Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich!!

Mam QQ1,2. Acenta 2015 i bardzo bym chciał zamontować relingi dachowe. Pytanie mogę zamontować oryginalne relingi w salone???

Gdzie ty kupiłeś te listwę ???

Tu kupiłem http://allegro.pl/nakladki-listwy-progowe-progi-nissan-qashqai-07-13-i6153995512.html?reco_id=d24008b4-189e-11e6-a590-56847afe9799&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie powiedzcie mi czy ktos z Was ma zalozony hak Westfalii? Chodzi mi o to czy przy zalozeniu haka nie bedzie przeszkadzala ta ozdobna nakladka na zderzaku z tylu ? Minie ja hak ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Są takie dzielniki ekranu do kupienia (i kamerki do lusterek chyba też), ale na razie to mi wystarcza ;)

A powiedz jakie koszta wyszly z montazu kamery z przodu? Edytowane przez jabber1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka 15 usd, przełącznik obrazu ok. 21 usd i kilka godzin pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze 2x kamera w lusterka i masz system kamer 360st :)

Wystarczy podac napiecie na kamerze zeby sie automatycznie ppjawilnz niejnsygnal na ekranie?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja dorobiłem dzisiaj sobie do Qq dywaniki z wykładziny .

Kolor jasny , szary , grubość ponad 1.5 cm , od strony kierowcy zastosowałem oryginalne klipsy trzymające , a do tego kształt dopasowałem lepiej niz oryginalne , a przede wszystkim dużo dłuższe .

teraz siedzi mi sie jak w salonie przed TV :) , gdyby to nie było niebezpieczne to jeździłbym bez butów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z tym hakiem ? Nie bedzie przeszkadzala ta nakladka na zderzaku?

62e3824362267198897cc261f24a41b7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyglada na to ze nikt nie zakladal haka do QQ majac jednoczesnie ta nakladke stylizujaca.....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektor LED na przednią szybę.

Taki drobny bajer ale bardzo przydatny zwłaszcza w moim QQ ze skrzynią CVT już nie raz naciąłem się w zabudowanym jadąc na tych samych obrotach zamiast 50 było już 70 ponad :D ale tak działa automat CVT, obroty silnika te same a auto przyspiesza na skrzyni. Teraz mam większą kontrolę oraz wiem dokładnie ile jadę bo projektor pozwala ustawić korektę % na + lub - względem tego co z odb odczytuje. Ustawiłem sobie prędkość na podstawie GPS. Dodatkowo wyświetla jeszcze info o napięciu na akumulatorze, temperaturę silnika, obroty. Są bardziej rozbudowane ale ten mi w zupełności wystarcza.

 

Do projektora jest dołączona naklejka na przednią szybę by nie było podwójnego odbicia ale mi w sumie to nie przeszkadza a nie chcę naklejać na przedniej szybie tej naklejki która jest w zestawie.

Widać ładnie w dzień i w nocy. Nawet w słoneczny dzień jest widoczna prędkość na szybie.

Kolega wruci wiecej zdjec jaknto wyglada patrzac przez przednia szybe z zewnatrz, jak zostalo podlaczone itp, z gory dziekuje

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wruci wiecej zdjec jaknto wyglada patrzac przez przednia szybe z zewnatrz, jak zostalo podlaczone itp, z gory dziekuje

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

 

Z zewnątrz patrząc nie widać nic chyba że pozycja patrzącego jest powyżej wysokości położenia projektora to widać, że coś świeci na desce rozdzielczej ale nie widać zbytnio co bo to negatyw jest. Podłączenie prosto do gniazda ODB II kabelkiem który jest w zestawie z urządzeniem tak jak i mata antypoślizgowa oraz folia do naklejenia na przednią szybę której nie zakładałem bo w sumie nie ma sensu ponieważ widać całkiem dobrze.

 

A zapomniałem dodać, że projektor ma czujnik napięcia na akumulatorze i automatycznie włączy się gdy uruchomimy silnik oraz wyłączy się gdy zgasimy - przy okazji wiem, czy moje światłą dzienne LED działają bo ich sterowanie tą samą zasadą się kieruje

Edytowane przez Cyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz patrząc nie widać nic chyba że pozycja patrzącego jest powyżej wysokości położenia projektora to widać, że coś świeci na desce rozdzielczej ale nie widać zbytnio co bo to negatyw jest. Podłączenie prosto do gniazda ODB II kabelkiem który jest w zestawie z urządzeniem tak jak i mata antypoślizgowa oraz folia do naklejenia na przednią szybę której nie zakładałem bo w sumie nie ma sensu ponieważ widać całkiem dobrze.

 

A zapomniałem dodać, że projektor ma czujnik napięcia na akumulatorze i automatycznie włączy się gdy uruchomimy silnik oraz wyłączy się gdy zgasimy - przy okazji wiem, czy moje światłą dzienne LED działają bo ich sterowanie tą samą zasadą się kieruje

Moznq wiecej fotek w dzien i wnocy?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z tym hakiem ? Nie bedzie przeszkadzala ta nakladka na zderzaku?

