Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.carfax.com/entry.cfx

 

na tej stronie pokazuje tylko ile jest tzw recrods czyli notek, adnotacji, wydarzen zwiazanych z autem i dla tych Vin-ow pokazuje 16 i 19 czyli bylo sporo tego...

na aledrogo mozesz znalezc ludzi co za 20,30 zl Ci to sprawdza..

 

ps.. ja juz sie chyba wyleczylem z aut z Polski i przymierzam sie do sprowadzenia auta bezposrednio z USA mimo wszystko ..

tylko mam jedno pytanie moze ktos sie orientuje- jak to jest z naliczaniem cla akcyzy itd czy wartoscia od ktorej jest to naliczene jest suma na umowie kupno-sprzedarz czy wartosc rynkowa i ewentualnie jak nisko mozna obnizyc ta cene na umowie zeby nie przesadzic;) ?np czy przy zakupie za 15 tys na umowie podam 10 to bedzie podejrzane?

Obniżenie ceny na umowie nic Ci nie da. Oni korzystają ze swoich wycen samochodów. Sprawdzone na własnej skórze. Jeżeli nie masz możliwości kupienia z USA jako "mienie przesiedleńcze" to sprowadzenie auta z za oceanu jest nie opłacalne. Akcyza w przypadku silnika 3,5 litrowego to 19% a teraz może i więcej + kontener ok. 1500$ + inne koszty. Ja swoją też kupiłem w kraju i od nowości krajową i na razie jest super. Także: szukajcie a znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady, niedawno pojawila sie calkiem ciekawa oferta moze ktos cos wie o tym aucie wiecej?

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-wer-europejska-lepszy-od-audi-tt-rx7-i1484092406.html

z tego co pamietam ta zetka byla juz wystawiona chyba okolo stycznia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to ta sama, ale na identycznych felgach byla wystawiona Zetka z Wawy (zdjecia robione gdzie indziej) i tez od kobiety na poczatku listopada 2010. Choc nawet jesli tak, to nie oznacza to, ze cos z ta musi byc nie tak. Wyglada na doinwestowana.

 

martwi tylko brak info o bezwypadkowosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Nie jestem pewien czy to ta sama, ale na identycznych felgach byla wystawiona Zetka z Wawy (zdjecia robione gdzie indziej) i tez od kobiety na poczatku listopada 2010. Choc nawet jesli tak, to nie oznacza to, ze cos z ta musi byc nie tak. Wyglada na doinwestowana.

 

martwi tylko brak info o bezwypadkowosci..

 

Że zacytuję prosto z aukcji:

 

Przód malowany - zderzak (kolizja przy hamowaniu na światłach, przy małej prędkości)

 

Omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre.

No tak zderzak malowany i już na pewno padlina :whistle:

 

Najlepiej wziąć czujniczek, kolegę - ogarniętego w moto który na spokojnie bez emocji obejrzy autko i pojechać ogladać.

Obadać, przejechać się, jak jest fajnie albo super - podjechać do Nissana (polecam Zaborowskiego w W-wie, jako że auto jest z tego miasta).

Jak powiedzą że OK, potargować się i brać :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

W życiu nie wziąłbym auta po stłuczce.

Może dlatego, że ja tymi autami jeżdżę a nie stoję nimi na parkingu?

Może dlatego, że lubię nawet swoją cywilką strzelić boka?

Może dlatego, że moje wszystkie auta mają ponad miarę wysilone silniki i jeśli blacha była ruszona... to jest tragedia?

 

A może dlatego, że nie chcę jeździć truchłem?

 

BTW - sprzedawałem swoje pierwsze auto.. dawno dawno temu

też mówiłem, że przód lekko draśnięty i malowany... bo chcę być w porządku.

 

A auto było po takiej masakrze że szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zna ten egzemplarz?

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-europa-skora-ksenony-C15558062.html

 

Druga sprawa, dzięki dostępowi do Eurotax'u dowiedziałem się, jak wygląda sprawa wartości tych autek?

Przy przebiegu 90k km (rocznik 2004), dobry stan - zetka jest warta ok. 38000 zł, ta sama sztuka, ale import: 36000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Wymieniony zderzak już dyskwalifikuje auto? Zakładając, że jest to prawda? Kiedy wzmocnienia nie były ruszone?

 

Tak ogólnie to nie wiem, czy jest się czym chwalić....

To nie jest chwalenie się, tylko po prostu dowód na polską mentalność. Dowód najgorszy bowiem wynikający z mojego własnego zachowania. Ale przyznać się do błędu też należy umieć.

