Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdzecznie :)) podłącze się pod dyskusje, gdyz wlasnie mam zamiar pojechac ogladac pewną sztuke w PL. Poczytałem troche ten wątek i mniej wiecej kumam ocb, więc w skrócie : chodzi o ten egzemplarz : http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-5-8-s-100-km-h-okazja-C15886040.html

 

bardzo zalezy mi na tym koorze wiec nie ukrywam ze auto robi na mnie wrazenie(przynajmiej na zdjeciach)

Jezeli chodzi o wyposazenie to jak na wersje US wydaje sie być NA WYSPASIE :P Brak brembo az tak barzdi mnie nie przeraza :) Jestescie w stanie powiedziec mi cos o tym autku ?? ktos byl, ogladał ?? Moze jakies sugestie ?

Pozdrawiam !

 

 

Oglądałem tą zetke moje spostrzeżenia

-po sprawdzeniu miernikiem powłok lakierniczych szpachlowane boki auta,być może nic grożnego (jak dla mnie odpada)

- pod maską nie zauważyłem śladów napraw, bagażnika sprzedawca nie umiał otworzyć a więc nie wiem jak wygląda płyta podłogowa.

-sprzedawcą jest komis i chyba też warsztat nie chcieli udzielić informacji jak auto było uszkodzone w moim przekonaniu mają pełną wiedze

(po otwarciu drzwi kierowcy na ościeżnicy widać baranek czyli co najmniej gruba warstwa farby,nie domalowane krawędzie przednich błotników

od strony wnęki koła i łączenia błotnik zderzak przebija czarna farba)po jakości napraw widać że raczej robione po sprowadzeniu i mało fachowo.

Wystarczyłaby trochę staranności i osoba bez miernika nie byłaby wstanie stwierdzić wcześniejszych uszkodzeń.

-jak przyjechałem auto stało na lawecie i jechało do elektryka jak wyjaśnił sprzedawca do ustawienia kąta 0 ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesuje egzemplarz w poniższym ogłoszeniu, mogę podzielić się opinią.

Jeździłem i mierzyłem całego miernikiem lakieru.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1441294302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej6411 - jesli ogladales jakies sztuki, a ogladales ich chyba sporo ;) to moim zdaniem (o ile masz czas i checi) mozesz opisac swoje spoatrzezenia bez "wywolania". Na pewno ludzie poszukujacy Zetki chetnie poczytaja, a i nawet posiadacze Zetek (np. ja) ciekaw jestem jak wyglada rynek tych samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zgadzam sie z kolega powyzej!!

ps o co chodzi z tym braniem oleju w modelach z 2006r o którym gdzies tu na forum przeczytalem ale nie bylo o tym zbyt szczegółowo napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-piekny-polecam-C13752682.html a co myślicie o tym niebieskim nissaniku :) ? Auto doinwestowane w nieco żywszym kolorze. Skóry robione w Java Car Design dvd audio. Chętnie bym na żywo zobaczył ale z Wrocławia troche daleko. Widział ktoś ? Edytowane przez Mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem i nawet dzwoniłem, wygląda całkiem całkiem, ale... Zderzak przedni wygląda na malowany i brakuje podkładki pod rejestracją, a właściciel nic o tym nie mówił. :)

No fakt nie zauważyłem. Czyli miała całusa z przodu, dla mnie najbardziej newralgiczny punkt. A tak w ogóle to jest wersja Pack chyba, to dlaczego nie ma pomarańczowej skóry?

Edytowane przez DanPlut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam, ale czy każdy pack miał pomarańczową skórę? Takiego "całusa" jeszcze można by było przeżyć, ale zmartwiło mnie to, że nie było ani słowa o tym w czasie rozmowy.

kto to może wiedzieć, która wersja co miała. w nissanie sami nie wiedzą co sprzedali to co dopiero ktoś kto ma auto z drugiej ręki i nie wiadomo czy europa czy usa. Mój Pack ma pomarańczową skórę w każdym razie i inny gość co miał Pack tez miał pomarańcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zmienia jak w kalejdoskopie, trudno się im dziwić. :) Mi się wydaje, że wersja pack występowała z pomarańczową bądź właśnie czarną skórą, wszak nie każdy lubi taki wściekły kolorek.

 

Mam gdzies katalog nissana tylko nie pamietam z którego roku ,Alezian orange był dostępny tylko w najwyższej wersji wyposażenia bodaj opocjonalnie +20tyś ,jak znajdę wrzucę scana

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.novellus.com.pl/cenniki/350zCoupe.pdf

 

 

Osobiście nie widziałem wersji europa bez elektryki siedzeń, audio Bose , tempo matu.

Z tego wynika,ze, jeżeli ma pakiet „Orange” to musi być Pack.

Specyfikacja dla samochodu po liftingu od 2007r.