62e3824362267198897cc261f24a41b7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyglada na to ze nikt nie zakladal haka do QQ majac jednoczesnie ta nakladke stylizujaca.....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam nakładkę stylizującą(pampersa) i hak westfalii i nie przeszkadza w niczym - ale to jest na QQ+2, nie na zwykłym. Chociaż nie wiem czemu miałby przeszkadzać w czymś, hak jest wystarczająco długi żeby wystawać daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nakładkę stylizującą(pampersa) i hak westfalii i nie przeszkadza w niczym - ale to jest na QQ+2, nie na zwykłym. Chociaż nie wiem czemu miałby przeszkadzać w czymś, hak jest wystarczająco długi żeby wystawać daleko.

No i wlasnie na taka odpowiedz czekalem , dzieki bardzo :)

A mozesz zrobic fotke jak to wyglada z hakiem Westfalii?

Edytowane przez jabber1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie na taka odpowiedz czekalem , dzieki bardzo :)

A mozesz zrobic fotke jak to wyglada z hakiem Westfalii?

Mogę,ale hak mam w domu - dzisiaj wieczorem albo jutro rano Ci wrzucę zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę,ale hak mam w domu - dzisiaj wieczorem albo jutro rano Ci wrzucę zdjęcie.

Super dzieki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też dziś korzystałem z ładnej pogody i dokończyłem montaż kamery z przodu + przełącznik obrazu.

Zobaczcie jak fajnie wkomponowałem przełącznik. Długo się głowiłem gdzie go zamontować, aby nie zeszpecił wnętrza i był pod ręką przy manewrowaniu :D

Powiedziałem żonce, że dam jej 50zł jak w minutę znajdzie gdzie jest. Nie znalazła :D :D :D :D

Odpowiedź w filmiku przedstawiającym działanie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UGldrGbn_lM

 

 

Kolega podeśle schemat połączeń, jakieś zdjęcia, jak zamontowałeś samą kamęrę pod logo ? którędy pociągnąłeś kable ? jak się podpiełeś z tyłu radia ? czy posiadasz kamere cofania i jak wygląda logika tego układu ? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peceq pisałeś mi PW.

Schemat połączeń jest dość prosty, a właściwie wystarczy podłączyć się do modułu. Wszelkie zasilania kamer, sygnał na radio wychodzą z modułu. Moduł tylko potrzebuje zasilanie po zapłonie, masę, sygnał z żarówki cofania, żeby wiedział kiedy włączyć kamerę cofania, a kiedy przełączyć na przód.

Jak znajdę tylko trochę więcej czasu to chętnie napiszę na ten temat nowy wątek z dokładnym opisem co i jak.

Druga sprawa, to skończył już mi się transfer na forum i nie mogę dodawać nowych zdjęć, a nie chcę kasować tego co wgrałem, bo są to przydatne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem dzisiaj w aso ile będzie kosztować zamiana audio na NC ,i byłem w szoku 15 TYS zł

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15tys zł, a nie Rubli (jak wnioskuję z podpisu)? :thumbsup:

Nieźle kogoś w ASO pogięło... Chyba, że zmienią przy okazji deskę rozdzielczą. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest zakup na ali jakiejś fajnej stacji na Androidzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peceq pisałeś mi PW.

Schemat połączeń jest dość prosty, a właściwie wystarczy podłączyć się do modułu. Wszelkie zasilania kamer, sygnał na radio wychodzą z modułu. Moduł tylko potrzebuje zasilanie po zapłonie, masę, sygnał z żarówki cofania, żeby wiedział kiedy włączyć kamerę cofania, a kiedy przełączyć na przód.

Jak znajdę tylko trochę więcej czasu to chętnie napiszę na ten temat nowy wątek z dokładnym opisem co i jak.

Druga sprawa, to skończył już mi się transfer na forum i nie mogę dodawać nowych zdjęć, a nie chcę kasować tego co wgrałem, bo są to przydatne materiały.

kamere cofania już mam, jak wyglądał montaż kamery pod logo ? którędy poprowadziłeś kable, w którym miejscu przeszedłeś do kabiny, zasilanie wziąłeś ze stacyjki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam, mam takim problem w swoim qq a mianowicie sciera mi sie galka zmiany biegów od momentu kiedy zaczalem jezdzic w obraczce, dziwi mnie to bardzo w moich poprzednich autach nie bylo tego problemu macie moze jakis pomysl co z tym fantem zrobic moze jakis pokrowiec oslonka gumowa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozwód pomoże? :)

Pierwsze co mi przyszło do głowy :) 

 

... macie moze jakis pomysl co z tym fantem zrobic moze jakis pokrowiec oslonka gumowa ????

Rozwiązania są dwa -

Dać do obszycia prawdziwą skórą lub kupić nową dedykowaną do danej wersji auta 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=ga%C5%82ka+zmiany+bieg%C3%B3w+nissan+qashqai&search_scope=category-620&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-3-1025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na lewej i biegałke też mam po lewo :) 

Może problemem jest kształt obrączki /wzór ??

tak czy inaczej ta cerata skóropodobna co wykonana jest biegałka w Qq nie jest najwyższych lotów :( 

Możliwe że potraktowano ją jakimś agresywnym detergentem i później najdrobniejsze zahaczenie powoduje uszkodzenia osłabionej powierzchni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...