Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówię o zaspawaniu dyfra w eSce - Zetki są dobre, ale do tarcia chrzanu :P

 

na dziewczynach S15ką wrażenia nie zrobisz. będą myślały, że to jakiś złom poklejony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

na dziewczynach S15ką wrażenia nie zrobisz. będą myślały, że to jakiś złom poklejony ;)

Na dziewczynach nie zrobię :shiftyninja:

Ale na kobietach? Zawsze...

Wiesz - ja juz wyrosłem z zabawek :D teraz wolę powiedzieć po każdym stosunku "O kur*a" :D a nie ciągle słyszeć to od dziewczyny :D

 

 

 

 

 

Powiedział facet, który ma kobietę prawie o pokolenie młodszą od siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - ja juz wyrosłem z zabawek :D teraz wolę powiedzieć po każdym stosunku "O kur*a" :D a nie ciągle słyszeć to od dziewczyny :D

Powiedział facet, który ma kobietę prawie o pokolenie młodszą od siebie :D

 

ta, wyrosłeś ;) powiedział ten, co zamiast tyrać na fabryce kredek od 6.00 do 14.00 , to jeździ samochodami i to w dodatku bokiem, zamiast jak Pan Bóg przykazał przodem, z punktu A do punktu B ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-tv-dvd-navi-wersja-europejska-C17301549.html

Co mnie zastanawia odnośnie tej sztuki?

Znalazłem zdjęcie na stronie sprzedawcy z Niemiec zdjęcie tego autka. Co ciekawe, stoi już na tych 20" felgach, ma zmienione zderzaki...

Podobno ktoś z Łodzi oglądał już ostatnio to autko? Czy może to ktoś z forum?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-tv-dvd-navi-wersja-europejska-C17301549.html

Co mnie zastanawia odnośnie tej sztuki?

Znalazłem zdjęcie na stronie sprzedawcy z Niemiec zdjęcie tego autka. Co ciekawe, stoi już na tych 20" felgach, ma zmienione zderzaki...

Podobno ktoś z Łodzi oglądał już ostatnio to autko? Czy może to ktoś z forum?

Pozdrawiam!

 

mam identyczny dolot powietrza :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/infiniti-g35-C17573077.html - Infiniti g35 2006r bezwypadkowy(podobno zamozny wlasciciel nie mial co z autem zrobic bo teraz jest w Anglii ;) wg tego komisu

 

Wg Carfax Infiniti g35 2005r "Total loss , salvage title, junk vehicle" niestety brak zdjec

 

kolejny fail..

 

Sorry za offtopic ale w koncu 350z i g35 niewiele sie roznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się! Jestem razem z Wami w gronie zetkowiczów!

Dziękuję wszystkim za pomoc! :)

Gratulację. Pochwal się trochę. Jaki rocznik, kolor, wyposażenie? No i jakieś zdjęcia zapodaj. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2003, kolor srebrny, wyposażenie - wersja EU, czyli Brembo, sterowanie z kierownicy, Bose itd.

Co do dodatków:

- 20" felgi - chromowane, skręcane,

- dolot K&N,

- pakiet zderzaków i progów,

- lampy tylne LED,

- no i na koniec największy smaczek - wydech Invidia!

 

Blacharsko w bdb stanie, 140 mikronów, lewe drzwi ciut więcej - 200, ale nie wygląda, żeby było uderzone - tak twierdził Impwar, szyby z lewej i prawej strony takie same. Podstawowe sprawdzenie geometrii też nie wykazało poważnych usterek. Autko sprowadzone z Niemiec, jeden właściciel w Polsce.

post-37773-0-40906900-1301261324_thumb.jpeg

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2003, kolor srebrny, wyposażenie - wersja EU, czyli Brembo, sterowanie z kierownicy, Bose itd.

Co do dodatków:

- 20" felgi - chromowane, skręcane,

- dolot K&N,

- pakiet zderzaków i progów,

- lampy tylne LED,

- no i na koniec największy smaczek - wydech Invidia!

