Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GA16DE kolektory wydechowe 4-2-1


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez z czyms takim jezdze. No i jezeli bedziecie brali grupowo to nie ma szans ze cla nie bedzie - pojedyncze przechadza nawet przy takim gabarycie paczki (mnie sie udalo ;) )

 

ja mam urzad celny obstawiony :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mozecie kupic taki sam kolekotr jak ze stanow za cene 600zł a wy wolic zaplacic 700zł

 

No to ja się z grupowego zakupu wycofuje skoro stówe taniej mogę kupić od razu

Nie ma jeszcze pięciu więc proszę mnie wykreślić z ewentualnej listy chętnych na zakup z usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor dobry i sprawdzony, jedyna jego wada to to że w komplecie nie ma przy nim śrób by pozatykać otwory gwintowane...

Ps. napisz też że do GA14DE/DS pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor dobry i sprawdzony, jedyna jego wada to to że w komplecie nie ma przy nim śrób by pozatykać otwory gwintowane...

Ps. napisz też że do GA14DE/DS pasuje

 

oczywiscie ze moj sprzet podejdzie do GA14 i posiada sruby zaslepiajace!! dlatego OSA bierze jeden do swojej almy

 

[ Dodano: Wto 21 Paź, 2008 08:46 ]

a może komplet poliuretanów do Sunny/NX/Sentra dało by radę przytargać :?: Był bym zainteresowany. Kolektorek sobie daruję

 

da rade. wyslij mi na priwa dokladnie co potrzeba i bedziemy dzialac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor dobry i sprawdzony, jedyna jego wada to to że w komplecie nie ma przy nim śrób by pozatykać otwory gwintowane...

Ps. napisz też że do GA14DE/DS pasuje

 

tak wiem ze brakuje srub , zaczy juz nie brakuje bo wszystko zakupilem :)

 

o a to nie wiedzialem ze pasuej tez do 1,4 sprawdzales to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a to nie wiedzialem ze pasuej tez do 1,4 sprawdzales to?

kolektory w GA16/14 są identyczne zarówno ssące jak i wydechowe, nie ma najmniejszego problemu z przekladaniem jednego do drugiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Coobcio napisał/a:

Kolektor dobry i sprawdzony, jedyna jego wada to to że w komplecie nie ma przy nim śrób by pozatykać otwory gwintowane...

Ps. napisz też że do GA14DE/DS pasuje

 

 

tak wiem ze brakuje srub , zaczy juz nie brakuje bo wszystko zakupilem

 

Kolektor od Gościu'a już zamontowałem :D Nie było większych problemów bo wszystko ładnie pasowało. Oczywiście w zestawie miałem wszystko to znaczy kolektor, usczelki od strony głowicy i od strony połączenia z rurą środkową, korek do EGR i dwie śruby do połączenia z resztą wydechu

 

Dziury gwintowane są tylko dwe... jedna od egr do zaślepienia i druga do sondy. Wiadomo że sonde trzeba wkręcić :one:

 

 

No i plus bo Gościu ma kolektory u siebie do brania od ręki

 

a tu fotki

 

0a72c9e5be8fe259m.jpg 146cb71b2ef93879m.jpg 56797de325864d19m.jpg 632a6d6bb7268281m.jpg 0ad3c39bd3a60a30m.jpg 0f23838fba74b77am.jpg 4156b9bd89591cc3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak u Was ale u nie w primerze kolektor szybko stracil swoj efektowny wyglad i szczegolnie od dolu pojawil sie lekki rdzawy nalot. Tak czy inaczej nic powaznego -> w koncu to ma jezdzic a nie wygladac :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na razie zmienia kolor przy głowicy na fiolet... pozatym za któtko go mam aby coś więcej napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega rozbił rajdowego 1,6 tak więc przejmuje od niego kolektorek do mojej almerki 1,4 jako podstawę przyjmijmy ten wykres:

KogutNaGA16DScams.jpg

 

Jak zabandarzuje i zamontuje kolektor to biję na tę samą hamownię - zobaczymy ile KM dojdzie i czy idzie w 1,4 podstawowymi modami dojść do granicy 115-120KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega rozbił rajdowego 1,6 tak więc przejmuje od niego kolektorek do mojej almerki 1,4 jako podstawę przyjmijmy ten wykres:

Obrazek

 

Jak zabandarzuje i zamontuje kolektor to biję na tę samą hamownię - zobaczymy ile KM dojdzie i czy idzie w 1,4 podstawowymi modami dojść do granicy 115-120KM...

 

No Kuba ,a ja sie dziwilem czemu sie do mnie nie odzywsz po kolekotr:] i juz wszytko jasne, montuj i dawaj wykresa :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko Kuba - gdzie znajduje sie teraz "ta sama hamownia" ?? ;)

Tu gdzie zawsze - nic się nie zmieniło, poza numerem telefonu i jej właścicielem :)

A no i jest obciążeniowa ale posiada tryb samej inercji...

No kolektorek wchodzi jak tylko drugą uszczlkę będa mieli miedzy łep a jego, bandarz już sobie daruje - szkoda psuć tak zacnego wyglądu pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...