Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, slothy napisał:

Nie zapytaja bo chca igle w najlepszej mozliwej konfiguracji w cenie us at po 1 dzwonie w usa i 2 w pl

Proste

 

12 godzin temu, Rolandinho napisał:

Też mam takie wrażenie, cena 1 i 3 to cena brutto kolega źle zaznaczył...może tez warto czytać opis do końca ? Cena jaka mnie i teresuje to 47500tys złotych! Na olx jest podana cena brutto! "

 

Drodzy koledzy! Troszkę za wcześnie oceniacie. Nigdzie i nigdy nie napisałem, nie powiedziałem że szukam igły w jak najniższej cenie. Nie chcę tutaj dalej brnąć w dyskusję, bo to bez sensu... ;)

 

Czy kolega Rolandinho ma może gdzieś linki do tematów na forum, czy w innym miejscu tych dwóch sztuk które podał czyli 1 i 3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że da się ogarnąć samochód do 40k i będzie w przyzwoitym stanie.

Tylko panowie ostro przesadzają. Auto takie jak 350z, wycenione na 50-60k to jeden wielki żart. Będziesz chciał kupić AC to ubezpieczyciel wyceni Ci zetkę na 30k, bo taka jest jej realna wartość rynkowa - niestety. Większej różnicy niż hamulce w wersji USA i EU nie ma, nie warto przepłacać za to, że ktoś z forum będzie Ci klaskał jak powiesz, że kupiłeś EU - zwłaszcza, że wyposażenie możesz mieć to samo. 

Nie dziwię się, że ludzie nie chcą kupować roczników 03-05 za 50k, jak mogą mieć po lifcie za mniejsze pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z Tobą nie zgodzę sorry, ale widziałem za dużo... i zetki w cenie 50k za DE tez schodzą bo sa z reguły tak dopieszczone, że nie masz pojęcia... A wartość AC w wyliczaniu jest uśrednioną wartościa jakąś z d*py, a na przełomie 2 lat wciąż stoi 30K niemal za każdy rocznik bez wyróżnienia na wersję i region pochodzenia.

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie bierzecie AC ale mi z tabeli 2007 rok wycenili na 50 k 2 lata temu i 50 k w tamtym roku, i teraz tez bede chciec taka cene .A za wszystko place za full 2100, teraz wyjdzie jakies 1800-1700. Fakt wiekszosc brala wycene na 30 -40k ale dopiero ostatni typek poszukal i znalazl taka wycenę (warta)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2018 o 11:27, extrabot napisał:

Oczywiście, że da się ogarnąć samochód do 40k i będzie w przyzwoitym stanie.

Tylko panowie ostro przesadzają. Auto takie jak 350z, wycenione na 50-60k to jeden wielki żart. Będziesz chciał kupić AC to ubezpieczyciel wyceni Ci zetkę na 30k, bo taka jest jej realna wartość rynkowa - niestety. Większej różnicy niż hamulce w wersji USA i EU nie ma, nie warto przepłacać za to, że ktoś z forum będzie Ci klaskał jak powiesz, że kupiłeś EU - zwłaszcza, że wyposażenie możesz mieć to samo. 

Nie dziwię się, że ludzie nie chcą kupować roczników 03-05 za 50k, jak mogą mieć po lifcie za mniejsze pieniądze. 

Ja swoją zetę 2003 całą w oryginale USA ale miała wszystko oprócz brembo, mocno, bardzo mocno doinwestowaną sprzedałem za prawie 50tyś w tydzień, w AC też wycenili na tą samą kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z 3 miesiace temu otomoto odlaczylo sie od allegro i teraz na allegro prawie nie ma ogloszen takze wieksza ilosc jest na olx i otomoto jak napsial kolega wyzej...

Edytowane przez zxcv_1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - zna ktoś może ten egzemplarz?  Wiem że jest tanio i kabrio - akceptuję to . Zdaję też sobie sprawę , że przy takiej kasie będzie do odbudowania i doinwestowania , ale... Nie mogę ustalić jego historii importu z USA . Interesuje mnie czy był mocno walony - czy jest po prostu dobrym "materiałem" do odbudowy??