W PL jeśli sprzedający przyznaje się do wypadku... to auto po prostu przypomina masakrę.

 

Dlatego należy takie auta omijać - zwłaszcza jak to auto ma Ci służyć do czegoś więcej niż stania w korkach i jeżdżenia dookoła hipermarketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co generalizować. Przód mógł być robiony po wjechaniu komuś w tyłek czy czołówce.. ale malowany zderzak może być efektem obcierki parkingowej, bo sąsiadka z miejsca garażowego obok pomyliła gaz z hamulcem (kumpla tak załatwiła niedawno ;) )

Trzeba popatrzeć z kimś kto ma pojęcie, żeby wypatrzeć różnicę w tincie lakieru (miernikiem nie wszystko da się wyłapać), osłuchać itp itd i jak wszystko wygląda cacy to do ASO na prześwietlenie. Przynajmniej ja zawsze stosowałem taką metodologię zarówno w autach jak i motocyklach i nigdy się nie naciąłem na odpicowanego szrota, a jest takich na rynku sporo (szczególnie jeśli ktoś szukał BMW :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze kojarzy tę sztukę ??

 

http://allegro.pl/20...1493657122.html

 

Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej na temat tego auta to napisz na skype do john_travolta1 to jest gość który sprowadził to auto.

Kiedyś miał tez czarną zetke ze stanów do sprzedania i byłem nią zainteresowany stąd mam namiary na niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

tsuiso.pl jak bedziesz wiedzial cos wiecej to daj znac, bede wdzieczny z ainfo :)

Facet twierdzi ze zderzak nie jest wymieniany nawet i uderzenie bylo lekkie ... Trzeba wariatke ogladnac :) Bede mial porownanie, jakis czas temu ogladalem sztuke z wieliczki (wystawiona na otomoto za 49K, czarna) i generalnie to załamka ... Auto tak wymeczone przy 50 tys pzrebiegu, ze moje 10 letnie TT wyglada przy niej jak nowka z salonu :/ :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej samochód z konkretnie rozj... tyłem plus stłuczka z przodu.

SZKODA SOBIE ZAWRACAĆ GŁOWY!!!!!!!!!

 

Chyba to ten ,bo było ich kilkadziesiąt do czasu gdy kupiłem swojego.Pisać i wklejać zdjęcia nie trząść d*pą ,że może właściciel się dowie.

post-29341-0-60613800-1299881836_thumb.jpeg

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą czarna z Wieliczki prawdopodobnie ściągną ze stanów ten sam facet co teraz sprzedaje tą http://allegro.pl/2008-nissan-350z-313km-18834-km-krakow-evo-i1493657122.html

Jeżeli tak to mam zdjęcia czarnej...

To by się zgadzało, samochód z Wieliczki był po naprawie dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

Bylem ogladnac tego szarego z Myslenic i generalnie wrazenia spoko (co zauwazylem rowniez to przod tez byl robiony i niekoniecznie elegancko spasowany zderzak .... ) Po obejrzeniu zdjecia ochota na auto z PL mi całkowicie przeszla ... Dzieki wszystkim za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej samochód z konkretnie rozj... tyłem plus stłuczka z przodu.

SZKODA SOBIE ZAWRACAĆ GŁOWY!!!!!!!!!

 

Chyba to ten ,bo było ich kilkadziesiąt do czasu gdy kupiłem swojego.Pisać i wklejać zdjęcia nie trząść d*pą ,że może właściciel się dowie.

Pisałem Ci,że przód też był tluczony.

Nawet po naprawie widać to na zdjęciach /zle spasowanie/.

Nie ma co generalizować, na kilkadziesiąt oglądanych tylko 2 mi się trafiły bezwypadkowe z salonu PL,natomiast z USA wszystkie były poważnie rozbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

Panowie generalnie to w PL chyba nie mam co szukac z kasą jaka mam na auto i checia kupienia rocznika w okolicach 2006 ... Co polecacie US czy np Niemcy ?? mysle ze mam opcje (rodizna w USA) sprowadzenia lekko uderzonego auta z licytacji .... Wyposazenie nie jest dla mnie najwazniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

mam ale rocznik 2008

Jeśli przejdziesz na właściwa stronę mocy i pozwolisz mi zaspawać sobie dyfer to znajdę kupca na Twoją Zetkę i znajdę Ci dobrą eSkę :shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejdziesz na właściwa stronę mocy i pozwolisz mi zaspawać sobie dyfer to znajdę kupca na Twoją Zetkę i znajdę Ci dobrą eSkę :shiftyninja:

jak zespawasz dyfer to nikt jej nie kupi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...