Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na moje oko ona nie ma poduszek w fotelech oryginalnie wogóle ale co ja sie tam znam a kolor nici to ja sie nie wypowiem bo jestem daltonistą ale może poprostu kant boczka oparcia przytarty i takie złudzenie?. deska faktycznie pofalowana przed pasażerem, plastiki od radia i klimy słabo poskładane. zderzak tył eu i prędkościomierz tylko w km/h i to do 340?? czy aż tak jestem ślepy, zderzak z przodu coś też nie halo polakierowany plus jego spasowanie z reflektorami pozostawia wiele do życzenia, na piątym foto szczególnie to widać po powiększeniu. Dlatego jak widzę na zdjęciach jak niektóre sztuki wyglądają na zewnątrz i w środku to z moją nie mam się naprawdę czego wstydzić :)

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety Mielec 450km od Bydgoszczy, ale skoro to bariera nie do pokonania i nie chce Ci się przyjechać taki kawałek to trudno. Konin i srebrna spełnia wszystkie kryteria więc pozostaje kupować

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to W3 Daria - takie blachy, serwisowana u Kuby, w skrócie powypadkowa, ale złożona, oczywiście to nie jest HR i w dodatku USA :/ Kolega już kupił następną zetke po pogonieniu tej

 

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350-z-super-stan-prywatnie-servisowany-coobcio-garage-CID5-IDrfpz7.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blinkey napisał:

W przebieg 77.000km w 14 lat to jakoś trudno mi uwierzyć. Zwłaszcza, że jest pewnie ze Stanów albo Kanady. emoji6.png

Ona ma ale 77tys mil na liczniku a nie km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka z tych zdjec wyglada ok

Przebieg nie mały, srodek aż za ładny jak na ten przebieg. 

Wyświetleń ogloszenia 7500 :D naród poluje na zetki 

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku 2018 przejrzałem ten temat i tylko jedna osoba o nią pytała tu:

https://allegro.pl/nissan-350-z-orange-pack-bezwypadkowy-i7365097080.html#thumb/1

...niestety bez odpowiedzi. W sieci też raczej cisza, albo za słabo szukałem. No nic - idzie weekend i chyba przejadę się ją obejrzeć...

 

 

Znalazłem przed chwilą jeszcze jeden. Zna to ktoś auto osobiście? To HR? Może ktoś ma jakąś historię gdzieś dostępną, zdjęcia?

https://sprzedajemy.pl/nissan-350z-pruszkow-2-6bea9f-nr55696596

 

Edytowane przez Nowik86
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 23:43, Rolandinho napisał:

to W3 Daria - takie blachy, serwisowana u Kuby, w skrócie powypadkowa, ale złożona, oczywiście to nie jest HR i w dodatku USA :/ Kolega już kupił następną zetke po pogonieniu tej

 

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350-z-super-stan-prywatnie-servisowany-coobcio-garage-CID5-IDrfpz7.html

 

Co z nią było nie tak?

Jak bardzo powypadkowa?

I ile to KM ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te auta były opisywane na grupie, biała byla wystawiona już za 34, ale handlarz - oszust podbił cenę, wczesniej tez sprzedawal bezwypadek czarny opisany tutaj takze przez menie, pomijajac wjazd do rowu to byl popowodziowy..., idąc dalej do W3 Daria, to silnik DE po odmuleniu czyli ma wartość zbliżoną do fabrycznej, obaj źle szukacie tych samochodów...forum jest swoją drogą martwe, niemal nie ma dobrych sztuk na sprzedaż, a rzucacie się na coś co stoi nawet latami... srebrna z Wawy już rok temu była sprzedawana, sam szukam z kumplem (wymagającym) i dowiadywaliśmy się szczegółowo także o te 3 w/w auta - odpuściliśmy, zetki zaczynaja sie od 40+ i za ta kwote dopiero mozna odratowywac egz, ponizej to juz nie ma sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę mieć automat, więc 90% samochodów w cebulandii odpada..

Szukam czegoś RWD, w miarę sportowego.

Mazda Mx-5? Albo ulep z usa albo.. nic

Nissa 350z - sami piszecie

Hyundai Genesis Coupe - automat nawet w trybie manualnym zmienia biegi

Mercedes SLK - trwałe są tylko 1.8

Chrysler 300c - wielka kolumbryna z tanimi plastikami

Volswageny typu golf gti, scricco to FWD

Mercedes W211 - Meh

BMW E60 - 90% to ulepy gorsze niż w/w 350z..