Pozdrawiam.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-350z-cabrio-po-tuningu-optycznym-wersja-usa-okazja-cena-posezonowa-ID6yZ9cW.html#15dadefa78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seweryn ma fajna sztukę https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-rev-up-2006r-sprowadzony-zarejestrowany-46499zl-ID6AwAfr.html#15dadefa78


Patrick1989 - tez ma fajną, ale teraz nie widze ogłoszenia

Michał też ma super egzemplarz https://allegro.pl/ogloszenie/nissan-350z-carbon-nismo-veilside-7558014766

 

To są ciekawe sztuki, którymi warto się interesować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, patrick1989 napisał:

Serio chcesz to kupić? Jeśli się nie mylę to z dobry rok stoi :D

a ten zderzak dopełnia dramatu :p

 

ona stoi od momentu kiedy przyjechala do Polski najpierw byla na tablicach z USA potem zarejestrowal i sprzedaje do dzis to juz chyba ze 4 rok bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieźle. Od kiedy interesowałem się zakupem mojej Zetki, kojarzę że chyba ją widziałem :)

ogłoszenie mojej wygasło, na razie nie przedłużam, bo nie chce się niepotrzebnie denerwować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem Wam, że łatwo jest zachorować na zetkę, ale problem z jej zakupem jest tak duży że powoli zaczynam się wyleczać... :D

oglądałem ten samochód:

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-CID5-IDwgR0x.html#da5d5f0937

zdjęcia sprzed kilku lat zapewne i już wtedy prawego odblasku w zderzaku nie było.. ale to pierd i wskazówka ;) malowany dookoła, mnostwo śladów mniej lub bardziej poważnych robótek pt. "nasi tu byli"...

cóż, pozostaje żyć nadzieją i mieć cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewasz za 35 K ? dołóż min 10 to zaczną się ładne egzemplarze a pare ich jest na rynku, ps Wyświetleń:85520 mowi samo za siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xjacobs napisał:

Powiem Wam, że łatwo jest zachorować na zetkę, ale problem z jej zakupem jest tak duży że powoli zaczynam się wyleczać... :D

 

Im dłużej szukałem tym się wyleczyłem z tanich okazji, dołożyłem i kupiłem. Tak jak kolega wyżej Ci napisał, dołóż 10 k i miej z 10 w razie w wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałem igiełki, a samochodu zgodnego z opisem ;) chociaż po części, a nie zgadzało sie nic, ani technicznie ani blacharsko. widziałem, ze wyżej były polecane pewne sztuki, lecz pojedyncze linki juz nie działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

musze odnieść się do wizyty xjacobs i oględzin 350z za 35k gdyż jest ona nierzetelna niczym „chwyt retoryczny” Morawieckiego. 

Właścicielem auta jest moja teściowa i użytkuje go od ponad 6 lat. 

Zdjecia są bodajże z końca lipca tego roku. Dodatkowy opis kolega otrzymał wiadomością na olx - może wklei i dokona samokrytyki czego szukał i jaka odpowiedz otrzymal:). Nissan przy ściąganiu ze Szwajcarii miał uszkodzony lewy przedni błotnik oraz tylni prawy. Nic więcej przy nim nie było robione. Nie mierzyłem samochodu miernikiem ale myśle ze tester magnetyczny za 19zl którym odwiedzający się posługiwał dokładny nie jest. 

Czy malowany cały ? Nie sadze natomiast może coś bylo robione przed nami. 

Auto jest zgodne z opisem, kolega stwierdził ze jest inżynierem samochodowym i nie interesuje go auto sportowe które jest na zimowkach gdyż nie mieści się to w ramach kultury bodajże mechanicznej. 

Nissan jeździ codziennie 5km w jedna stronę do pracy. Nie wnikam czy teść oszczędza na oponach czy nie.

Kolega stwierdził iż ścina tylne opony. Nikt tego nie zauważył, baa nawet dzisiaj w warsztacie nie doszli do takiego wniosku. 

Podsumowując xjacobs nie jeździł samochodem, zbadał testerem za 19zl i oczekiwał stanu salonowego za 35k. 

Dlatego jest za 35 bo ma kilka wad i jakby nie patrzeć 15 lat. Mechanicznie nic nie dolega a tylni zderzak jest porysowany i do zrobienia prawe nadkole. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2018 o 22:52, xjacobs napisał:

Z tego co pamietam to ten żółty, już zaczynał kwitnąć dookoła wiec ja bym sobie darował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...