Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] mocowanie tylnego zderzaka


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal51910

mam bardzo podobny problem z e spinkami do mojej primery...gdzie mogę je dostać może się orientujecie, bylem w kilkudziesięciu sklepach i nic....proszę o pomoc z góry dziękuje. kolego Okraglaczek to do primery w sedanie będzie pasowało?

Edytowane przez michal51910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Co trzeba wpisać w wyszukiwarce Ebay'a żeby te spinki znaleźć ?

 

http://www.clipsandfasteners.com/Nissan_Rear_Bumper_Fascia_Clip_With_Sealer_p/a20790.htm

 

Sprawdź jeszcze na Allegro albo u nas w dziale Kupię/Sprzedam bo ktoś miał do sprzedania komplet.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wymienial te spinki samodzielnie? a moze ma ktos w planach? przydalaby sie jakas fotorelacja, bo nie wiem czy warto oddawac to jakiemus "blacharzowi" i dodatkowo mu placic, czy moze da rade to zrobic w warunkach amatorskich oszczedzajac pare groszy na piwo ;) chcialbym wiedziec co i w jakiej kolejnosci robic by te spinki poprawnie samodzielnie wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wymienial te spinki samodzielnie? a moze ma ktos w planach? przydalaby sie jakas fotorelacja, bo nie wiem czy warto oddawac to jakiemus "blacharzowi" i dodatkowo mu placic, czy moze da rade to zrobic w warunkach amatorskich oszczedzajac pare groszy na piwo ;) chcialbym wiedziec co i w jakiej kolejnosci robic by te spinki poprawnie samodzielnie wymienic.

 

Oczywiście że można samemu wymienić. Nic skomplikowanego. Musisz odkręcić wszystkie śruby i spinki mocujące zderzak. Jak już go ściągniesz to spinki będziesz miał na wierzchu. Odkręcasz wkręty mocujące i wyciągasz czy też wyrywasz stare spinki. W ich miejsce wstawiasz nowe i prykręcasz wkręty.

Potem zakładasz zderzak który powinien "zaskoczyć" w te ząbki w spinkach, montujesz wszystkie śruby/spinki zderzaka i gotowe. A potem do sklepu po browara za zaoszczędzone pieniądze :).

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam was koledzy może macie te spinki na sprzedasz ? w ta zime zderzak mi sie poluzował i z chęcią bym kupił :)

 

Może ktos z was widział gdzieś na allegro te spinki ? ja szukałem i nic nei znalazłem ;/

Edytowane przez kopich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam! jestem nowy i tez mam problem z tylnym zderzakiem

Nigdzie nie mogę znalesc tych spinek więc proszę o pomoc a moze ma ktoś na sprzedaż pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem nowy i tez mam problem z tylnym zderzakiem

Nigdzie nie mogę znalesc tych spinek więc proszę o pomoc a moze ma ktoś na sprzedaż pozdrawiam wszystkich

 

Problem polegający na...?

 

Tutaj jest link do sklepu w USA w którym można to kupić i wysłać do PL.

Wystarczy konto na PayPal'u np.

 

http://www.clipsandfasteners.com/Nissan_Rear_Bumper_Fascia_Clip_With_Sealer_p/a20790.htm

 

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tylko problem polega na tym że ja nie mam konta na pay i niebardzo znam angielski

Wiec jeśli ty masz i mógłbyś mi zamówic to byłbym wdzięczny a kasę mogę ci przesłac na twoje konto jesli była by taka możliwosc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o problem jaki jest ze zderzakiem.

Może się okazać że zderzak jest zdeformowany i nawet nowe spinki nic nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarneckil

Witam, ja tez szukam tych metalowych klipsów do zderzaka tylniego primery p11. Na szrocie nie mogę nic znaleźć, dzwoniłem do intercarsu i powiedzieli mi ze tylko serwis, byłem w serwisie i cena za kpl. tj. 4 szt. około 150 zł, w USA można kupić z przesyłką za około 17 - 18 $ za 5 szt. tylko że nie mam na to czasu bo mocowanie potrzene mi jest na już. Jakby ktoś chciał sprzedać zapas to bardzo chętnie odkupie, mój nr 509259610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Przymierzam się do samodzielnego zakupu tych spinek, czy ktoś chciałby się dopisać do listy??

Zakładam, że cena oscylowałaby w okolicach 45zł za pakiet + 7zł przesyłki poleconym w Polsce. Nie będę bawił się w otwieranie paczuszek i dekompletowanie spinek by bylo po 4. Jeden zestaw to 5szt (potrzebne są 4).

 

cena przy założeniu, że znajdzie się 5 chętnych (włącznie ze mną). Zastrzegam możliwość dopłaty, bo nie wiem ile ostatecznie wyjdzie, czy cła nie doliczą.

 

Są chętni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to jest nas trzech ;) cena obliczana przy zalożeniu, że kupuje 5 kompletów, mam nadzieję, że jesli bedzie nas więcej, to przesyłka będzie wychodziła taniej (w przeliczeniu na kpl), aczkolwiek moga wtedy dowalić jakies cło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ten interes (na poziomie 1 kpl.)

 

ok, to jest nas trzech ;) cena obliczana przy zalożeniu, że kupuje 5 kompletów, mam nadzieję, że jesli bedzie nas więcej ...

Ze mną już czterech. Czy coś się dzieje w sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna Twoja rozczochrana ;) chciałem poczekać do końca tygodnia na ewentualnych spóźnialskich ;) po niedzieli przeliczę jeszcze raz ile to będzie wychodziło na głowę i dam Wam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy ale jak zamawiałem kiedyś 1 kpl to było ok ale później jak zamawiałem dla wszystkich to już dowalili koszty celne.

Gdzieś tam wyżej o tym pisałem. Nie wiem od czego to w sumie zależy bo kiedyś policzyli mi cło od używanej rzeczy która była warta ok 50$.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile cła Ci naliczyli??? za całą paczkę? podejrzewam, że naliczają w zależności od własnego "widzimisie", bo inaczej tego wytłumaczyć się chyba nie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym cłem to faktycznie jest porąbane najlepiej żeby kolo na paczce napisał GIFT i zadeklarowała wartość nie większą niż 100$ powinno być bez cła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...