Ostatecznie:

E46 M3 - rozbite, dwa razy już pewnie składane

E39 M5 - to samo

Jeszcze jakieś propozycje? +/- 40k

Edytowane przez mateoosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma 2 najważniejszych aut

Chevy Camaro

Ford Mustang

 

auta RWD, autamaty przeważnie, od V6 do mocnych V8.

 

 

Natomiast 40tysi to mało na sprawne auto sportowe.

 

może coś takiego, fajny kolor 

https://allegro.pl/ogloszenie/chevrolet-camaro-w-pl-do-poprawek-lakierniczych-7444647550

 

z alternatywnych opcji , chevy crossfire, Impreza STI (4x4), Misiek EVO(4x4)

Lexus ma trwałe i mocne zabawki też IS w V6 daje radę 

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kazik_R52 napisał:

nie ma 2 najważniejszych aut

Chevy Camaro

Ford Mustang

 

auta RWD, autamaty przeważnie, od V6 do mocnych V8.

 

 

Natomiast 40tysi to mało na sprawne auto sportowe.

 

może coś takiego, fajny kolor 

https://allegro.pl/ogloszenie/chevrolet-camaro-w-pl-do-poprawek-lakierniczych-7444647550

 

z alternatywnych opcji , chevy crossfire, Impreza STI (4x4), Misiek EVO(4x4)

Lexus ma trwałe i mocne zabawki też IS w V6 daje radę 

Tak jak pisze +/- ;)

50k i może być.. ale im mniej tym lepiej

Mustang i inne amerykańskie samochody mają tylko manualną klimatyzację, często nawet bez podgrzewanych siedzeń :(

Edytowane przez mateoosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale męczysz bułe facet o to auto. Byla moja zeta o ktorej Ci pisalem i napweno byś kupił bo była porządna i spełniała wszystkie twoje oczekiwania lecz była 400km od Ciebie. Dziś znalazła nowego właściciela który odjechał zadowolony. 

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rolandinho napisał:

wszystkie te auta były opisywane na grupie, biała byla wystawiona już za 34, ale handlarz - oszust podbił cenę, wczesniej tez sprzedawal bezwypadek czarny opisany tutaj takze przez menie, pomijajac wjazd do rowu to byl popowodziowy..., idąc dalej do W3 Daria, to silnik DE po odmuleniu czyli ma wartość zbliżoną do fabrycznej, obaj źle szukacie tych samochodów...forum jest swoją drogą martwe, niemal nie ma dobrych sztuk na sprzedaż, a rzucacie się na coś co stoi nawet latami... srebrna z Wawy już rok temu była sprzedawana, sam szukam z kumplem (wymagającym) i dowiadywaliśmy się szczegółowo także o te 3 w/w auta - odpuściliśmy, zetki zaczynaja sie od 40+ i za ta kwote dopiero mozna odratowywac egz, ponizej to juz nie ma sensu.

 

 

Dziękuję za odpowiedź, obie zatem odpuszczam.

Szukam na forum, bo FB nie mam i mieć nie zamierzam(jeśli są jakieś "na grupie" do sprzedania, to poproszę o kontakt do właściciela), więc to jakie jest lepsze miejsce od tego forum? Pytasz szczerze...

 

10 godzin temu, Rolandinho napisał:

 

1 i 3 to cena netto, więc brutto wyjdzie pod 60k.

2-ce przyjrzę się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, mateoosh said:

 

Mustang i inne amerykańskie samochody mają tylko manualną klimatyzację, często nawet bez podgrzewanych siedzeń :(

Ja mam w amerykancu skory, siedzenia chlodzone i pogrzewane wszystkie, 3 strefowa klima, navi. Inne. Jak znajdziesz auto po 2010 to raczej klima automat, wersje powyzej basic tez klima automat. Mialem niedawno fajne camaro by wyszlo na gotowo w Polsce ok. 50tysi. 2013 rok auto bezywpadkowe 60tys mil przelatane. 1 user. V6 300 kucy,  tapicera szmaty, klima automat. ale ostatecznie zostawione w rozliczeniu (10tys $) bo za dlugo ludzie sie zastanawiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rolandinho napisał:

Nie zapytaja bo chca igle w najlepszej mozliwej konfiguracji w cenie us at po 1 dzwonie w usa i 2 w pl

Proste

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, cena 1 i 3 to cena brutto kolega źle zaznaczył...może tez warto czytać opis do końca ? Cena jaka mnie i teresuje to 47500tys złotych! Na olx jest podana cena brutto! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...