 

Jeszcze wczoraj link ziałał a dziś widze coś się sp..

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ten HR ?? http://allegro.pl/show_item.php?item=1454432676

 

Generalnie jezeli nie znajde nic ciekawego(najparwdopodobniej tak wlasnie bedzie ... :/) to zdecyduje sie sprowadzic autko z US, gdyz mam taka mozliwosc ...

 

mój tez jest 2008 i wygląda identycznie oprócz kolorów. tylko że ja mam dwa razy większy przebieg bo jeżdżę cały rok. blachy są polskie więc to może być salonowe, ale coś gość się nie chwali, bo by miał wtedy wszystkie papiery na niego. dziwne. warto zapytać. a jak nie polskie to może ze Szwajcarii sprowadź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

No tak... Niedaleko mam to zagladne :) Generalnie szukałem białej lub czarnej Zetki ale osttanio zorbiłem sie mniej wybredny :P ... Ciekawi mnei ta cena ... W sumie to to jest wersja US wiec chyba nie jakas bardzo podjerzana ?

Jeszcze ta : http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-C14793402.htmltylko t o juz kilkaset km ode mnie wiec ciezej bedzie ze sprawdzeniem (mam zaufany warsztat w Krk)

devi jezeli masz jakies propozycje serwisów z ofrtami ze szwajcarii to bede wdzieczny :) na mobile albo kabrio albo automat :(

Edytowane przez czornaldo89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Niedaleko mam to zagladne :) Generalnie szukałem białej lub czarnej Zetki ale osttanio zorbiłem sie mniej wybredny :P ... Ciekawi mnei ta cena ... W sumie to to jest wersja US wiec chyba nie jakas bardzo podjerzana ?

Jeszcze ta : http://otomoto.pl/nissan-350-z-zamiana-C14793402.htmltylko t o juz kilkaset km ode mnie wiec ciezej bedzie ze sprawdzeniem (mam zaufany warsztat w Krk)

devi jezeli masz jakies propozycje serwisów z ofrtami ze szwajcarii to bede wdzieczny :) na mobile albo kabrio albo automat :(

 

link cos nie bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ten HR ?? http://allegro.pl/show_item.php?item=1454432676

 

Generalnie jezeli nie znajde nic ciekawego(najparwdopodobniej tak wlasnie bedzie ... :/) to zdecyduje sie sprowadzic autko z US, gdyz mam taka mozliwosc ...

Kolego ,jeżeli mogę Ci coś radzić to daj sobie spokój z tym samochodem.

Jezeli znajde zdjęcia jak to było uderzone to wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golasek... Brak skóry, brak hamulców brembo, brak tempomatu, chyba bez kontroli trakcji, a przede wszystkim obawiam się braku bezwypadkowości.

 

chrzanić skórę albo tempomat. ale brak kontroli trakcji to oznacza brak jazdy w naszych warunkach klimatycznych (no chyba że ktoś lubi cały czas bokiem). No i z brembo to jest taka sprawa, że jak się przyzwyczaiłem do nich to zapomniałem jakim syfem jeździłem wcześniej. brembo zżera klocki i tarcze owszem ale przynajmniej hamuje bestię jak należy. Najlepsze hamulce jakie miałem. I to nie są żarty. Żona ma focus RS. piękne i szybkie auto ale wsadzili syf a nie hamulce - dwutłoczkowe ATE. przy prędkości ponad 100 nie hamują. tzn hamują wg standardów samochodów miejskich a nie sportowych. czyli jakies 30 metrów za daleko... co oznacza wymianę: zderzaka, chłodnicy, i intercoolera. Tak więc chłopcy i dziewczynki : na hamulcach nie oszczędzamy :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

Powiem tak ... tempomat, czy skóra w ogóle mnie nie ruszają ( jezdze audi tt z 2001 czarna skora, szczerze oddałbym ja za dodatkowe 100 kucy pod machą :P ) jezeli chodzi o ESP to zdecydowanie musi byc. Co do hamulców wiem ocb jednak nei wiem czy brembo nie zeżre mnie z kosztami tarcz i klocków a na torze nie zmaierzam autka upalać :) Generalnie jestem ograniczony finansowo, a zalezy mi na tym aby był manual i silnik HR. tempomaty i navi nie jest mi potrzebne a jak wiaodmo cos za cos. Brembo to raczej EU a taka wersja HR 2007+ bedzie duuzo drozsza niz US takei jak te w pl :/ Więc z dwojga złego wole miec HR'a bez brembo niz europejczyka ze skora i brembo z 2005 roku ...

