Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłbym prosić o sprawdzenie VIN: SJNBAAP11U0256781 bo im głebiej grzebie w samochodzie to coraz więcej zagadek wychodzi, brakujące przekaźniki, bezpieczniki, a o wolnych wiązkach przewodów nie wspomne... Wydaje mi sie że ktoś go przede mną "trochę" wybebeszył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marcin, instalacje są robione nadmiarowo. Często znajdziesz wiązki i miejsca na bezpieczniki/przekaźniki jak nie masz np. halogenów. Taniej jest położyć więcej kabli niż wyprodukować kilkadziesiąt rodzajów wiązek w zależności od wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam użytkowników Nissana!

Mam gorącą prośbę o pomoc w sprawdzeniu tego VIN VSKTBAV10U0087230

Z góry dziękuję jak mało który:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Panowie NIssan to nie VW czy Audi że można sprawdzić całkowitą historie pojazdu ;)

Po VIN'ie można jedynie podstawowe info uzyskać jak miejsce produkcji,date,jaki był fabryczny silnik,oraza wersja. Nikt np w serwisie NIssana nie powie Wam czy Wasz model był na akcji serwisowej,czy był na malowaniu klapy lub czy kiedyś miał dzwonek i był w serwisie na regeneracji ;)

niestety takich informacji Nissan nie udziala. A dekoder VIN to wystarczy wpisać u wujka googla

DEKODER VIN i wpisać nr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Mateusz napisał. Byłem wczoraj u Nissana w celu orientacji czy trzeba robić czy nie? Odpowiedzieli mi tylko j.w tylko stan fabryczny pojazdu. Nie ma żadnego centralnego serwisu nissana w celu weryfikacji historii serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

JA jak kupić chciałem jednego Tino to dzwoniliśmy do Niemiec i gość podał ostatni przebieg serwisowy(wyszło,że cofany o 70 tyś)potem był inny tino tez pytanie do nissana w Niemczech i babka się schowała za ochronę danych osobowych i nic nie powiedziala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o sprawdzenie numeru VIN SJNFEAP12U009731 niestety nigdzie nie mogę znaleźć więcej informacji niż podstawowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw VIN bo brakuje Ci jednej cyfry.

A na jakie dane masz nadzieję? Jakimi "podstawowymi" danymi dysponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzieliście coś takiego żeby nie było silnika? http://old.japancars.ru/cat/nissan/index.php?x=BB1&vin=SJNFCAP11U0447659&pn=25&cat=90 W dowodzie za to jest wpisane 110 kW, w tym modelu chyba nie było fabrycznie silników 150 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy zna ktos działający dekoder Vin..? ten na stronie ruskiej nie znalazł a może ktoś mogły odkodować..? SJNTEAP11U0504611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość mirekg9

Czy zna ktos działający dekoder Vin..? ten na stronie ruskiej nie znalazł a może ktoś mogły odkodować..? SJNTEAP11U0504611

 

 

  MARKA Nissan MODEL Primera WERSJA P11 TYP Wagon ROK PRODUKCJI 2000 SKRZYNIA BIEGOW Manual POJEMNOSC 1769 LICZBA DRZWI 4/5 MOC 114 KM (84 kW)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

  MARKA Nissan MODEL Primera WERSJA P11 TYP Wagon ROK PRODUKCJI 2000 SKRZYNIA BIEGOW Manual POJEMNOSC 1769 LICZBA DRZWI 4/5 MOC 114 KM (84 kW)

Czym Ty to sprawdzasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość mirekg9

Witam. MAm gorąca prosbe o sprawdzenie numeru vin primery SJNTCAP11U0555406. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

 

Na chwilę obecną, tylko tyle;;;

MARKA Nissan

MODEL Primera

WERSJA P11E

TYP Wagon

ROK PRODUKCJI 2000 - wypuszczony 01.2001r

SKRZYNIA BIEGOW 5 Manual

POJEMNOSC 1998

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 140 KM (103 kW)

 

oraz to;;;;

ABAGS:  DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

ACON2:  F/AIR CON

BLTT5:  3PT RR CTR BELT

CLAS5:  F/SPV#1 UP TO 04/01 SPV#2 AFTER 04/01

CNET2:  F/CARGO NET

KYLS2:  F/KEY LESS ENTRY W/ANTI HIJACK

LMPF6:  F/FOG LAMP

LMPHW:  GAS DISCHARGE HEADLAMPS

PWDW3:  FR &RR PWR WINDOWS

REGEG:  F/GER

SMETX:  TRIP COMPUTER

STERT:  W/CD AUTO CHANGER 6 SPKR

WHSTE:  LEATHER

 

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy ktoś może mi przetłumaczyć te skróty  myślowe bo nie moge znaleźć ich znaczenie a nie wszystko kumam. Z gory dziękuje...

 

zakładam że w pierwszej części jest wszystko jasne, natomiast jeśli chodzi o drugą:

 

ABAGS:  DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG - 4 poduszki (kierowca, pasażej i 2 boczne w fotelach)

ACON2:  F/AIR CON - klima

BLTT5:  3PT RR CTR BELT - 3-punktowy pas środkowy z tyłu

CLAS5:  F/SPV#1 UP TO 04/01 SPV#2 AFTER 04/01 - to nie jest nigdzie szerzej opisane

CNET2:  F/CARGO NET - siatka oddzielająca część bagażową od osobowej

KYLS2:  F/KEY LESS ENTRY W/ANTI HIJACK - otwieranie z pilota z antynapadem

LMPF6:  F/FOG LAMP - światła przeciwmgłowe

LMPHW:  GAS DISCHARGE HEADLAMPS - ksenony

PWDW3:  FR &RR PWR WINDOWS - wszystkie szyby elektryczne

REGEG:  F/GER - kraj pochodzenia: Niemcy

SMETX:  TRIP COMPUTER - komputer pokładowy

STERT:  W/CD AUTO CHANGER 6 SPKR - zmieniarka na 6 płyt

WHSTE:  LEATHER - skórzana tapicerka i 4-ramienna skórzana kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

SJNFCAP10U0562806 to mój vin prosze o rozkodowanie najważniejsza dla mnie informacja to ile mam koni mechanicznych

MARKA Nissan 

MODEL Primera

WERSJA P10/W10

TYP Hatchback

ROK PRODUKCJI 1992

SKRZYNIA BIEGOW Manual

POJEMNOSC 2000

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 115 KM (85 kW)

Lecz tutaj mamy mały problem, bo w innym dekoderze wychodzi mi rocznik - lipiec 1995

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kocur12345

hmm w dowodzie mam 1996r produkcji ,szkoda że mam tylko 115km bo wydawało mi się że mam więcej bo miałem wcześniej wersje sri 125km a ten wydaje mi się że idzie nawet od tamtej lepiej i to na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość mariusz439

Czesc.

Co prawda ja jestem zwiazany z honda, ale tata zakupil nissana note.

Jesli ktos ma taka mozliwosc, to serdeczna prosba o historie serwisowa (nie chodzi mi o rozkodowanie vin) nastepujacega VIN

SJNFAAE11U1045535

Auto zakupione w DE.

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...