Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość greentop

Wita was Bartek vel greentop.

Już wcześniej coś napisałem, przed chwilą znów, a że się nie przywitałem to czynię to teraz w niegramatycznej formie:

 

DziĘdobrywieczUr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolis

Witam.

Dzisiaj stałem sie szcześliwym posiadaczem nowego Qashqaia Visia 1.6 czarny.Pierwsze spostrzezenie mógłby być odrobine cichszy

Edytowane przez zwolis
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

Seta21, Toruń

Jadę w piątek (do Rybnika!)po mojego QQ 1,6 I-Way :dribble:

Przesiadłem się z P307SW

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

tbodzio

jestem z okolicy Kielc

Zamówiłem Q 1,6 Acenta śliwkowy met.benz.

Myślę, że będę zadowolony.

Edytowane przez tbodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kwasek7

2. Planowany zakup - QQ Acenta 1,6 benzyna. Planowany odbiór do końca czerwca 2011

3. Zamówiłem auto w Rybniku - Mad Mobil

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

1. rafalc

2. zamówiony - QQ+2 I-Way 1,6 benzyna. kolor:nowy szary(KAD), Planowany odbiór początek maja 2011

3. Zamówiłem w Japan Motors Warszawa

Pozdrawiam

Edytowane przez rafalc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolzyg

15.04.odebrałem Acenta 1,6 grafit-met (30 dni przed terminem)

dodatkowo zamontowałem listwy ochronne progów, zaczep i gniazdo 12V w bagażniku.

Miejsce - Polmotor Szczecin.

Do sprzedawcy nie mam najmniejszych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczep i gniazdo 12V w bagażniku.

 

A można podrzucić zdjęcie(np.dział akcesoria) jak to zamontowane zostało w bagażniku w którym miejscu, zaczep to na siatki z zakupami czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :unsure:

1. KondawQQ

2. QQ Acenta '08

3. Na razie 500 km - pozytywnie choć do paru rzeczy można by się było doczepić jak np: Wymiana filtra kabiny - porażka. Nobla temu co wymyślił miejsce montażu filtra :(

Edytowane przez kondawQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. przemus863

2. QQ 1.6 acenta + orurowanie boczne, kolor czarny

3. Dealer( Elbląg ) jak i samochód super, przesiadłem się z passata B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można podrzucić zdjęcie(np.dział akcesoria) jak to zamontowane zostało w bagażniku w którym miejscu, zaczep to na siatki z zakupami czy jak ??

 

Gniazdo zamontowane na stałe w bagażniku, od dołu w prawej części, na której wspiera się półka tylna. Nie sprawdzałem, czy w trakcie jazdy wtyk kabla zasilającego nie będzie się luzował i wysuwał. Najwyżej pomyślę o zabezpieczeniu. Gniazdo potrzebne mi jest do zasilenia zamrażarki samochodowej Vaeco (wyjazdy na ryby za koło polarne). Montujący twierdził, że umiejscowił gniazdo w typowym (zalecanym) dla QQ miejscu. Zaczep do przyczepki, stały, bez podrzynania zdeżalka, idealnie.

Samochód cacy = po przesiadce ze skody.

CB radiu umiejscowiłem pod siedzeniem kierowcy. Co prawda nie widzę panelu sterowania i regulacje muszę przeprowadzać na pamięć, ale za to najmnieszych problemów z montażem, maskowaniwem po jeździe i wykorzystaniem powierzchni wewnątrz kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo zamontowane na stałe w bagażniku, od dołu w prawej części, na której wspiera się półka tylna. Nie sprawdzałem, czy w trakcie jazdy wtyk kabla zasilającego nie będzie się luzował i wysuwał. Najwyżej pomyślę o zabezpieczeniu. Gniazdo potrzebne mi jest do zasilenia zamrażarki samochodowej Vaeco (wyjazdy na ryby za koło polarne). Montujący twierdził, że umiejscowił gniazdo w typowym (zalecanym) dla QQ miejscu. Zaczep do przyczepki, stały, bez podrzynania zdeżalka, idealnie.

Samochód cacy = po przesiadce ze skody.

CB radiu umiejscowiłem pod siedzeniem kierowcy. Co prawda nie widzę panelu sterowania i regulacje muszę przeprowadzać na pamięć, ale za to najmnieszych problemów z montażem, maskowaniwem po jeździe i wykorzystaniem powierzchni wewnątrz kabiny.

