce jest parę odcinków na których swobodnie można jechać 230-240. w każdym bądź razie poproszę o jakieś namiary na firmę zajmującą się tymi blokadami. gg 1546703. dzięki

 

[ Dodano: Sro 24 Wrz, 2008 21:26 ]

a tak a propos WielkiWac sam latasz maximą której osiągami się chwalisz więc nie rozumię pytania po co mi Vmax > 200km/h - wniosek nasuwa się prosty - może powinieneś przesiąść się w micrę skoro tobie 195 wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam firme dla ciebie ktora ci usunie ograniczenie. a po za tym skoro nissan je zalozyl to mial powod to robiac. a o moja maxi sie niE martw, ona jest przystosowana do mkniecia 250+ a i pasy w usa sa szerokie na 4m.

 

dawaj znac czy cie interesuje to co napisalem wczesniej za te cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - z tego co mi wiadomo to blokada taka obowiązuje w niektórych za stanów USA ( gadałem ze znajomym ) - jeszcze tylko jedno pytanie bo nie wiem czy jest sens ściągania blokady jeśli ma to mi dać dodatkowe np 20km/h - czy orientujesz sie moze do ilu murano sie buja po zdjęciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to chyba sobie daruje ściąganie tej blokady bo 1500$ to jednak trochę kasy a mam zyskać 20km/h to laska - chyba lepiej będzie władować kasę w sprzęt audio - tylko nie wiem czy np jest do MURANO oryginalny odtwarzacz z DVD mp3 i wyjściem na wzmacniacz i czy można zmienić również ekran z bursztynka na kolorowy ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze nikt nie produkuje zadnych "performance upgrades" do murano.

 

jedyne co zostaje to GReddy EU, ale to da zaledwie 15 koni co przy automacie i masie auta bedzie neizauwazalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich !! Od czerwca tego roku jestem "szczęśliwym" posiadaczem Murano 3,5 SL AWD i jeśli mam być szczery, to mi nie udało się przekroczyć prędkości 210 na skrzyni CTV - przynajmniej tyle pokazywał licznik. Natomiast mam pytanko, czy ktoś z Was zna jakiegoś "majstra" który przestroi mi radio?? Podobno trzeba zmienić jakiś raster, ale nie każdy to potrafi przy tym sprzęcie BOSSE. A szlag mnie trafia, jak nie mogę posłuchać kilku stacji albo co gorsza, nie działa mi AF w RDS. Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada pogratulować użytkownikom QQ bądź co bądź sukcesu!

niech nas to zmobilizuje do częstszych wypowiedzi, a także rozszerzeniu członków klubu przez użytkowników MURANO!!

 

Musimy i my mieć swój dział:) a nie "szwendać" się w dziale INNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego BESEL_ jaki masz przebieg i czy już wymieniałeś np. tarcze hamulcowe? U mnie po przebiegu jakiś 55 tys. km musiałem już wymieniać !!! :< Przecież to jakaś masakra. A na razie walczę z przestrojeniem radia, wrzuciłem temat na "car audio" i nic............cisza! Ciekawe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam w nim navi i w ogóle jestem przeciwnikiem fabrycznego navi. :( Zawsze fabryczne navi ma stare i nieaktualne mapy polski. Ja swojego muranka dostałem w "prezencie" od prezesa (a mojego przyjaciela) firmy, który ściągnął sobie z USA nówkę Infiniti model 2009 :D To jest dopiero zabawka!!! :) A propos twojego, to coś dziwnie mały przebieg na auto z 2005 roku, sprawdzałeś go serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...