 

Blacharsko w bdb stanie, 140 mikronów, lewe drzwi ciut więcej - 200, ale nie wygląda, żeby było uderzone - tak twierdził Impwar, szyby z lewej i prawej strony takie same. Podstawowe sprawdzenie geometrii też nie wykazało poważnych usterek. Autko sprowadzone z Niemiec, jeden właściciel w Polsce.

 

no to pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest konkretne i okazyjnie zrobione-poprzedni właściciel przygotował w nim pakiet prezentów dla kol. Boberka.

Tuning oceniam na 20 tyś.

Zawieszenie sportowe,więc trochę twardszy niż seria.Prowadzi się dobrze.Brzmi też.

Dobrze też że trafiło w ręce forumowicza.

Jeszcze kilka takich sztuk i w Poznaniu zrobimy oddział terenowy klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Ciebie za pomoc, możliwość obejrzenia zetki, poświęcenie czasu na rozmowy tel. :)

Co do ilości zetek w Poznaniu - podobno jest duże zainteresowanie, podczas poszukiwań dowiedziałem się od sprzedawców o dwóch sztuka, które powędrowały w nasze rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny car PC, trochę niska cena jak na ten rocznik. Przemyśl sprawę ciut starszego rocznika, ale za to EU, Zet Pack, Brembo itp. Mam namiar do gościa, który sprzedaje, 49k i powinna być Twoja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie tego ogłoszenia, sprzedawca wydawał się w porządku (jak każdy w czasie rozmowy tel.), oferta na pewno ciekawa.

 

Dzisiaj udało mi się poświęcić trochę czasu zetce, glinka, woskowanie, nałożenie żelu na opony itp.

Środki Megs'a, glinka Bilt Hamber, szampon Nigrin...

Efekty pracy przedstawiam poniżej.

No i koniec tankowanie - oczywiście PB98. :):devil:

post-37773-0-35950600-1301781076_thumb.jpg

post-37773-0-87977900-1301781106_thumb.jpg

post-37773-0-00798300-1301781127_thumb.jpg

post-37773-0-89502100-1301781160_thumb.jpg

post-37773-0-60401400-1301781180_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam co teraz sprzedają, i jeżeli to prawda co napisał właściciel to to:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-lift-skora-bezwypadek-zarej-C17782873.html

wydaje się w niezłej cenie za ten rocznik.

 

Szkoda tylko ze wlasciciel nie chce podac nr Vin... byc moze ktos ma ale mi nie podal, chyba nic nie ukrywa ;/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce podać VIN-u to na 99% daruj sobie to auto.

Nie widzę problemu w tym,aby podąć taką inf. ewentualnemu kupującemu, jeżeli nic się nie ma do ukrycia.

To auto to tak na pierwszy rzut oka to jakiś składaniec, kierownica od wersji Basic, skóra i to radio nie występowała w tej konfiguracji. Zamieszczone zdjęcia zrobione tak, aby nic istotnego nie pokazać.

Zadaj mu pytanie czy samochód posiada TCS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie tego ogłoszenia, sprzedawca wydawał się w porządku (jak każdy w czasie rozmowy tel.), oferta na pewno ciekawa.

Dzisiaj udało mi się poświęcić trochę czasu zetce, glinka, woskowanie, nałożenie żelu na opony itp.

Środki Megs'a, glinka Bilt Hamber, szampon Nigrin...

Efekty pracy przedstawiam poniżej.

No i koniec tankowanie - oczywiście PB98. :):devil:

 

boberek gratulacje maszyny. hamowałeś go, ile ma km i nm ? ma dolot i wydech zrobiony, a mapę ma fabryczną czy ktoś przeprogramował ?

no i pytanie o zawieszenie, ktoś tu pisał, że utwardzone. Ale stabilizatory jakieś czy sprężyny i amory kompletnie inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...