 

andrzej6411 dzięki domyślałem sie ze cos może byc nie tak :P Generalnie wczesniej to auto było wystawione za 50K (2007r za 50 tys LOL) i najprawdopodobniej zwiększono cenę na wiosne ... Ciekawe jak ten w Myślenicach koło Krk za 67500 ... hmm 2008 rok . Zobaczymy :)

Edytowane przez czornaldo89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hamulce to święte słowa... Co do kontroli trakcji spodziewam się gwałtownego sprzeciwu ze strony Prezesa_Karola... :P

 

Właśnie wróciłem z nocnych wojaży po mieście. Oczywiście bez ESP ;) Polecam, szczególnie w takich warunkach jak teraz w Wawie (ślisko jak cholera :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnych wojaży po mieście. Oczywiście bez ESP ;) Polecam, szczególnie w takich warunkach jak teraz w Wawie (ślisko jak cholera :devil: )

 

do szaleństw to oczywiście też polecam bez ESP, ale jak ktoś się przesiada z samochodu przednionapędowego, albo takiego z trakcją do 350 bez trakcji to się może zdziwić na pierwszym lepszym rondzie, szczególnie jak założył za ciężkie buty zimowe :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ... tempomat, czy skóra w ogóle mnie nie ruszają ( jezdze audi tt z 2001 czarna skora, szczerze oddałbym ja za dodatkowe 100 kucy pod machą :P ) jezeli chodzi o ESP to zdecydowanie musi byc. Co do hamulców wiem ocb jednak nei wiem czy brembo nie zeżre mnie z kosztami tarcz i klocków a na torze nie zmaierzam autka upalać :) Generalnie jestem ograniczony finansowo, a zalezy mi na tym aby był manual i silnik HR. tempomaty i navi nie jest mi potrzebne a jak wiaodmo cos za cos. Brembo to raczej EU a taka wersja HR 2007+ bedzie duuzo drozsza niz US takei jak te w pl :/ Więc z dwojga złego wole miec HR'a bez brembo niz europejczyka ze skora i brembo z 2005 roku ...

 

andrzej6411 dzięki domyślałem sie ze cos może byc nie tak :P Generalnie wczesniej to auto było wystawione za 50K (2007r za 50 tys LOL) i najprawdopodobniej zwiększono cenę na wiosne ... Ciekawe jak ten w Myślenicach koło Krk za 67500 ... hmm 2008 rok . Zobaczymy :)

 

Możesz napisać jakie auto masz na myśli/Myślenicach koło Krk za 67500 ... hmm 2008 rok /?

 

Rozumie, że jest to samochód z tego ogłoszenia:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1454432676

 

Jeżeli tak ,to jak wyżej stanowczo odradzam , znajde zdjęcia wkleje.

 

Wnioskuje,że interesuje Cie silnik HR.

Ok. 8 miesięcy wstecz odlądałem ,jezdziłem samochodem z tego ogloszenia.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C17204960.html

 

Wg mnie samochód godny polecenia, jeżeli Ci nie przeszkadzają jakieś drobne poprawki lakiernicza nad tylnymi kołami/chyba kobietka nie zmieściła się do garażu/.Pomiary grubości lakieru wskazywały na roboty lakiernicze w tych miejscach, chyba max 400 um. samochód prawie nowy, zwarty, kupiony z salonu USA, zadbany w środku i na zewnątrz. ale nie posiada ESP! Wersja Basic , czyli „bieda edition”

Jeżeli by Cię interesował radzę dotrzeć bezpośrednio do właściciela/może nawet gdzieś nr tel. mi się zachował/.

Zaznaczam, ze to było 8 miesięcy temu a teraz widzę, że sprzedaje go komis, ale to może być spowodowane tym, ze właściciel, /u którego byłem/ jest b. zajęty człowiekiem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:search: witam

 

Może mi ktoś 2 VINy sprawdzić, nigdzie znaleźć nie mogę

 

( black 1 ) JN1AZ34D76M309851

 

( grey2 ) JNIAZ34D26M303262

 

z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.carfax.com/entry.cfx

 

na tej stronie pokazuje tylko ile jest tzw recrods czyli notek, adnotacji, wydarzen zwiazanych z autem i dla tych Vin-ow pokazuje 16 i 19 czyli bylo sporo tego...

na aledrogo mozesz znalezc ludzi co za 20,30 zl Ci to sprawdza..

 

ps.. ja juz sie chyba wyleczylem z aut z Polski i przymierzam sie do sprowadzenia auta bezposrednio z USA mimo wszystko ..

tylko mam jedno pytanie moze ktos sie orientuje- jak to jest z naliczaniem cla akcyzy itd czy wartoscia od ktorej jest to naliczene jest suma na umowie kupno-sprzedarz czy wartosc rynkowa i ewentualnie jak nisko mozna obnizyc ta cene na umowie zeby nie przesadzic;) ?np czy przy zakupie za 15 tys na umowie podam 10 to bedzie podejrzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...