Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się szpera również jest na pokładzie. Wersja europejska. Pakiet orange pack widać jest kompletny. Cieszy również fakt ze właściciel ma ja kilka ładnych lat. Z tego co wisi na portalach ta jest bardzo rozsądna.

Warto może zrobić sobie wycieczkę.

 

Zostaję spory budżet aby ją sobie ogarnąć pod siebie. :)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto na pewno. Auto nie wyglada na mocno dzwonione, a jesli juz to jest za***iscie poskladane. Zastanawia niska cena. Mozliwe ze jakies porblemy z silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojadę go dziś obejrzeć.

Sprawdzę radę Coobcia sprzed paru postów, jeśli chodzi o ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku. Co jeszcze sprawdzić z mechaniki, typowego dla zetek?

Synchra skrzyni, też będę wiedział jak sprawdzić.

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedostępne ogłoszenie

Pewnie zaraz ktoś wspomni, że kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tam prawdziwe 2JZ GTE a nie jakies modzone GE to sam swap wartyz 40k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2jz gte to koszt 10tys a nie zadne 40. Wrzucasz to za 7 a 500hp robisz za 5. Najwiecej to tam jest warta ta skrzynia z bmw, co nie zmienia faktu ze to dalej ulepiona zetka z us. Jeszcze ten tekst ze co 50 tys panewki padaja w zetkach. A jz taki wspanialy. znajomemu sie 3 razy wysral z jednym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno kogos pojeb**o. max 50 tys za to

Z tym 50 tyś to chyba teraz Ty przesadziłeś - za tyle to chodzą normalne HR. A tu masz 2JZ skrzynię z bmw i na pewno inne pierdoły, o których gość nie wspomina, bo przy SWAPie sama zmiana silnika to za mało, trzeba pół auta przebudować. Ciężko powiedzieć ile to warte ale na pewno >50tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

"Dla ambitnych, jazda na torze na pewno nie zrobi wrażenia na tym silniku, porostu nie do zajechania!" - kolejny kandydat do cytatow w moim podpisie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol auta czyli co? lapy silnika, wal i byc moze dyfer jesli przelozenia beda nie takie jak trzeba. Do tego spiac silnik ze skrzynia i dolozyc jakis komputer. Emu w zupelnosci wystarczy. Wystarczy ze umiesz spawac, albo znasz kogos kto potrafi. Nie wiem po ile chodza takie skrzynie z bmw i nie chce mi sie sprawdzac. Z manualem spokojnie zakmniesz sie w 7k. Silnik to na bank uturbione ge. Koszt silnika 3 tys, zrobienie tego na 500hp to tez kolo 7-8k. Ulepiona buda ze stanow bez silnika max 20. 20 za bude, 11 za silnik, 7 za wrzucenie i 3,5 za emu. to daje nieco ponad 40k. Biorac pod uwage ze moja wycena jest bardzo mocno optymistyczna plus skrzynia z bmw i najpewniej wiekszosc nie zrobi tego sama, wiec zlecenie tego komus. Niech bedzie to 60-70k auto na gotowo. Za takie projekty sie nigdy nie zwraca, to cena 50k jest jak najbardzej realna. A nwet niech juz bedzie ze 60, to do 98 jeszcze daleko. Ktos szuka leszcza i tyle. To nie jest kompleksowo zbudowany driftowoz czy wiscigowka, tylko seryjna zetka z wrzuconym jz-tem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol auta czyli co? lapy silnika, wal i byc moze dyfer jesli przelozenia beda nie takie jak trzeba. Do tego spiac silnik ze skrzynia i dolozyc jakis komputer. Emu w zupelnosci wystarczy. Wystarczy ze umiesz spawac, albo znasz kogos kto potrafi. Nie wiem po ile chodza takie skrzynie z bmw i nie chce mi sie sprawdzac. Z manualem spokojnie zakmniesz sie w 7k. Silnik to na bank uturbione ge. Koszt silnika 3 tys, zrobienie tego na 500hp to tez kolo 7-8k. Ulepiona buda ze stanow bez silnika max 20. 20 za bude, 11 za silnik, 7 za wrzucenie i 3,5 za emu. to daje nieco ponad 40k. Biorac pod uwage ze moja wycena jest bardzo mocno optymistyczna plus skrzynia z bmw i najpewniej wiekszosc nie zrobi tego sama, wiec zlecenie tego komus. Niech bedzie to 60-70k auto na gotowo. Za takie projekty sie nigdy nie zwraca, to cena 50k jest jak najbardzej realna. A nwet niech juz bedzie ze 60, to do 98 jeszcze daleko. Ktos szuka leszcza i tyle. To nie jest kompleksowo zbudowany driftowoz czy wiscigowka, tylko seryjna zetka z wrzuconym jz-tem

 

Dobrze prawisz, ja bym tego za 40 tysi nie wziął, wolę serię, skąd mam wiedzieć jak kto to ulepił. I ten tekst że co 50 tysi panewki siadaja w Z-kach, to niezły szajsz te Z-tki, może ktoś wywnioskować.

Niech spada na drzewo autor tego ogłoszenia.

Jakieś dziury zamiast kierunkowskazów, nawet nie wykończony a tyle kasy chce. Ciekawe jak środek wygląda.

W ogóle to fajne foty na tle szrotów, pewnie tak ulepiony...

Edytowane przez japanlove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na trzeźwo o tym myśląc ... co jest baaaardzo trudne w tym momencie dla mnie ;) ... to jest to MEGA ciekawe dla mnie i normalnie jakbym miał czas i chęci, to bym się wybrał do Kielc, żeby to cudo zobaczyć i się nim przejechać.

Ale to tylko mała szczypta ciekawości, bo rozum mi podpowiada (zwłaszcza jak widzę Mirek+5000km+ US): STAY AWAAAAAY!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...