 

Miło czytać jak ktoś cieszy się z zakupu - niech ci się dobrze sprawuje, ( i wrzuć te fotki o które prosił pavelsti

Pozdrawiam - castoro

 

Nie przyszliśmy na świat aby na nim zostać na zawsze, lecz aby zostawić coś po sobie ...i prowadzić QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

1.Suszara

2.QQ 1.6 benzyna szary met.

3.Dealer /Rybnik/ przesiadka z tolka3 2.0 tdi

 

pozdrawiam

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - jutro odbieram QQ 1.6 benzyna szary metalik - na forum już jakiś czas goszczę a jako "prawdziwy" klubowicz zaistnieję od jutra :)

Przesiadam sie z primery, peugota a QQ -w czasach gdy firmami zaczęli dowodzić ksiegowi- kupiłem tylko z jednego powodu - podoba mi się po prostu :)

Edytowane przez bpiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - wlasnie odebrałem swoją Qaszanke - stan licznika 7 km (to jest moje pierwsze auto ze stajnie Nissana)

1. Santorini

2. Nissan Qashqai+2 2.0 dCi Tekna

3. na razie bez uwag ;-)

 

Pozdr

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższych poszukiwaniach, spotęgowanych brakiem jednoznacznej decyzji co do wersji

 

1 - kajot04

2 - 2.0 4WD Tekna benzyna, caffe-late, używany

3 - wcześniej różne, jednak zawsze większe i dużo większe. Okazuje się, że QQ jest mniejszy niż myślałem i odczuwałem przy jazdach próbnych. To wychodzi dopiero w eksploatacji. Tylna kanapa raczej dla dzieci czy osób niskich, dla osób pow.175cm podróżowanie dalej niż 25km na niedzielny obiad, to już mało przyjemna opcja. Kufer to też raczej kuferek na drobiazgi, i totalny brak schowków w kabinie. No i ta klapa tylna. Faktycznie podnosi się nisko i załadunek-rozładunek w ciągłym skłonie, ale da się jej jakoś uniknąć, niestety dużo gorsza jest półka - dokładnie na środku przestrzeni załadunkowej - i to w nią wale głową za każdym skłonem do kufra. To już jest więcej niż źle, bo nic się z nią nie da innego zrobić. W uwagach jeszcze lusterko na szybie z przodu - mnie znacznie ogranicza pole widzenia.

Na szczęście zewnętrznie auto wygląda efektownie, i na znacznie większe niż jest, a wersja ze skórzaną tapicerką koloru "chocolate" daje wrażenie, że to auto prawie luksusowe. Tu jednak "prawie" robi różnicę i do "luksusu" choćby na poziomie średniej klasy Mondeo jest daleko. Stiuningowałem go ciemnymi felgami Advan RS i wygląda przyjemnie, ale Primera P12 zjada go na śniadanie w kategorii "luksus i przestrzeń".

Zakup tego samochody w wersji 2WD i z małym silnikiem - to pomyłka i działanie tylko pod wpływem mody i dla szpanu. Taki Fokus jest większy, kilka innych kompaktów też, więc to co naprawdę warto kupić jeśli już QQ - to to co kryje się dopiero w oznaczeniach 4WD i silniku 2.0. Zawieszenie mogłoby być bardziej komfortowe "w odsłuchu", ale tu nie jestem zaskoczony bo miałem wcześniej P12 - taka uroda Nissana. Mogłem kupić Mondeo, Passata czy C5 i byłoby bezszelestnie na dziurach, no ale taki był kaprys :), Jadnak gdybym dał za to auto 110 tys... hm, nie dałbym :).

Najlepsza opcja QQ - salonowy, pogwarancyjny, z dobrych rąk i w najlepszej wersji wyposażenia. Zostaje w kieszeni jakieś 50tys. a frajda taka sama.

 

i na zakończenie - fotka z moim QQ

 

myqq001.jpg

Edytowane przez kajot04
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. arti5c

2. Nissan Qashqai+2 2.0i Tekna 4wWD (skóra)

3. przesiadka z megane myślę że będę zadowolony. Pozdrawiam Wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelinka87

hej:)) to i ja sie wpisze:)

 

 

1. ewelinka87

2. QQ Acenta ,1,6 - czarna/sliwka - 2009r.

3. ostatnio coraz wiecej uwag:((

Edytowane przez ewelinka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...