Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciśnienie może mieć po solidnej jeździe niewiadomo, natomiast konsola za***ana a skory prawie jak nowe ciekawe, ja mam ciut więcej przebiegu a u mnie na odwrót, obejrzeć go można jak każdego

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę zobaczyć to cacko także powiem co i jak:)

 

Zobaczcie na klapce od navi jak porysowane jak by jakaś babeczka porysowała paznokciami... może kobieta jeździła i nie był katowany:)

Edytowane przez Siero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plastiki w zet tak się ścierają podobnie przy klamkach. Kiedyś miałem podobnie a tipsów nie noszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy/coś może dodać od siebie w sprawie tego ogłoszenia ?
https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-europa-3-5v6-300km-skory-klima-xenon-alu-18-spieki-japsped-CID5-IDlttFy.html#64ced0af46

Czy takie sprzęgło spiekowe jest strasznie uciążliwe przy codziennej jeździe ? Nigdy nie miałem okazji jeździć z takim sprzęgłem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy/coś może dodać od siebie w sprawie tego ogłoszenia ?

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-europa-3-5v6-300km-skory-klima-xenon-alu-18-spieki-japsped-CID5-IDlttFy.html#64ced0af46

 

Czy takie sprzęgło spiekowe jest strasznie uciążliwe przy codziennej jeździe ? Nigdy nie miałem okazji jeździć z takim sprzęgłem.

 

Ja bym z góry odpuscil, auto za prawie 40 tyś a zdjęcia z d*py robione chyba telefonem 1,3mpix, do tego mega łaciate, co element to inny kolor, sterczące nadkola, ledy obok odblasków, wyczuwam masakrę... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ma 30 psi, przestancie juz pieprzyc o tym cisnieniu bo to sie smieszne robi.

Moja miala ponizej 30 nawet przy toczeniu sie po miescie, a przechodzila takie katusze ze nawet wam by do glowy nie przyszlo ze ktos moze tak auto zarzynac. Jak ja sprzedawalem to ciagle byla w 2 razy lepszym stanie technicznym niz igielka ktora ostatnio znajomy pogonil za 48k. Potem wrzuce fote jak wyglada panewka z e36 po 22 latach palowania na 10w40. Cisnienie na jalowych 0.7 bara. Panewka zero sladow przytarcia.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-brembo-manual-szpera-drift-okazja-i6771866028.html

 

Ktos coś wie o tej zetce? Opis wydaje sie bardzo dobry, rzeczowy. Pewnie była sporo upalana, ale jest napisane ,że miała byc do driftu. To jest wersja USA, ale ma szperem i brembo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowa zetka, miała byc pod konkretny cel, ale nie wyszło warto się zainteresować :)


przeciez ma 30 psi, przestancie juz pieprzyc o tym cisnieniu bo to sie smieszne robi.

Moja miala ponizej 30 nawet przy toczeniu sie po miescie, a przechodzila takie katusze ze nawet wam by do glowy nie przyszlo ze ktos moze tak auto zarzynac. Jak ja sprzedawalem to ciagle byla w 2 razy lepszym stanie technicznym niz igielka ktora ostatnio znajomy pogonil za 48k. Potem wrzuce fote jak wyglada panewka z e36 po 22 latach palowania na 10w40. Cisnienie na jalowych 0.7 bara. Panewka zero sladow przytarcia.

 

 

To prawda z tym ciśnieniem zaczyna być farsa...zwłaszcza, że te samochody mają już od 10 lat w góre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy do czego byś ją chciał, opis rzeczowy i uczciwy. Auto trochę krzywe jeśli chodzi o szczeliny maski, z tyłu tylna klapa to samo, uszczelka górna przedniej szyby też pofalowana dziwnie, nawet wycieraczki nie siedzą w prawidłowej pozycji :P Brembo zapewnie dołożone, a szpera być może nawet i seryjna, były wersje USA wyposażone lepiej (wersja Track albo Performance), ale mniejsza z tym ważne że jest :) Jak szukasz auta do pokatowania to uczciwa cena, jak ma to być perełka która cieszy oko to lepiej wziąć do tego inną bazę, jak ma być to coś pomiędzy i do latania po mieście to proponowałbym wsadzić jednak poduchy pasażera (zapewne nie ma) i kierowcy, używki drogie nie są a mogą uratować to i owo. Co do synchronizatora 5tki to prawda w Zetkach ale to nie problem żaden. Ciśnienie pieca jak widać na obrazku zdrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat, może kilka szybkich prostych od Was i dacie mi do myślenia ;P

Jeżeli mielibyście do wyboru w podobnym stanie wersję EU VQ35DE a wersję USA VQ35HR (ze skórą, kontrolą trakcji, nie jakaś totalna bieda) to co byście wzieli? Zaznaczę, że z 350Z będę korzystał jak z normalnego auta, czasami coś tam rzucę bokiem okazyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mablo odpowiedz nie jest łatwa. Ja osobiście szukałbym dalej i wziął eu revup lub hr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze trzeba wam robic zdjecia na niedogrznym silniku, skoro cisnienie ze zdjecia jest dla was glownym wyznacznikiem kondycji silnika, co tak naprawde nie ma najmniejszego znaczenia. Rozny olej, rozna temperatura i cisnienie zmienia sie o 150%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest z okolić Rzeszowa i byłby tak miły rzucić doświadczonym okiem na https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yQgZ5.html#8295b911e9 ?
Druga sprawa mniej adekwatna do tematu jakie autko polecacie na pierwszy w życiu zakup?
p.s co do 350 Z-etki to nawet jak kupie czekało by aż na biorę doświadczenia w innym wozie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździć z głową bez szaleństwa przez pierwszy rok i nie wyłączać kontroli trakcji, ta zeta była opisywana już w tym temacie 1-2 strony temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździć z głową bez szaleństwa przez pierwszy rok i nie wyłączać kontroli trakcji, ta zeta była opisywana już w tym temacie 1-2 strony temu

370 stron...zanim ja znajdę to osiwieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...