Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GA16DE kolektory wydechowe 4-2-1


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam ogarnąć kolektor 4-2-1 teraz parę pytań dla znających temat:

 

1.Czy ktoś na oko może ocenić (po uszczelce np.)na oko to jest 100% GA16

2. czy w US są takie same otwory na lambdę (to pytanie z gatunku trudnych:)

3. Nie wiem czy jest sens organizować zakup grupowy (kłopoty z cłem??)

4. Jeśli ktoś z mógłby ogarnąć niech rzuci jakieś ceny może na priv

5. złączkę elastyczną (plecionkę) chyba trzeba dospawać do ich krańcowej części??

dla przykładu linki z aukcji.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Performance...ShippingPayment

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Sentra-200S...emZ350094651951

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-Truck-...d=p4506.c0.m245

 

myślę że jest multum zainteresowanych tematem ale nie traktujmy tego topicu "handlowo" bo od tego jest dział zakupy grupowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens organizować zakup grupowy (kłopoty z cłem??)

 

 

oby cholera nie bo też jest możliwość że bym dobił do zamówienia jak da radę :kosci:

 

[ Dodano: Wto 30 Wrz, 2008 02:51 ]

Jeśli ktoś z mógłby ogarnąć niech rzuci jakieś ceny może na priv

 

też chcę wiedzieć :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
4. Jeśli ktoś z mógłby ogarnąć niech rzuci jakieś ceny może na priv

Podbij do Osy. W kilku tematach czytałem, że szybko załatwiał jakieś graty zza oceanu :)

Mi części rozrządu pomógł ściągnąć WielkiWac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę brał kolektor do SR20 więc można jedną paczką wszystko puścić. Osa pewnie będzie mógł pomóc ogarnąć temat. Zróbmy listę kto na co chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie takie kolektor i jedyny problem z montazem byl taki, ze od spodu zawadzal o miske olejowa i chyba wszystkie tak maja bo na forum czytalem o tym samym problemie u kogos innego, ale wystarczy naciac, podgiac i zespawac. Reszta pauje na 100%. Otwor pod lamde pasuje. A plecionke daj od razu za flansza i po problemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie takie kolektor i jedyny problem z montazem byl taki, ze od spodu zawadzal o miske olejowa i chyba wszystkie tak maja bo na forum czytalem o tym samym problemie u kogos innego, ale wystarczy naciac, podgiac i zespawac. Reszta pauje na 100%. Otwor pod lamde pasuje. A plecionke daj od razu za flansza i po problemie:)

 

no właśnie myślałem że będzie za nisko lub za wysoko... o plecionkę chodziło mi właśnie za flanszą:)

no fajnie by było na ebay można jeszcze ew. przy taki zakupie negocjować ceny... może by

 

jakiś grupowy montaż jak wszyscy by mieli ten sam kłopot :kosci: .

 

Wie ktoś jak to wygląda z cłem?? żeby nam to miesiąć na cargo nie leżało i nie doliczyli sobie nie wiadomo za co

 

Jedna osoba mogła by zamówić potem zabralibyśmy się w kilka os. i porozsyłali w polskę... noi OT sam wyszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z clem to wyglada tak ze czasem sie placi a czasem nie... Juz pare rzeczy ze stanow kupowalem i jak im sie chce sprawdzic co jest to sie placi a jak nie to nie :) Ale za kolektor zaplacilem bo duza paczka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem teraz takie cus zamawiać dla siebie jak coś to mówicie ile sztuk potrzeba i robimy zamówienie większe... to może i coś z ceny da się urwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem odpowiedź z ebaya przesyłka do w-wy circa 109$ priorytetowo więc nie wiem czy sam kupować czy robimy coś wspólnie... martwi mnie to co pisze ciepanek że zahacza o miskę (sentry itd mają płytszą?? :027: bo nie bardzo chcą tłumikarze takie rzeczy robić bo się boją noi odpowiednio za to liczą :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jeśli ktoś z mógłby ogarnąć niech rzuci jakieś ceny może na priv

Podbij do Osy. W kilku tematach czytałem, że szybko załatwiał jakieś graty zza oceanu :)

Mi części rozrządu pomógł ściągnąć WielkiWac.

 

wal do Osy badz do mnie. zalatwiamy graty bez cla (mamy swoje stare i sprawdzone sposoby i znajomycgh ziomkow tu i tam :mikolaj: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnie rosnacej tendencji dolara cena za kolektor 1.6 wynosi 700 PLN.W to jest wliczony kolektor i wysylka priorytet do PL. Kolektorek 2.0 wypada o 50 zl wiecej czyli 750 PLN. Wysylka jest zalatwiana tak ze nie ma cla ani zadnych oplat dodatkowych i towar dostarczonyjest prosto do domu odbiorcy!!

 

potrzeba conajmniej 5 osob aby byla taka cena.

 

dajcie znac i jedziemy z koksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje was panowie mozecie kupic taki sam kolekotr jak ze stanow za cene 600zł a wy wolic zaplacic 700zł i czekac na towar jakies 2 tygodnie.

 

Coobcio, powiedz czy moje kolektory sa złe? ten co jeździ w sunnym jak sie ma? wystroiles juz mu tego sunniaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...