Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Części użyte do montażu nie muszą być z tego samego roku - to chyba oczywiste. Mam przyczepę podłodziową r.prod. 2010 ale wszystkie elementy do niej były zakupione w 2009 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymiii

Witam

Jestem na forum nowy. Chciałem prosić o rozkodowanie numeru VIN Primery P12. Chce ją kupić i chciałem sprawdzić jaka była historia tego autka. Prima sprowadzona jest w Francji i miała cały czas jednego właściciela. Bardzo proszę o pomoc i wszelkie informacje na jej temat

 

Primera P12

VIN: SJNFFAP12U0131903

 

 

BARDZO PROSZE O POMOC !!!

Edytowane przez szymiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gustawian

Witam,

jestem nowym szczęśliwym właścicielem pana X-a 2,2 dci - ponoć 52000 przebiegu - ciekawe czy to prawda, może Fragles13 albo ktoś pomoże rozszyfrować nr VIN - auto z Francji,

12.2005 nr: JN1TENT30U0225129, CZEKAM NA NIESPODZIANKI I Z GÓRY DZIĘKUJĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Marcin Słoń

Witam, serdecznie - proszę o pomoc w określeniu daty produkcji samochodu. W kieleckim komisie jest do kupienia nissan almera 1,5 dci sprowadzony z belgii. Na fakturze zakupu w belgijskim salonie data produkcji widnieje na 2006 r. natomiast szyby i podzespoły są z 2004. Sprzedawca zapewnia że samochód był składany na starszych częściach czy jest mozliwość sprawdzenia po nr VIN. Jeśli ktoś ma taką to bardzo proszę o odpowiedź na forum lub na meila: vip.marcin@poczta.fm VIN: SJNFHAN16U0560636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P12 primerka 2004 rok z polskiego salonu w poznaniu numer VIN SJNFBAP12U0162893, może ma ktoś jakieś dojscia by zobaczyć jego historie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy.

Mam na oku P12 2.2 z 2002roku. Auto sprowadzone. Gościu podał mi VIN SJNBEAP12U0093091. Proszę o sprawdzenie. Jeżeli coś z VINem będzie nie tak, to zamiast U możliwe że jest V

 

Koledzy, możecie sprawdzić mi ten VIN???

Edytowane przez Domin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie może jest jakiś ślad serwisowania mojej Primery

Chodzi mi przede wszystkim o przebieg tego samochodu ale i inne informacje też są ciekawe

mój numer VIN SJNBEAP12U0078834

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie może jest jakiś ślad serwisowania mojej Primery

Chodzi mi przede wszystkim o przebieg tego samochodu ale i inne informacje też są ciekawe

mój numer VIN SJNBEAP12U0078834

 

model: P12E - BVHALSYP12TGA--AJ- , 08.2002, Kolor KY5 (techno szary metallic), kolor wnętrza G (szary), Sedan, Silnik YD22DDT (93 kW), wersja elegance (ale jakie w tej wersji było wyposażenie to nie wiem), skrzynia sześciobiegowa,

 

Felgi 17", nawigacja 7 calowy wyświetlacz, na rynek włoski, premium speaker + subwoofer, CD auto charger, przyciski sterujące

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, proszę o sprawdzenie micry jaką znalazłem na necie, z myslą o mojej żonie vin: SJNEAAK11U3134768, a ogłoszenie to: http://otomoto.pl/nissan-micra-tanio-z-niemiec-1999r-C14542182.html'>http://otomoto.pl/nissan-micra-tanio-z-niemiec-1999r-C14542182.html

pozdrawiam

 

Witam, proszę o sprawdzenie micry jaką znalazłem na necie, z myslą o mojej żonie vin: SJNEAAK11U3134768, a ogłoszenie to: http://otomoto.pl/nissan-micra-tanio-z-niemiec-1999r-C14542182.html

pozdrawiam

To już nieaktualne - ta micra to ruina!!!

 

Proszę sprawdzić taką micrę, wygląda ładnie: SJNEAAK11U0451963 Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy, pewnie ktoś na tym forum zadał juz takie pytanie, ale coś mi dzisiaj nie działa wyszukiwarka więc proszę nie każcie mi jej używać...

 

Chciałem zapytać tylko,czy w punktach ASO mozna się dowiedzieć o historii serwisowej Nissana sprowadzonego z zagranicy oraz czy "rozkodują" VIN samochodu... Czy ktoś wie, ile taka przyjemność kosztuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

 

Wpisałem sobie kod vin do auto bazy dostałem taki wynik:

Kod informacji Rodzaj informacji Informacje

 

S KRAJ POCHODZENIA ANGLIA

JN PRODUCENT NISSAN

F TYP NADWOZIA 5DR HATCHBACK

C SILNIK GA 14DE

A OSIE ORAZ SYSTEM PRZENIESIENIA NAPEDU 2WD

P11 MODEL PRIMERA

U WERSJA NA RYNEK EUROPA

0 WARTOSC STALA CONSTANT

XXXXX NUMER SERYJNY KOLEJNY NUMER PRODUKCYJNY

 

 

Model numer: fbyalfap11fgabg1d4, a numer silnika mam SR20 - xxxxx q, a VIN sjnfcap11uxxxxxxx

 

 

Pomóżcie mi bo zgłupiałem. W końcu nie wiem jaki mam silnik i ile kucyków.

Edytowane przez winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry, prosze o sprawdzenie takiego numeru

Mam propozycje wymiany paska rorządu

chciałbym potwierdzić faktyczny przebieg

 

SJNBFAP11U0563219

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...