Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Komputer pokładowy w N15 (projekt)


Gość ynio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

INC tez mnie wlasnie taki interesuje z czarnym tlem i tylko podswietlonymi znakami tylko zatsanawiam sie jak by to wygladalo w dzien czy bylo by to czytelne, bo w nocy bylo by spoko i by nie razilo po oczach w zupelnych ciemnosciach :)

 

mysle ze w dzien by bylo dobrze widoczne ze wzgledu na kontrast... ja szukam czerwonych bo mam podsw w kabinie na czerwono... ale od ynia biore ze zwyklym.... pozneij najwyzej podmienie jak znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnosnie montarzu, bo dla mnie to czarna magia jest ale zwykly normalny elektryk samochodowy powinien sobie z tym poradzic?

 

dasz sobie rade sam. ale jak bedziesz widzial ze nie podolasz to poprosisz kumpla jakiegos co bez problema ci podlaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jeśli na ten zielony wyświetlacz da się czerwoną pleksę, to jaki kolor wyświetlacza wtedy będzie? A jak będą świecić znaki? Wiesz może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jeśli na ten zielony wyświetlacz da się czerwoną pleksę, to jaki kolor wyświetlacza wtedy będzie? A jak będą świecić znaki? Wiesz może?

 

obawiam sie ze nic nie zobaczysz ;] bo znaki nadal beda czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jeśli na ten zielony wyświetlacz da się czerwoną pleksę, to jaki kolor wyświetlacza wtedy będzie? A jak będą świecić znaki? Wiesz może?

 

wlasnie sprawdzilem. niestety wtedy praktycznie nic nie widac. podswietlanie zupelnie ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djbadboy

A jeszcze moglbys mi podac wymiary tego wyswietlacza (tzn. chodzi mi o wysiwetlacz najlepiej niebieski taki jak mam zegary)?? bo musze oblukac gdzie go wpasowac?? I czy bedzie ta urzadzenie dziala z primera rocznik 2000??

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djbadboy

dobra to dla mnie moglby byc z tym niebieskim wyswietlaczem, tylko oczywiscie jesli bedzie to prawidlowo chodzilo z moja primerka z 2000 roku. Rozumiem ze jakas szybka instrukcje montazu (tzn. opis podlaczenia kabli) dodasz do tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka moc w kW ? 75 73 74 ?

 

zreszta sterowanie takie jak i w N15 wiec nie bedzie problemu

mozesz podac np wymiary tej calej plytki ? i rozstaw pod otwory montazowe. moglbym wtedy cos zamodelowac ( jakas obudowke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podac np wymiary tej calej plytki ? i rozstaw pod otwory montazowe. moglbym wtedy cos zamodelowac ( jakas obudowke)

 

do tego BIG LCD 2x20 masz tu : link

 

do innych sa na allegro u sprzedajacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podac np wymiary tej calej plytki ? i rozstaw pod otwory montazowe. moglbym wtedy cos zamodelowac ( jakas obudowke)

 

do tego BIG LCD 2x20 masz tu : link

 

do innych sa na allegro u sprzedajacego.

 

chodzi o plytke z elektronika a nie z wyswietlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djbadboy

Dobra juz mam. Silnik to GA16DE o pojemnosci 1597.

 

On ma 73 kW. Chcialbym ta wersje z niebieskim wyswietlaczem co wychodzi za 210pln

 

Na kiedy byloby to gotowe?? Bo troszke mi zalezy tez na czasie, gdyz chcialbym przy okazji montazu calego car audio to zamontowac aby 2 razy nie rozbierac Panela calego. Rozumiem, ze masz tez do tego gotowe te 2 czujki do termometru???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero poszlo zamowienie na plytki elektr. wielkosc ich hmm gdzies 7 na 7 cm pewnie ok. ale pomierze jak dostane.

tak wiec cieprliwosci. ja osobiscie mam ochote lutowac bo se kupilem nowy sprzet do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Świetnie, że to znalazłeś =D> Z tym że wiesz, np. u mnie lepiej byłoby żeby płytka licznika była oddzielona od wyświetlacza, czyli mam dwie obudowy. Jedną z płytką schowam za konsolą, a wyświetlacz chcę umieścić przy nawiewach na przednią szybę. Ale pomysł z obudowami jest super!

 

EDIT:

Nie wiem, jak wyjdą gabaryty płytki z wyświetlaczem, ale może takie coś byłoby dobre?

http://www.maszczyk.pl/sklep.php?kat=15&am...trona=&key=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie. panowie jak cos wymyslicie w temacie obudów to super. ja nie moge sie udzielac bo jestem kompletny antytalent to takich rzeczy :)

ale super. tez uwazam ze najlepej obudowac tylko wyswietlacz a bebechy z plytka schowac gdzies pod konsola.i tylko tasiemka do wysw by wylazila.

 

BTW, bylem pod GUSem. juz dawno sie tak nie wkurzyłem na straszne ceny. drogo maja jak nie wiem. metr tasmy 12 lini 7.50zł buhaha.

olac GUS wszystko z netu zamowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Wolumen był by tańszy na pewno tylko strasznie daleko, ewentualnie sklep elktroniczny na wspólnej przy marszałkowskiej też mają obudowy i akcesoria elektroniczne podobno tanio

 

A co do konkretnej obudowy - jak będe miał gotowy zestaw to podjadę tam i coś dobiorę! Może nawet będzie można an zamówienie wiecej sztuk pod odp. wymiar zamówic myślę że koszt max 10 zł to nie jest dużo, ja osobiście chcę zamontować tak jak Ynio w miejsce radia na górze pod nawiewami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...