Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GA16DE kolektory wydechowe 4-2-1


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hei.

 

Gościu, napisałem do Ciebie PW.

Jak możesz to odpisz ;)

 

pozdro

 

ps. to takie coś:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-Exhaust-Header-95-99-SENTRA-200SX-GA16DE-1-6L_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2304f51449QQitemZ150407025737QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Edytowane przez NadiR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to dokładnie coś takiego. kupiłem od gościa jakiś czas temu ten kolektor i to tak nie do końca jest to pnp, ale jakoś się udało :D . Będziesz musiał powiększyć trochę otwory na 1 i 2 gardło, bo trochę je zakrywa :( . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nossbuk, ale musiałeś dorabiać jakąś plecionke itp itd ? Bo przecież ten kolektor nie podpasuje pod tą rurkę co jest w ga16de... bynajmniej w p11 z 2 katalizatorami... Może masz fotke jak to jest u Ciebie rozwiązane ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100 nx z tego co mi pokazuje pasuje bez problemu bo nie ma takiego łuku między kolektorem a katalizatorem... niestety w primerze jest ten łuk i byłoby trzeba drutować... :( tak mi się wydaje...

 

Tak jest w 1.6 NX

06004.gif

 

A taki łuk jak do kolektora jest (bardzo podobny) w p11 (zamiast plecionki sprężynki)

06043.gif

Edytowane przez counterox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100 nx z tego co mi pokazuje pasuje bez problemu bo nie ma takiego łuku między kolektorem a katalizatorem... niestety w primerze jest ten łuk i byłoby trzeba drutować... :( tak mi się wydaje...

 

Tak jest w 1.6 NX

06004.gif

 

A taki łuk jak do kolektora jest (bardzo podobny) w p11 (zamiast plecionki sprężynki)

06043.gif

 

 

Nie musisz nic przerabiać, wystarczy tylko dokupić kołnierz zmniejszający, żeby Ci kolektor łączył się z wydechem dalej, bo uszczelka końcowa ta mała nie pasuje. Uszczelniasz pastą do tłumików( w sumie uniwersalna pasta :dribble: ) Masz śruby na sprężynach to je zakładasz tak samo jak były seryjnie. Ja tak zrobiłem i jest ok, ale jak będzie cieplej to będę musiał wjechać na kanał i zrobić to lepiej niż leżąc pod samochodem, który stoi na cegłach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pytaj na Nissan zo_ne, tam prędzej znajdziesz takie graty ;)
Post nie jest reklamą i nie ma na celu pokazanie które forum jest lepsze! po prostu taki grat tam prędzej się wala niż tutaj :)

Edytowane przez Len
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam jeden jeszcze ze swojej produkcji akurat gotowy, tyle że się nie błyszczy ale przepływy lepsze. Z wyjściem na 2 cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...